زبان بدن و ارتباطات غیرکلامی در جلسات کاری

4
درس
11
فایل
77
دقیقه
99000 تومان

ارتباطات غیرکلامی، بخش بزرگی از مکالمات ما رو تشکیل میده.
طبق گفته دانشمندان، ما هر روز به هزاران نشونه و رفتار غیرکلامی از جمله حالات بدن، حالات چهره، خیره شدن چشم، حرکات و لحن صدا پاسخ میدیم. از دست دادن گرفته تا مدل مو، نشانه های غیرکلامی رو رفتارمون با دیگران تاثیر میذارن و مشخص میکنند که ما کی هستیم.
در زمینه کسب و کار، توی مصاحبه های شغلی که کارفرما ها با متقاضیان کار انجام میدن، مهارت های ارتباطی براشون جزو مهمترین معیار هاست.
وقتی در یک مصاحبه ی شغلی، یا یک جلسه هستید، ارتباط غیرکلامی شما تقریباً به اندازه جواب های صوتیتون مهمه.
در حالی که ارتباط کلامی به طور فعال آموزش داده و تمرین میشه، ارتباط غیرکلامی با اینکه غیر ارادی هستند، اما اطلاعات زیادی در مورد افراد و موقعیت ها منتقل میکنند. این احتمال وجود داره که برای تسلط کامل به توانایی های ارتباط غیرکلامیتون، به تمرین بیشتری نیاز داشته باشید.
ما در این ویدان به همه این مهارت ها و نحوه استفاده ازشون برای بهبود ارتباطاتمون میپردازیم.
درک زبان بدن زنانه میتونه به آقایان کمک کنه خانم ها رو بهتر درک کنند. به عنوان مثال، خیلی از آقایون زبان بدن خانوم ها رومطالعه میکنند تا ببینند که برای خانوم ها جذاب هستند یا نه.
مرد ها در مخفی کردن احساساتشون متخصص هستند. اونا احساسشون رو به شما ابراز نمی‌کنند مگر اینکه ازشون مطمئن باشند.
زن هایی که با حس ششم متولد میشوند، میتونند علامت ها رو متوجه بشند ولی نمیتونند مطمئن باشند. برای رمزگشایی عاطفی یک مرد، اول باید بدونید به چی توجه کنید. زبان بدن مرد این حقیقت رو پنهون میکنه که شما رو مخفیانه دوست داره. همچنین، ما براتون یه تجربه رمزگشایی فوق العاده آرزو می کنیم!
این ویدان برای کسانی مناسب است که میخواهند ببینند دیگران چه احساسی دارند که ممکنه به اشتراک نگذارند، کسایی که میخواهند ارتباطات و زبان بدنشون رو بهتر کنند، افرادی که ارتباطات اجتماعی زیادی دارند و همینطور هر کسی که به طور منظم با دیگران در تعامله

 

اساتید دوره

تی جی واکر

تی جی واکر دوره های آموزشی متعددی را در زمینه‌های توسعه شخصی، سخنرانی عمومی، مهارت‌های ارائه، آموزش رسانه و مهارت‌های ارتباطی ایجاد کرده است.

واکر بنیانگذار Media Training است و از سال 1984 کارگاه ها و سمینارهای آموزشی سخنرانی عمومی را برگزار کرده است.
person
mail