سارا کانادی

سارا کانادی نویسنده، سخنران و متخصص توسعه رهبری است.
سارا به کمپانی‌ها کمک می‌کند مشارکت رهبران‌شان را برای سود نهایی به حداکثر برسانند. سارا به دلیل 15 سال سابقه‌ی کاری که دارد استعداد بی‌نظیری در برقراری ارتباط با مخاطبان دارد، او می‌تواند به آن‌ها اطمینان ببخشد که با استفاده از استراتژی‌های کاربردی، به سوی تغییرات مثبت می‌روند- تقویت مهارت‌های رهبری، بهبود روابط کاری و بهبود عملکرد.
سارا بیش از 20 سال سابقه کار دارد: سِمت مدیر اجرایی ارشد در فروش، عملکرد و توسعه سازمانی در USAA و Texas Mutual. سارا، پس از تاسیس کمپانی‌اش، تخصصش را در زمینه‌ی توسعه رهبری، برندینگ و هوش عاطفی به دیگران نیز ارائه کرد. دیدگاه او سبب شد صدها تیم و شخص به سوی تغییرات استراتژیک قدم بردارند و نتایج اثرگذاری را خلق کنند.
سارا یکی از اعضای انجمن سخنرانان ملی و فدراسیون سخنرانان جهانی است. او مربی مرکز رهبری خلاق (CCL) است. او در انجمن CCL ابزارهای فیدبک 360 درجه‌ای گواهی شده است، و از طریق Multi-Health Systems برای ارزیابی EQ-i 2.0 Emotional Intelligence معتبر است.
سارا در نشریات بسیاری مطرح شده است، معروف‌ترین آن‌ها عبارتند از ، فوربز، هافینگتون پست، Psychology Today، CNBC و American Management Association's Leadership-Wired. سارا نویسنده‌ی کتابِ محبوب تو – از دید آن‌ها: افشای آنچه بر شهرت و شغل شما تاثیر می‌گذارد در زمینه کسب و کار است.

سارا کانادی
سارا کانادی
چگونه افراد متخصص را مدیریت کنیم؟
سارا کانادی
سطح دوره: مبتدی
4
درس
5
فایل

15,000 تومان
سارا کانادای
سارا کانادای
فرهنگ سازمانی
سارا کانادای
سطح دوره:
7
درس
14
فایل

69,000 تومان