ایده هایی برای تهیه پول لازم برای موفقیت در کسب وکار

1
درس
1
فایل
29
دقیقه
82500 تومان

اکثر کسب‌وکارها در ۲ تا ۴ سال اول شکست می‌خورند و یا تعطیل می‌شوند. چون بودجه لازم برای رسیدن به سود را تأمین نکرده‌اند و از قبل به آن فکر نکرده‌اند. شاید شما هم در پی راه‌اندازی کسب‌وکارتان باشید، اما سرمایه لازم را در اختیار ندارید و یا نمی‌دانید چگونه منابع مالی موردنیازتان را تأمین کنید، درنتیجه کارتان را شروع نمی‌کنید.

جریان نقدی مهم‌ترین واحد سنجش کسب‌وکار است، که موفقیت و یا شکست آن را مشخص می‌کند. در سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار، پول به‌اندازه خون برای مغز شما، مهم است. پس نقطه شروع کسب‌وکار این است که بدانید قبل از شروع به چه مقدار پول نیاز دارید.

فروش یا حجم فروش و توسعه مهم نیست. همیشه جریان نقدی مهم است. کارآفرین‌های موفق اکثر مواقع به درآمد و جریان نقدی فکر می‌کنند.

در دوره پیش رو، برایان تریسی ابتدا از اهمیت جریان نقدی در کسب‌وکارها سخن می‌گوید و در ادامه اهمیت و نکات کاربردی در تهیه برنامه کسب‌وکار، منحنی سیگموید، پول عشق و ۱۶ منبع مهم برای تأمین سرمایه موردنیاز کسب‌وکار را توضیح می‌دهد.

این ویدان همه ایده‌های لازم برای به دست آوردن پول موردنیاز، که برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان به آن احتیاج دارید را به شما یاد می‌دهد. زیرا یکی از مهم‌ترین مهارت‌های کارآفرینی است.

تمام شرکت‌ها از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترینشان نیازمند سرمایه هستند. دسترسی به سرمایه موجب استفاده از فرصت‌های رشد، در شرایط خوب اقتصادی می‌شود و در مواجهه با شرایط بد اقتصادی امکان بقا و ادامه حیات شرکت را فراهم می‌کند.

ایده هایی برای تهیه پول لازم برای موفقیت در کسب وکار نوزدهمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

نظرات درباره ایده هایی برای تهیه پول لازم برای موفقیت در کسب وکار (1 نظر)

دوره های برایان تریسی رو دوست دارم. این دوره هم خیلی جالب بود از ویدان ممنونم
قاسم پور - 27 ارديبهشت 1399
person
mail