بیزینس کوچینگ | جلسه دوم

1
درس
8
فایل
226
دقیقه
2000000 تومان

جلسه اول بیزینس کوچینگ در تاریخ ۴ بهمن‌ماه ۹۸ در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد. در این جلسه دکتر محمدمهدی ربانی به توضیح موارد زیر پرداختند.

عزت نفس،  کرامت نفس،  اعتماد به نفس،  کلید مشارکت، یادگیری است،  تئوری بررسی مداوم،  ترمز روانشناختی،  بیماری خود کم بینی،  شما بر اثر حادثه به دنیا نیامده‌اید،   خود پنداره،  قانون ۱۸/۴۰/۶۰ - چگونه عزت نفس همه چیز را در اختیار خود دارد،   به عهده گرفتن مسئولیت زندگی،  اعتراض نکنید،  شکایت کردن،  مطالعه زندگی افراد موفق،  گام‌های رسیدن به اعتماد به نفس بالا،  دفترچه پیروزی‌ها،  تمرین ۴۰ روزه آینه،  تمرکز روی نقاط قوت،  تمرین دو نفره،  تمرین شش نفره،   گفتمان درونی مثبت،  ظاهر،  سلامت و تناسب اندام،   تغییر روش زندگی،   برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه،  پذیرش خود،  تصویر سازی ذهنی خلاق،  قدرت کلمات،   ترس از رهائی،  کارآفرینی داخلی چیست؟،   امنیت یا آزادی،   سیستم حسابداری،   فرق چک و پول،   عرضه و تقاضا،   تورم،   بدهی خوب و بد،   دریافت پول از بازار،   چرخه تجاری،   جریان نقدینگی،   بودجه،   حسابرسی،   مدیریت مالی،   وظایف مدیر،   روش‌های جذب سرمایه،    ارائه آسانسوری،   همکاری با بانک‌ها،    شرکت‌های دانش‌بنیان،   صندوق نوآوری و شکوفائی،   اعتبار در بازار،   شراکت موفق

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail