اولین دورهمی ویدان (گدرینگ)

7
درس
22
فایل
387
دقیقه
15000000 تومان

مقدمه

play_arrow
آنچه در این دورهمی خواهید دید
13:16 - 70.2 مگابایت
play_circle_outlinepause_circle_outline

محمدمهدی ربانی

play_arrow
بخش اول
19:23 - 100 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
21:56 - 113 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
20:27 - 105 مگابایت
play_arrow
کوچینگ با محمد مهدی ربانی
15:38 - 82.4 مگابایت

پریچهر صالحی

play_arrow
بخش اول
11:40 - 61.9 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
15:24 - 79.8 مگابایت

امیرحسین مظاهری سیف

play_arrow
بخش اول
21:29 - 110 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
20:27 - 104 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
5:14 - 27.4 مگابایت
play_arrow
کوچینگ با امیرحسین مظاهری سیف
18:53 - 100 مگابایت

سهیل نادری

play_arrow
بخش اول
17:40 - 91.5 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
18:55 - 100.0 مگابایت
play_arrow
بخش سوم
15:58 - 82.8 مگابایت

علی شاه‌ حسینی

play_arrow
بخش اول
14:11 - 73.3 مگابایت
play_arrow
کوچینگ با علی شاه حسینی (قسمت اول)
20:37 - 109 مگابایت
play_arrow
کوچینگ با علی شاه حسینی (قسمت دوم)
11:19 - 59.9 مگابایت

مهدی نکوئی

play_arrow
بخش اول
25:38 - 132 مگابایت
play_arrow
کوچینگ با مهدی نکوئی
11:48 - 62.2 مگابایت

محمدرضا عمرانی

play_arrow
بخش اول
24:40 - 127 مگابایت
play_arrow
بخش دوم
25:36 - 135 مگابایت
play_arrow
کوچینگ با محمدرضا عمرانی
16:32 - 85.9 مگابایت

گدرینگ یک دورهمی خصوصی دو روزه با صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک و اساتید شاخص و برجسته دانشگاه، صنعت و بازار است. مشاهده این دورهمی و دریافت تجربیات اساتید خبره باعث تسریع رشد و پیشرفت شما می‌شود، باعث می‌شود مسیرهای نادرست آن‌ها را تجربه نکنید که خود منجر به صرفه‌جویی در زمان و پول شما می‌شود.

این گدرینگ شامل 7 بخش سخنرانی و جلسات رول پلی کوچینگ در پایان هر سخنرانی است.

بخش اول گدرینگ سخنرانی دکتر محمدمهدی ربانی در این جلسه خصوصی است. کتاب زندگی خود را طراحی کنید را معرفی می‌کنند و بخش‌های مهم و نکات این کتاب را بازخوانی می‌کنند. درباره اهمیت مشخص کردن نیت قبل از هر اقدامی صحبت می‌کنند، اهمیت عمیق شدن در مسائل و اینکه هرکدام از ما چه نقش‌هایی داریم؟ چه اتفاقی می‌افتد یک نفر همیشه در حال رشد است و یک نفر درجا میزند؟ هدف و رسالت ما چیست؟ برای موفقیت باید چه‌کارهایی انجام دهیم؟ در قسمت آخر این سخنرانی، جلسه رول پلی کوچینگ روبروی حضار انجام می‌شود و به یک مسئله‌ای پاسخ داده شود.

سخنران بخش دوم خانم پریچهر صالحی هستند. که ابتدا از مهمانان می‌خواهند با نگاهی متفاوت دور و اطراف خود را ببینند. موضوع سخنرانی ایشان، آداب شرکت در جلسات و نحوه ارتباط سازی هست. درباره اهمیت مشخص کردن نیت قبل از شروع جلسه صحبت می‌کنند و همچنین آداب برقراری ارتباط در جلسات را معرفی می‌کنند. اینکه قبل از هر جلسه به چه مواردی باید حواسمان باشد، چه اقداماتی انجام دهیم، برای چه مواردی باید فکر کنیم.

بخش سوم، سخنرانی آقای دکتر امیرحسین مظاهری سیف، یکی از باتجربه‌ترین اساتید کشور با بیش از 10 سال سابقه در تدریس و بیزینس، مشاور بزرگان کشور و صاحب‌ تجربه و مربی کسب و کار است. او در این جلسه از رهبری یا leadership صحبت می‌کند، با ارائه مثال‌هایی از تکنولوژی نکات طلایی گفته می‌شود. در انتهای سخنرانی نیز جلسه رول پلی با یک نفر از مهمانان این برنامه انجام می‌شود.

بخش چهارم؛ سخنرانی آقای سهیل نادری کوچ بین‌المللی و مؤسس هفت هشتاد است. از اهمیت نگاه از وجوه مختلف به مسائل صحبت می‌کنند، در رابطه با باورها و نیازهای انسان و چرایی آن‌ها صحبت می‌کنند. همه به دنبال فرمول‌هایی هستند که نیازهایشان را ارضا کنند و اثر باورها در رفع نیازها چیست؟ این بخش به‌صورت کتاب‌خوانی و ارائه نکات و بحث همراه با دکتر ربانی صورت می‌گیرد.

بخش پنجم؛ سخنرانی آقای دکتر علی شاه‌حسینی، مدرس، کارآفرین، بیزینس کوچ حرفه‌ای هست. در رابطه با شفافیت اهداف و صیقل زدن اهداف سخن می‌گوید. فرمول توسعه‌یافتگی کشورها را طبق تجربه خود بیان می‌کند. در رابطه با اهمیت گذشته و آینده و مقایسه آن‌ها سخن می‌گوید. سپس جلسات رول پلی با دو نفر از حضار انجام می‌شود.

بخش ششم؛ سخنرانی آقای مهدی نکویی، مربی کسب و کار است. ایشان کلام خود را با این جمله آغاز می‌کنند. مشخص کنید در کسب و کارتان چه‌کاره هستید؟ اهمیت واگذاری و برون‌سپاری کارها را بیان می‌کنند. نحوه بازاریابی و فروش شرکت‌ها را بررسی می‌کنند. نمونه‌های تکنیک‌های بازاریابی را بیان می‌کنند. تأکید می‌کنند که شخصیت خود را در کسب و کار بشناسید. در قسمت آخر این بخش هم، یک رول پلی کوچینگ با یک نفر از مهمانان برنامه انجام می‌شود.

بخش هفتم شامل سخنرانی محمدرضا عمرانی، مدیرعامل گروه الیت، کارآفرین و نماینده برند سوئیسی و ژاپنی در ایران است. ایشان در این جلسه در رابطه با تجربه خود صحبت می‌کند. در رابطه با شانس و تعریف شانس صحبت می‌کنند. از شکست‌ها می‌گویند. آیا شانس اتفاق خوب است یا می‌تواند اتفاق بد باشد؟ در قسمت آخر این بخش نیز یک جلسه رول پلی کوچینگ با دکتر عمرانی برگزار می‌شود.

در گدرینگ، کتاب‌خوانی دورهمی، انتقال تجربه، نتورکینگ یا شبکه‌سازی، بازی‌های تیمی انجام می‌شود زیرا بیزینس یک کار تیمی است و یکی از دستاوردهای گدرینگ توانایی شکل‌دهی یک تیم با سرعت و قدرت است.

فیلم دورهمی گدرینگ اکنون در دسترس شماست؛ تا شما هم بتوانید نکات ارزشمند و طلایی مطرح شده را بشنوید و استفاده کنید.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail