جف توستر

جف تویستر یک نویسنده، مشاور و مربی است که به تیم های خدمات مشتریان کمک میکند از تمام ظرفیت خود استفاده کنند.

او رییس شرکت Toister Performance Solutions است، یک شرکت مشاوره ای که به شرکت ها کمک میکند خدمات مشتریان خود را بهبود دهند. جف در چندین لیست مختلف از افراد تراز اول خدمات مشتریان حضور داشته است، از جمله 30 متخصص برتر خدمات مشتریان Global Gurus، 50 رهبر فکری که باید در توییتر دنبال کنید از نگاه ICMI، و 25 رهبر فکر برتر در حوزه پشتیبانی فنی و مدیریت خدمات از نگاه HDI

جف مولف کتاب «راهنمای فرهنگ خدمات: دستور العمل گام به گام برای علاقمندسازی کارکنان به خدمات مشتریان» است، یک راهنمای عملی که به رهبران کمک میکند فرهنگ متمرکز بر مشتری را در سازمان خود توسعه دهند. این کتاب از شیوه های شرکت های موفق مثال می آورد، جدیدترین تحقیقات را مطرح می کند و ابزارهای عملی در اختیار میگذارد.

جف همچنین یک متخصص شناخته شده در آموزش کارکنان است و یکی از اولین نفراتی بود که گواهی تایید تخصص یادگیری و عملکرد را از انجمن توسعه استعدادها (ATD) دریافت کرد. در سال 2015 جایزه CPLP را به خاطر مشارکت های متعدد در این برنامه از ATD دریافت کرد. جف رییس سابق بخش سن دیگو ATD است، که در دوره ریاست خود به خاطر خدمات برجسته، جایزه Heitman را دریافت کرد. جف در کالیفرنیا زندگی کرده و مشتریانی در سرتاسر کشور دارد.

جف توستر
جف توستر
مبانی خدمات مشتری
جف توستر
6
درس
25
فایل

99,000 تومان