فروش بیمه های زندگی

1
درس
4
فایل
120
دقیقه
255000 تومان

امروزه فروش بیمه های زندگی یکی از پردرآمد ترین شغل ها در جهان به حساب می آید؛ اما چرا همه فروشنده در این شغل موفق نیستند؟

در این ویدان علیرضا رجب مدیر ارشد بیمه پاسارگاد به شما خواهد گفت که چگونه با استفاده از یکسری تکنیک های کاربردی در این بازار موفق شوید، چگونه بازار خو را را انتخاب کنید و مهم تر از آن خودتان را به عنوان یک فروشنده بیمه های زندگی بشناسید.

همچنین در این ویدان، دکتر رجب کاربردی ترین تکنیک های فروش بیمه را به شما آموزش خواهد داد.

اساتید دوره

علیرضا رجب

كار فروش را در سال ٨٤ و در یک دفتر بيمه شروع كردم . پس از آشنایی با بيمه های عمر مبادرت به فروش اين نوع بيمه نمودم. با كسب نتيجه مثبت و شگفت انگيز در فروش اين بيمه نامه كه درامدی ٢٠ برابر بيش از حقوق ثابت آن روزها برای من در بر داشت ، مطمئن شدم كه اين كسب و كار مورد علاقه من است .
بعد از مدتی كار سخت به عنوان مدير ارشد فروش در شركت بيمه پاسارگاد شروع كردم . انجام سفرهای بيشمار برای ترويج بيمه عمر و آموزش نمايندگان از فعاليتهای انجام شده در سالهای اول فعاليت بنده بوده است .
با توجه به تغييرات روزانه علم و تكنولوژي بر آن شدم كه تحصيلات خود را ادامه داده و موفق به اخذ مدرك كارشناسی ارشد در رشته مديریت بازرگانی شدم . همزمان در تعدادی از دانشگاه ها و مراكز عالی نيز تدريس مي نمودم.
همكاری و مشاوره با تعدادی از مديران عامل شركتهای بيمه ای بزرگ در زمينه بيمه های عمر از افتخارات اينجانب است.
استفاده از تكنولوژی و حتي سرمايه گذاری برای استفاده اختصاصی از آن ، از رويكردهای مهم اينجانب در زمينه كسب و كار است به گونه ای كه امروز به عنوان تنها سازمان فروش دارای امكان برگزاری جلسات و كلاسهای آموزشی آنلاين هستیم . بسياري از اين جلسات به صورت انلاين برگزار مي شود چرا که امروز يكي از مواردی که در كسب و كارها به آن توجهي ندارند جايي است كه در آن زندگي مي كنيم و ما با برگزاری آنلاين جلسات و كلاسها نه تنها در وقت صرفه جويی می كنيم بلكه در زمينه كاستن از آلودگی نيز گامی بلند برداشته ايم .
سازمان فروش ٩٠١ بيمه پاسارگاد برترين گروه فروش از نظر سطح فرهنگي و آموزشی نمايندگان و مديران آموزش و فروش در شركت بيمه پاسارگاد است . ما همواره به پيشرفت و بهتر بودن فكر مي كنيم و در اين راه حركت مي كنيم و هر روز براي ما مانند اولين روز شروع كار و آموزش سرشار از عشق ، هيجان و شوق كار كردن و خدمت رسانی است .

نظرات درباره فروش بیمه های زندگی (3 نظر)

سلام من تازه وارد بیمه شدم.دغدغه فروش بیمه عمر را داشتم.ممنونم ازتون عالی بود.
96 - 11 فروردين 1399
دکتر رجب عزیز ،مثل همیشه عالی بودید و تاثیرگذار
22375 - 12 اسفند 1398
خوشحال میشیم اگه این دوره هم جز نذرهاتون باشه❤
14831 - 18 شهريور 1398
person
mail