فصل اول دوره جامع تسلط بر اهداف با تدریس محمد مهدی ربانی (مدت زمان : 10 روز دقیقه)

خلاصه دوره

اگر از قبل آماده هستی که اجازه بدی زندگی ات متحول بشه، همین الان در این دوره ثبت نام کن و همسفر ما در یک مسیر ۴۰ روزه بشو و اگر شک داری که این برنامه مناسبت هست یا استاد دوره را نمی شناسی، فقط ۵ دقیقه وقت بگذار و ادامه توضیحات را بخوان، شاید این بزرگ ترین فرصتی باشد که امسال روبروی تو قرار گرفته است.

دوره جامع تسلط بر اهداف

چگونه با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری، سال 98 را تبدیل به بهترین سال زندگی‌تان کنید!؟

هدف، یافتن راهی برای رسیدن به موفقیت است و هر چیزی جز این، فرعی محسوب می‌شود. تمام انسان‌های موفق به شدت هدفگرا هستند و هدفشان بیشتر از هر چیزی برایشان مهم است و با تمام وجود می‌خواهند که در هر روز از زندگی‌شان در جهت تحقق اهدافشان تلاش کنند.

اینکه شما بتوانید هدف‌گذاری کنید، مهم‌ترین و بزرگترین قسمت کار را برای موفق شدنتان انجام داده‌اید. با داشتن هدف، ذهنیت مثبت ما به کار می‌افتد و نقطه‌نظرها و انرژی برای دستیابی به این اهداف آزاد می‌شوند. بدون هدف بودن، شما را دچار جزر و مد می‌کند و باعث می‌شود که به همراه زندگی، بالا و پائین بروید. اما با داشتن هدف چون تیری که از کمان رها شده باشد، به سوی اهدافتان به حرکت در می‌آئید تا به آن اصابت کنید.

 
 
 

واقعیت این است که اگر عمری طولانی هم داشته باشید، توانمندی‌های بالقوه‌تان بیش از آن هستند که همه آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. هر آنچه تاکنون به دست آورده‌اید، تنها جزئی از آن چیزی‌ست که توانائی دستیابی به آن را دارید.

یکی از قوانین موفقیت این است که: « مهم نیست از کجا می‌آئید، مهم این است که به کجا می‌روید. اما این‌که به کجا می‌روید را شما و اندیشه‌های شما مشخص می‌سازند.»

هدف‌های روشن و واضح بر اعتماد و اطمینان شما می‌افزایند، صلاحیت شما را زیادتر می‌کنند و انگیزه‌هاتان را بالاتر می‌برند.

زندگی کردن بدون هدف، شبیه رانندگی در مه غلیظ است. موتور اتومبیلتان هرقدر هم قوی و نیرومندباشد، باز شما به آرامی رانندگی می‌کنید و مردّد هستید و حتّی روی جاده‌یی صاف، حرکت رو به جلو اندکی دارید. با تصمیم‌گیری درباره اهدافتان، مِه بلافاصله از بین می‌رود و شما در موقعیتی قرار می‌گیرید که از توانمندی‌های خود استفاده می‌کنید.

داشتن هدف‌های روشن و شفاف به شما امکان می‌دهد پا بر پدال کار و زندگی خود بفشارید و شتابان در راستای تحقق بخشیدن خواسته‌هاتان به حرکت درآئید، و این معجزه‌ی هدف‌گذاری در زندگی‌ست.

 

 
 

اغلب ما آرزوهای بزرگی داریم که در اولین نگاه، رسیدن به آنها غیرممکن به نظر می‌رسد. به راحتی ممکن است احساس ناامیدی کنیم زمانی که روبه‌رویمان هدفی عظیم و دست نیافتنی قرار گرفته است.

فایده هدف‌گذاری تنها این نیست که برای زندگی‌مان برنامه‌ای داشته باشیم و خود را نسبت به آن متعهد بدانیم. هدف‌گذاری باعث می‌شود ما به چیزهایی در زندگی‌مان بیاندیشیم و چیزهایی را بخواهیم که پیشتر برای خود ممکن نمی‌دانستیم.

