بازاریابی برای انسان ها با تدریس استیفن موماو (مدت زمان : 28 دقیقه)

خلاصه دوره

بازاریابی می ­تواند در برگیرنده ­ی فناوری­ های زیادی باشد. اما آخر سر این افراد هستند که در واقع از خدمات و محصولات­ تان استفاده می­ کنند. پس چرا بعضی از کارزارهای تبلیغاتی تا این حد غیردوستانه و غیرالهام بخش هستند؟ بازاریاب­ ها باید به خاطر داشته باشند که ما داریم برای انسان ­ها بازاریابی می­ کنیم.

بازاریابی می­تواند در برگیرنده­ی فناوری­های زیادی باشد. اما آخر سر این افراد هستند که در واقع از خدمات و محصولات­تان استفاده می­کنند. پس چرا بعضی از کارزارهای تبلیغاتی تا این حد غیردوستانه و غیرالهام بخش هستند؟ بازاریاب­ها باید به خاطر داشته باشند که ما داریم برای انسان­ها بازاریابی می­کنیم.

در این سفر لذت بخش به دنیای بازاریابی و ذهن افرادی که به آنها خدمات ارائه می­دهیم، با استفان موماو همسفر شوید. او کمک­تان می­کند تا متوجه شوید که چرا بیشتر کارزارهای مشهور و دوست­داشتنی تا این حد پر از صدای مخاطبین هستند و نقشی که همدلی، شور و هیجان و داستان­سرایی در موفقیت­شان ایفا می­کنند را درک کنید. این فیلم­ها باعث خواهند شد نقش بازاریابی سنتیِ فروش محور را زیر سوال برده و تفکر کاملا جدیدی در مورد ارتباط با مشتری داشته باشید.


نکات بازاریابی

ثبت تیکت پشتیبانی