اصول اساسی فروش

به نظر شما امروزه چند فروشنده در جهان وجود دارد؟ پاسخ چیزی حدود 8 میلیارد نفر است؛ درست حدس زدید ما همگی فروشنده هستیم!

اگر شما صحبت می‌کنید و سعی در تأثیرگذاری دارید، همان کاری را انجام می‌دهید که فروشندگان می‌کنند، تأثیرگذاری بر روی دیگران!
پس چرا بعضی افراد در فروش بهتر از بقیه هستند؟ زیرا هدف آنان از تأثیرگذاری رسیدن به سود متقابل است و می‌دانند که چگونه باید مشکلات مشتریان را حل کنند؛ موضوع این دوره هم دقیقا همین است!

جف بلومفیلد که یک استاد حرفه‌ای فروش است و تجربیات زیادی هم دارد، تمام دوران کاری خود را صرف آموزش و پرورش فروشندگان کرده است. بهترین فروشندگان تمایل دارند کارها را به روش خاصی انجام دهند که مثل هر چیز دیگری در زندگی آنها از اصول آغاز می‌شود.

جف بلومفیلد در این دوره می‌خواهد به شما یاد بدهد که چگونه ذهنیت درستی داشته باشید؟ بفهمید که در ذهن مشتریان‌تان چه می‌گذرد؟ بهترین مشتریان بالقوه چه کسانی هستند؟

 

6
درس
15
فایل
61
دقیقه
69000 تومان

اساتید دوره

جف بلومفیلد

جف بلومفیلد کوچ و سرپرست فروش و نویسنده کتاب "فروش مبتنی بر داستان" است.

جف بلومفیلد نه تنها یک استاد حرفه است بلکه خود تجربیات عملی زیادی دارد و بخش اعظم حرفه خود را در شرکت معروف Genentech، در نقش های مختلف مدیریت و رهبری در واحد بازاریابی و فروش صرف کرده است.

او بنیانگذار دو شرکت مشاوره ای موفق بین المللی، Braintrust و Apex Training & Development است و مشتریان زیادی در موضوعات رهبری، ارتباطات، فروش مبتنی بر داستان و تاثیر قدرتمند علوم اعصاب در فروش و بازاریابی دارد.

جف کتاب پرفروش "فروش مبتنی بر داستان" را نوشته است و شرکت های معروف و خوش آوازه ی زیادی را در زمینه فروش مبتنی بر داستان آموزش داده است. وی به عنوان کوچ و مربی اجرایی برای مدیران ارشد چندین شرکت برتر بین المللی کار کرده و مشاور استراتژی، فروش و بازاریابی بوده است. او همچنین رهبری شرکت هایی با ده تا ده هزار کارمند را بر عهده داشته است.

این ویدان به تمام افرادی که می خواهند حرفه خود را آنلاین کنند یا یک کسب و کار مجازی راه اندازی کنند توصیه می شود.

دوره های پیشنهادی

person
mail