پایه های کسب و کار خود را بسازید

2
درس
10
فایل
84
دقیقه
6500000 تومان

در این ویدان از زبان محمدمهدی ربانی، مؤسس پلتفرم ویدان می‌شنوید که چگونه کسب‌وکار میلیاردی‌اش را در خانه شروع کرده است.

شما به کمک حرفه کوچینگ می‌توانید موفق، ثروتمند و مشهور شوید و در عین حال به دیگران کمک کنید. بهتر از کمک کردن به دیگران چه چیزی می‌تواند باشد. اینکه شما بتوانید به دیگران کمک کنید که در زندگی و کارشان موفق باشند.

در کوچینگ، کوچ یا مربی فردی است که دوست دارد با افراد گوناگون که در سطح‌های مختلفی از زندگی مانند بخش خصوصی، شخصی، شغل و حرفه و یا کسب‌وکار هستند ارتباط مؤثری برقرار نماید تا او را در رسیدن و دستیابی به اهداف خود راهنمایی نماید. کوچینگ مجموعه مهارت‌هایی است که استعدادها و پتانسیل‌های فرد را شکوفا می‌کند تا فرد بتواند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود کارایی و عملکرد بهتری داشته باشد. بنابراین کوچ باید شخصی باتجربه و دارای صلاحیت‌های لازم برای مربیگری باشد و با تکنیک‌ها و سبک‌های مناسب برای رشد و پیشرفت آشنایی داشته باشد.

این دوره داستان زندگی محمدمهدی ربانی است، این دوره بیان تجربه‌های محمدمهدی ربانی درزمینهٔ کوچینگ است. او در طی 10 سال از ویزیتوری و فروشندگی به یک کوچ موفق در حوزه کسب‌وکار تبدیل شده است و اولین قراردادش در زمینه کوچینگ را در سال 1392 امضا کرده است. شنیدن زندگینامه واقعی محمدمهدی ربانی، شمارا متقاعد می‌کند که شما هم در هر مرحله‌ای از کسب‌وکارتان باشید، می‌توانید موفق شوید.

اگر عاشق کمک کردن به دیگران هستید، این دوره را حتماً ببینید. اگر مهارت‌های کوچینگ را کسب کرده‌اید یا می‌خواهید به دست آورید، این دوره را ببینید. این دوره درباره تمامی رموز و فوت کوزه‌گری در رابطه با راه‌اندازی و مدیریت و رهبری کسب‌وکار کوچینگ پرسود است. چطور کوچینگ خود را شروع کنید، چطور قرارداد ببندید، چطور خود را در یک بازار شلوغ و پررقابت مطرح کنید.

پس این دوره برای کسانی مناسب است که می‌خواهند یک بیزینس موفق درزمینهٔ کوچینگ بسازند.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail