خرید رایگان عرضه اولیه

خیلی ها می پرسند همه عرضه اولیه ها را بخریم یا نخریم. خیلی ها ارزش این سهام های نوبرانه را می دانند و دنبال روشهای خرید بیشتر این عرضه ها هستند. بعضی ها هم بعد از خرید دنبال زمان فروش مناسب آنها هستند و هر روز رشد و ریزش آنها یا صف خرید و فروششان را چک می کنند.
در این ویدان دکتر کنعانی به زبانی ساده توضیح می دهد که چرا اینقدر تقاضا برای عرضه اولیه ها هست و ما چطور می توانیم به طور اتوماتیک از کارگزاریمان بخواهیم برایمان بخرد. همینطور اینکه چطور می توانیم بدون پرداخت پول عرضه ها را بخریم و حتی برای خانواده و دوستان هم بدون هزینه کرد ریالی یا بلوکه شدن مبلغی از حسابمان، تمام عرضه اولیه ها را بخریم.
در بخش آخر این دوره آموزشی، چند معیار تصمیم گیری برای فروش عرضه های اولیه را معرفی می کند تا انتخاب کنیم که می خواهیم در پایان کدام یک از موج های اول یا دوم سوددهی عرضه های اولیه از آنها خارج شویم.

1
درس
5
فایل
32
دقیقه
49000 تومان

اساتید دوره

مهدی کنعانی

دکتر مهدی کنعانی از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران در رشته کارآفرینی است. ایشان در 20 سال گذشته مدیرعامل و عضو هیات مدیره 5 موسسه بوده و به عنوان مشاور سرمایه گذاری و مالی با هلدینگها و شرکتهای دولتی و خصوصی استانهای مختلف کشور فعالیت داشته است. همچنین سابقه ۱5 ساله در تدریس دوره های MBA و DBA و نیز طرح و مدل کسب و کار و ارزیابی و تامین مالی دارد.
تالیف 5 کتاب فارسی و انگلیسی و انتخاب به عنوان استاد برتر کارآفرینی (1389) و استاد محبوب دانشجویان کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (1394) و نیز چندین دوره مقاله برتر در کنفر انسهای بین المللی از افتخارات ایشان است.
مشاوره هلدینگهای عمرانی و ساختمانی، عضویت در شورای فرهنگ سازی بورس و مشاوره مالی و سبد سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور و تالیف کتاب "ورود به بازی خرسها و گاوها" (انتشارات بورس) از فعالیتهای اخیر ایشان است.

person
mail