تماس با ما
18:00 - 09:00
برنامه‌های جانبی الکام استارز مجازی برگزاری می‌شود
۱۳۹۹-۰۶-۰۶ 0

۴شهریور ۹۹

ستاد برگزاری بیست‌وششمین دور از نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در اطلاعیه جدید خود اعلام کرد که برنامه‌های جانبی الکام‌استارز، یکی از بخش‌های پر مخاطب نمایشگاه الکامپ به صورت مجازی برگزار خواهد شد. قرار است بخش‌هایی چون الکام پیچ، پاویون شتاب و سرمایه از الکام استارز از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه و به صورت مجازی برگزار شود.

 ‌تصمیم‌گیری در این زمینه در حالی اتفاق میافتد که بیست‌وششمین دور از نمایشگاه الکامپ اواخر مرداد ماه و برای بار دوم به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و براساس تصمیم ستاد اجرایی الکامپ ۲۶ قرار است این نمایشگاه در ماه‌های پایان سال جاری برگزاری شود. در اطلاعیه جدید ستاد برگزاری الکامپ بیست‌وششم آمده است که با توجه به موکول شدن برگزاری نمایشگاه الکامپ به ماه‌های پایانی سال جاری، برنامه‌های جانبی ششمین نمایشگاه الکام‌استارز شامل الکام‌پیچ، پاویون شتاب و سرمایه به صورت برخط در اواخر شهرویور ماه برگزار می‌شود. همچنین در این اطلاعیه تاکید شده که زمان‏‌بندی این برنامه و نحوه انجام ثبت‌نام از متقاضیان، روزهای آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.
ستاد اجرایی الکامپ در اطلاعیه خود ابراز امیدوار کرده که بتواند در راستای حمایت حداکثری از کسب‌وکارهای نوپا که تسریع‌‏کننده روند رو به رشد اقتصاد دیجیتالی بر پایه تخصص و تولیدات بومی هستند، گام بردارد.

بیست‌وششمین دور از نمایشگاه بین‌المللی الکامپ قرار بود براساس تاریخ نمایشگاهی اواخر تیر ماه سال جاری برگزار شود. در نهایت به دنبال شیوع ویروس کرونا اردیبهشت ماه اعلام شد که برگزاری این نمایشگاه به اواخر تابستان یعنی ۲۸ تا ۳۱ شهریور موکول شده است. هرچند که در اواخر مرداد ماه هم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز نگرانی از شیوع مجدد ویروس کرونا و به خطر افتادن سلامتی شرکت‌کنندگان و بازدید کنندگان اعلام کرد که الکامپ بیست‌وششم در ماه‌های پایانی سال برگزار می‌شود.

 

حتماً بخوانید!  آیا دوکاری پس از پاندمی کرونا نیز ادامه خواهد یافت؟

منبع : وبسایت پیوست

پیام بگذارید

آرشیو