ایجاد یک سیستم‌ کسب‌وکار

1
درس
1
فایل
20
دقیقه
50000 تومان

اکثر کسب‌وکارهایی که توسط کارآفرین ایجادشده، مسائل و مشکلات را در طول مسیر حل نمی‌کند، زیرا در اکثر کسب‌وکارها همه‌چیز در ذهن کارآفرین است و اگر کارآفرین نباشد، همه کارها تعطیل می‌شود.

به مجموعه‌ای از اصول و روش‌هایی که فرایند انجام فعالیت‌ها و وظایف را در یک شرکت مشخص می‌کنند، ایجاد سیستم کسب‌وکار گفته می‌شود.

ایجاد سیستم کسب‌وکار یک رویکرد سیستماتیک است که سبب می‌شود کارها مؤثرتر، کارآمدتر و با سازگاری بیشتری (کسب ثروت هوشمند) انجام شوند.

در دوره ایجاد سیستم کسب‌وکار، برایان تریسی ۹ مرحله ایجاد سیستم کسب‌وکار را مرحله‌به‌مرحله با بیان سؤالاتی مشخص می‌کند که پاسخگویی دقیق و درست به این سؤالات، به شما در طراحی سیستم کسب‌وکار موفق کمک زیادی می‌کند.

در دوره ایجاد یک سیستم کسب‌وکار، برایان تریسی می‌گوید: کار شما این است که یک نقشه برای کسب‌وکارتان تهیه کنید تا بارها و بارها توسط دیگران، چه شما باشید و چه نباشید، به‌درستی تکرار شود. یک سیستم کسب‌وکار خوب، سیستمی است که ممکن است توسط نابغه‌ها طراحی‌شده باشد ولی حالا می‌تواند توسط افراد معمولی اداره شود.

ایجاد سیستم کسب‌وکار مزیت‌های زیادی دارد، که می‌توان به عدم اتکای کسب‌وکار به اشخاص، کاهش خطای انسانی، تسهیل مدیریت اطلاعات، افزایش تمرکز مدیران و... اشاره کرد.

دفترچه راهنمای عملیات، مهم‌ترین کتاب کسب‌وکار شماست. همه کسب‌وکارهای جدید و فعالیت‌های کاری هزینه‌های زیادی برای یادگیری و سیستمی کردن پرداخت می‌کنند و نیازمند تفکر زیادی هستند. وقتی فرایند کسب‌وکارتان را تهیه کردید و آن را در دفترچه راهنما قراردادید، می‌تواند به‌درستی توسط اشخاص معمولی انجام شود. این کار سبب آزادسازی بیشتر زمانتان برای تفکر خلاقانه و بازاریابی و برنامه‌ریزی می‌شود.

دفترچه راهنمای عملیات پایه و اساس همه کسب‌وکارهای موفق است. با آموزش این دوره می‌توانید به‌درستی سیستم کسب‌وکارتان را ایجاد کنید و کارهایی که برای پیشبرد اهداف کسب‌وکارتان لازم است را با صرف وقت و هزینه کمتر انجام دهید.

ایجاد یک سیستم‌ کسب‌وکار بیست و پنجمین دوره از دوره جامع استراتژی‌های افزایش سود برایان تریسی است.

مجموعه  استراتژی‌های افزایش سود  برایان تریسی شامل ۵۳ دوره آموزشی و در حدود ۲۰ ساعت آموزش ویدئویی تخصصی با دوبله فارسی است که در آن، مجموعه‌ای از روش‌های اثبات شده و تکنیک‌های عملی برای افزایش سود دهی و فروش و تجارت در یک دوره کامل برای شما ارائه شده است.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

person
mail