چگونه قاطع باشیم؟

قاطعیت بسیار مهم است زیرا پایه و اساس هر کاری که انجام می‌دهیم، هر ارتباطی که با افراد چه در خانه و چه در محل کارداریم، چه یک‌به‌یک باشد چه جلسه‌ای و یا گروهی از دوستان، قاطعیت است.

اگر خوب فکر کنید می‌بینید که رهبری به قاطعیت نیاز دارد؛ در مدیریت زمان هم باید قاطع باشید؛ حتی یک ارائه‌ی خوب هم نیاز به قاطعیت دارد.

کار سختی ست چون یک مهارت ذاتی نیست و باید آن را فراگرفت. خیلی راحت است که در موقعیت‌های سخت یا وقتی‌که داریم موقعیت‌های سخت را حل می‌کنیم تسلیمگر یا پرخاشگر باشیم و رفتار بدون قاطعیت از خود نشان دهیم.

ولی در این ویدان کریس کرافت، نویسنده، سخنران و مربی مهارت‌های مدیریتی، به شما توضیح می‌دهد که قاطعیت از چه چیزی تشکیل‌شده است و تکنیک‌های عملی را آموزش می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد بتوانید بلافاصله از آن‌ها استفاده کنید.

پس اگر می‌خواهید بدانید که قاطعیت چیست و چگونه می‌توانید در آن بهتر شوید توجه شما را به دیدن این ویدان جلب می‌کنیم.

عناوین موردبحث این ویدان عبارت‌اند از:

درک اعتمادبه‌نفس: درک اینکه چرا اعتمادبه‌نفس به‌طور طبیعی در ما نیست؟،  درک حقوق و مسئولیت‌هایتان،  شناسایی افکار و عقاید کنونی‌تان،  دوری از موقعیت دشوار منفعلانه ـ فعالانه،  تغییر تبادل‌نظر شخصی‌تان،  کاستن از احساسات منفی‌تان

واکنش به چالش‌ها: برآمدن از عهده‌ی تمام تحقیر شدن‌ها،  سردرگمی، بازبینی بی‌طرفانه‌ی تعامل،  یادگیری ابراز مخالفت با مطرح کردن پرسش،  برجسته کردن اشارات بیان‌شده‌ی آن‌ها (زبان اشاره)،  اظهارنظر درباره‌ی پروسه،  بدتر شدن از یک مورد استثناء به عادت،  استفاده از تکنیک «شکستن رکورد»،  برنامه‌ریزی برای جلسه‌ی دوم،  آگاهی از مؤثرترین لغات برای استفاده

4
درس
18
فایل
54
دقیقه
51000 تومان

اساتید دوره

کریس کرافت

کریس کرافت، سخنران و رهبر ایده پرداز، تا به حال بیش از 80000 نفر را در مدیریت و انجام پروژه آموزش داده است.

کریس همچنین آموزش های مربوط به مدیریت زمان و مذاکرات را ارائه کرده و دو میلیون نفر را در Lynda.com آموزش داده است. او دارای سابقه عملیاتی درخشانی ست و با کسب مدرک مهندسی از دانشگاه کمبریج، به عنوان مهندس ارشد دارای صلاحیت شناخته شده و 10 سال به عنوان مدیر ارشد در تولید، فعالیت داشته است. او با کسب مدرک MBA , قبل از افتتاح شرکت آموزشی خود در سال 1974 , چهار سال به عنوان مدرس دانشگاه در مدرسه کسب و کار دانشگاه بورنموث، فعالیت کرد. از آن زمان، او درخواست های متعددی برای سخنرانی داشته و به بیش از 20،000 نفر به صورت مستقیم کمک کرده است.

وب سایت او، www.chriscroft.co.uk، می باشد که در آن راهنمایی های رایگان زیادی ارائه می دهد. کریس همچنین اپلیکیشن های متعدد رایگان سازگار با آیفون و اندروید ایجاد کرده است، که شاخص ترین آنها اپلیکیشن "کارهایی که باید انجام دهیم "و برنامه "راهنمای شادی روزانه" است.

کتاب "مدیریت زمان" او در آمازون و بیشتر کتابفروشی ها موجود است. او 11 کتاب جیبی راهنمای سریع در www.lulu.com و در فروشگاه کیندل آمازوندارد و اخیرا کتاب "راهنمای شادی روزانه"را برای Kindle منتشر کرده است.

این ویدان را به همه کارآفرینان، مدیران و افرادی که می خواهند آینده موفقی در دنیای کسب و کار داشته باشند توصیه می کنیم.

دوره های پیشنهادی

person
mail