چگونه افراد متخصص را مدیریت کنیم؟

4
درس
5
فایل
17
دقیقه
15000 تومان

برخورداری از استعداد فنی مناسب، کلید مزیت رقابتی است. شرکت­ ها برای تولید محصولات و خدمات، تحلیل اطلاعات و برقراری موثر ارتباط با خریداران و مشتری­ ها به متخصصان فنی مثل متخصصان IT، توسعه دهنده ­ها، مهندسین و پردازشگران داده ­ها متکی هستند. آشنایی با نحوه­ ی مدیریت این افراد متخصص برای موفقیت کسب ­وکار حیاتی است. در این دوره، سارا کانادای ویژگی­ های منحصر به فرد و سبک ­های کاری متخصصان فنی و راهبردهای مربی­گری مورد نیاز برای الهام بخشیدن به استعدادتان جهت دستیابی به نتایج عالی­ تری را مشخص می ­سازد.

 

اساتید دوره

سارا کانادی

سارا کانادی نویسنده، سخنران و متخصص توسعه رهبری است.
سارا به کمپانی‌ها کمک می‌کند مشارکت رهبران‌شان را برای سود نهایی به حداکثر برسانند. سارا به دلیل 15 سال سابقه‌ی کاری که دارد استعداد بی‌نظیری در برقراری ارتباط با مخاطبان دارد، او می‌تواند به آن‌ها اطمینان ببخشد که با استفاده از استراتژی‌های کاربردی، به سوی تغییرات مثبت می‌روند. و با تقویت مهارت‌های رهبری، باعث بهبود روابط کاری و بهبود عملکرد میشوند.
سارا بیش از 20 سال سابقه کار دارد: سِمت مدیر اجرایی ارشد در فروش، عملکرد و توسعه سازمانی در USAA و Texas Mutual. سارا، پس از تاسیس کمپانی‌اش، تخصصش را در زمینه‌ی توسعه رهبری، برندینگ و هوش عاطفی به دیگران نیز ارائه کرد. دیدگاه او سبب شد صدها تیم و شخص به سوی تغییرات استراتژیک قدم بردارند و نتایج اثرگذاری را خلق کنند.
سارا یکی از اعضای انجمن سخنرانان ملی و فدراسیون سخنرانان جهانی است. او مربی مرکز رهبری خلاق (CCL) است. 
سارا در نشریات بسیاری مطرح شده است، معروف‌ترین آن‌ها عبارتند از ، فوربز، هافینگتون پست، Psychology Today، CNBC و American Management Association's Leadership-Wired. سارا نویسنده‌ی کتابِ محبوب تو و افشای آنچه بر شهرت و شغل شما تاثیر می‌گذارد در زمینه کسب و کار است.

دوره های پیشنهادی

person
mail