اشلی کندی

اشلی کندی نویسنده ارشد کادر لینکدین، یک سری درس های ویدئویی پس از تولید را برای Lynda.com می سازد. اشلی کندی قبلا استاد کالج آوید و کلمبیا شیکاگو بود. او ویرایش ویدئو و داستان نویسی را آموزش می دهد. وی علاوه بر برگزاری دوره های آنلاین، تجربه ی حضور در صدها کلاس حضوری و برنامه ریزی برای کلاس های انلاین و ترکیبی را نیز در کارنامه خود دارد. او همچنین دو کتاب درسی راجع به ویرایش ویدئو نوشته که به طور گسترده ای مورد استفاده ویراستاران و فیلم آموزان در سراسر جهان قرار گرفته است.

او قبل از پیوستن به تیم Lynda.com، به مدت 5 سال در زمینه ی پسا تولید در کالج کلمبیا شیکاگو تدریس می کرد. پیش از آن به عنوان مربی اصلی و مدیر برنامه های صدور گواهی در آوید مشغول به کار بود، کندی در آنجا به تدریس و گسترش برنامه درسی تایید شده توسط آوید پرداخته و برنامه های آموزشی آن در سراسر جهان را مدیریت می کرد. اشلی دارای مدرک کارشناسی روزنامه نگاری از دانشگاه ایلینوی و مدرک کارشناسی ارشد فیلم از دانشگاه بوستون است. او به همراه همسر و دو فرزندش در شیکاگو زندگی می کنند.

این ویدان به تمام کارآفرینان، راه اندازان استارتاپ و یا افرادی که می خواهند کسب و کار خانگی راه اندازی کنند توصیه می شود.