کارگاه آموزش فروشنده حرفه ای

1
درس
6
فایل
103
دقیقه
550000 تومان

آیا شرایط زیر برایتان آشناست؟
مشتری به مجموعه شما مراجعه کرده اما نتوانید ارتباط درستی با او برقرار کنید.
محصول مورد نیاز مشتری را دارید اما فکر می کنید اگر بیشتر درباره محصولتان صحبت کنید، مشتری حس بدی پیدا می کند.
مشتری می گوید یک دور می زنم، کمی فکر می کنم و برمی گردم.... در حالی که به ندرت پیش می آید برگردد.

در گذشته این تصور وجود داشت که یک فروشنده در صورتی حرفه ای است که زیاد صحبت کند و شوخی کند و ... اما امروزه این نظر کاملاً رد می شود. مطمئنم تأیید می کنید که فروشندگان نقش بسیار کلیدی و مهمی در موفقیت مجموعه شما دارند. آن ها حلقه سرنوشت ساز بین شما و مشتریانتان هستند. اما متأسفانه بارها شاهد بوده ایم که مدیران از افراد غیر حرفه ای و آموزش ندیده برای فروشندگی استفاده می کنند. هر چقدر محصول با کیفیت، تبلیغات حرفه ای و سیاست های قیمت گذاری درست داشته باشیم اما فروشنده حرفه ای نداشته باشیم، تمام پولمان را هدر داده ایم.
هدف ما در این دوره چیست؟
دوره تخصصی «فروشنده حرفه ای» از جمله دوره هایی است که در آن اصول اساسي كه، یک فروشنده حرفه ای باید بداند را در این دوره بررسی کرده ایم و میزان رضایت شرکت کنندگان در آن با توجه به نظرسنجی انجام شده 96% می باشد. هدف ما در این دوره این است که مباحث کاربردی را آموزش دهیم که بلافاصله قابل اجرا باشد و بتوانید نتیجه آن را بر میزان فروشتان ببینید.

اساتید دوره

محمدرضا پاشا

محمدرضا پاشا زانوسی در سال ١٣٧٥ وارد دانشگاه علامه طباطبايي تهران شد . تحصیل در رشته مديريت بازاريابي ،نزد اساتيد بنام ايران ، مسيري جديدی در زندگي او ايجاد كرد. حضور در بازار ايران در كنار تحصيل، که تلفیقی از علم و عمل بود منجر شد تا به نتایج ارزشمندي در زمينه بازاريابي و فروش برسد.
سپس در بزرگترين شركت روشنايي ايران(لامپ پارس شهاب) از ويزيتوري تا مشاور مديريت در امور بازاريابي مشغول به فعالیت شد و به همراه تیم اش توانست تمامي ركوردهاي فروش در اين صنعت را بزند. بعد از دريافت مدرك كارشناسي ارشد بازاريابي از دانشگاه علوم و تحقيقات و تجربه حضور موفق در بازار تهران ، در سال ١٣٨٧ در مسیر کارآفرینی گام نهاد . برخی از دستاورد های او که با تيم سازي و شراكت با افراد متفاوت انجام گردید عبارتند از:
نگارش کتاب «بازار در دستان شماست»
ایجاد فروشگاه روشنايي زانوس نور (با سه شعبه در استان مازندران)،
شركت بازارسازان آينده نگر پاشا(مركز مشاوره كارآفريني با مجوز اداره كار و با بيش از ٦٤٠ مشاوره به كسب و كارها، پنج سمينار و بيش از صدها كارگاه هاي عملي در زمينه كسب و كار)،
مجله اوج بازار
شركت گردشگري زانوس(در بيش از ٢٠ هزار متر زمين در روستاهاي كجور)
اکنون تجربه 16 سال تدریس وهمچنین كار و مشاوره در بازار ايران را در اختیار کسب و کارهایی قرار می دهد که می خواهند آینده را از آن خود کنند.

person
mail