اصول رهبری و همکاری در تیم‌ها

فرض کنید قرار است که عمل قلب باز انجام دهید؛ مجموعه‌ای از جراحان، پرستاران و متخصصین در کنار هم جمع می‌شوند و شاید حتی برای اولین بار باشد که همدیگر را می‌بینند. آن‌ها باید یک جراحی موفق را با استفاده از عملکرد خود رقم بزنند و نتیجه‌ی عمل شما به اینکه آن‌ها چقدر می‌توانند به خوبی با همدیگر کار کنند بستگی دارد.

شما به این فکر می‌کنید که آن‌ها هم آدم هستند و اینکه چه چیزی باعث می‌شود که کار تیمی آن‌ها به نحو احسنت انجام بشود؟

امی ادموندسون، استاد دانشکده‌ی بیزینس هاروارد، در این دهه‌ی اخیر با مؤسسات مختلف کار کرده و روی این مسأله تحقیق کرده است که افراد چگونه کارهای پیچیده انجام می‌دهند و به این نتیجه رسیده است که مؤسسات کاملا به کاری که توسط تیم‌ها انجام می‌شود وابسته هستند و تیم‌ها همانگونه که آن‌ها را تعریف کردیم در حال جایگزینی با تیم شدن هستند.

در این دوره امی ادموندسون، تفاوت بین تیم و تیم شدن را برای شما می‌گوید و این تعریف را از دیدگاه اعضای تیم و رهبر تیم بررسی می‌کند. چالش‌های تیم شدن و چالش‌های یادگیری که بدون شک در سازمان‌ها با آن‌ها روبرو خواهید شد را برای شما توضیح می‌دهد و در طول مسیر روش‌هایی را به شما یاد می‌دهد که می‌توانید از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید تیم‌های شما هم یاد می‌گیرند و هم موفق می‌شوند.

در دوره اصول رهبری و همکاری در تیم‌ها یاد خواهید گرفت:

تیم های مؤثر با تیم سازی شروع می کنند:

تفاوت بین تیم و تیم سازی

نقش‌های رهبران بزرگ و کوچک

شناخت ریسک‌های بین فردی

ایجاد امنیت روانی

تعیین اهداف متقاعد کننده

یادگیری از شکست

گذر از مرزها

نتیجه گیری

3
درس
9
فایل
25
دقیقه
27000 تومان

اساتید دوره

امی ادمانسون

امی ادموندسون پروفسور و استاد رهبری و مدیریت در مدرسه بازرگانی هاروارد است. او برای کار پیشگامانش در زمینه ایمنی روانی شناخته شده است، که در طی 15 سال گذشته، تحقیق علمی زیادی در زمینه مدیریت، مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش ایجاد کرده است.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره اصول رهبری و همکاری در تیم‌ها (5 نظر)

بسیار عالی بود ممنونم
8458 - 7 فروردين 1398
عالیه واقعا‌...اصلا وقتی که شروع به گذراندن این دوره میکنم از همون لحظه اول تا اخرش حس خوبی دارم و لذت میبرم انقد که گیرا و مفیده
ابراهیمی - 2 آذر 1397
دوره محتوای خوبی داره ولی ترجمه اش جالب نیست
ملامحمدی - 2 آذر 1397
دوره بسیار روان، ساده و کاربردی و قابل فهم می‌باشد
حسینی - 2 آذر 1397
از دوبله خوشم اومد؛ بهتر از سایر ترجمه های موجود بود.
قیاسی - 2 آذر 1397
person
mail