هدف‌گذاری اصولی می‌تواند به ما کمک کند تا این خواسته بزرگ و ترسناک را به گام‌های کوچک و سهل الوصول‌ تبدیل کنیم. برنامه‌ریزی برای این اهداف و اقدامات کوچک‌تر، نه تنها مسیر به سمت هدف غایی‌مان را آسان‌تر  می‌کند، بلکه نتایج تحقیقات حاکی از این است که موفقیت در اهدافی هر چند کوچک، انگیزه ما را دائما شارژ نگه می‌دارد تا در سختی‌های مسیر جا نزنیم و ادامه دهیم.

 
 
 
 

افراد موفق همیشه برای روز، ماه و سال خود برنامه دارند. این دسته از افراد فقط 4درصد از مردم جهان هستند.

 

شما می‌خواهید عضو کدوم دسته باشید؟ 4درصد افرادی که هدف دارند و با برنامه حرکت می‌کنند و به اهدافشان می‌رسند؛ یا افرادی که اکثریت مردم جهان را تشکیل می‌دهند؛ که فقط برنامه‌ی آن‌ها این است که صبح را به شب برسانند و مرتب نسبت به جریانات زندگی غر بزنند.

 

یکبار تصمیم بگیر و برای همیشه زندگی خود را تغییر بده.

 

 

چرا در دوره جامع تسلط بر اهداف شرکت کنید؟

زیرا این دوره جامع به گونه‌ای طراحی شده که اهداف شما را از سطح خودآگاه به لایه های عمیق ذهنی‌تان منتقل سازد. شاید تا به حال بارها هدف‌گذاری کرده باشید، اما خیلی زود سرد شده‌اید و به زندگی دلخواه خود نرسیده‌اید، می‌دانید مشکل چیست؟ ذهن ناخودآگاه، بله، ذهن ناخودآگاه شما بزرگ‌ترین مانع برای رسیدن به اهداف‌تان است و تا ذهن خود را برای موفقیت برنامه‌ریزی نکنید نمی‌توانید به چشم انداز خود در زندگی برسید.

 

استراتژی های قدرتمند این دوره، به شما می‌آموزد که ذهن ناخودآگاه خود را به جای مانع، تبدیل به بزرگ‌ترین نیروی پیشران برای رسیدن به اهداف‌تان نمایید.

با عمل به استراتژی های فوق‌العاده این دوره، جریان سلامت، ثروت، آرامش و قدرت نامحدود به زندگی شما راه می‌یابد و زندگی رویایی خود، همان که همیشه آرزویش را داشتید را تجربه خواهید کرد.

 
 
10 درس اول دوره تسلط بر اهداف
 
مقدمه : شناخت توانائی‌ها و باور خود
درس اول : چگونه بر اهداف خود مسلط شویم 
درس دوم : چرا ما دست به اقدام نمی‌زنیم؟ 
درس سوم : فرمول توانمندی 
درس چهارم : رسیدن به کامیابی و خوشبختی واقعی 
درس پنجم : چگونه از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید برسید؟ 
درس ششم : حذف گفتمان درونی منفی 
درس هفتم : بیداری قدرت درون 
درس هشتم : ارزش شناسی 
درس نهم : عوامل تعیین‌کننده ارزش‌ها 
درس دهم : انطباق اهداف با ارزش‌ها 
 
 
این 10 درس از دوره اهداف که شامل 40 درس می‌باشد را می‌توانید با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید.
 
 
هزینه ثبت نام در دوره تسلط بر اهداف 2.790.000 هزار تومان است. شما فقط با 295هزار تومان  می‌توانید از 10جلسه دوره استفاده کنید.
 
 
دوره غیرحضوری می‌باشد و در اپلیکیشن ویدان برای شما فعال خواهد شد. فقط اپ را روی گوشی خود نصب کرده و در هرجا و هر ساعت به راحتی از درس‌ها استفاده کنید.
 
 
همین الان از این فرصت می‌خواهم استفاده کنم. 10درس را برای من فعال کنید.

فصل اول

معرفی فصل اول

  • 00:58
  • Text reading

فرمول توانمندی

  • 00:58
  • Text reading

بیداری قدرت درون

  • 00:58
  • Text reading

ارزش شناسی

  • 00:58
  • Text reading