چگونه یک میلیونر شویم

1
درس
1
فایل
30
دقیقه
75000 تومان

داشتن ثروت، چیز بدی نیست. پول نیز همچون تمام چیزهای خوب این جهان، یکی از نعمت‌های خداوند است. انسان برای سختی کشیدن، رنج بردن یا دست‌وپا زدن در فقر، به این دنیا فرستاده نشده است. تابه‌حال این پرسش برایتان پیش‌آمده که این میل درونی به داشتن ثروت، اصلاً چرا در ما وجود دارد؟ جوهره ما، برای زندگی در بهترین و بالاترین وضعی که روی زمین، امکان داشته باشد، طراحی‌شده است. هر چیزی به‌جز این، تناقضی در وجودمان ایجاد می‌کند. به همین علت است که همه مردم جهان، به دنبال رشد هستند. بیشتر خواستن، به معنای طمع‌کار بودن نیست. بلکه به معنای توجه به این نیاز پاک و صادقانه انسانی است که می‌خواهیم در بهترین وضع ممکن، زندگی کنیم. در این میان، نگه‌داشتن تعادل میان خواسته‌های جسم و روح، می‌تواند به معنای واقعی، باعث رشد ما به‌عنوان یک انسان و رسیدن به کمال شود. یعنی هم به جنبه‌های مادی و هم به جنبه‌های روحی و معنوی وجودمان توجه کنیم و در هر دو زمینه، رشد کنیم.

از طرفی در دنیا افراد بسیاری هستند که در فقر زندگی می‌کنند و هرروز از خودشان سؤال می‌پرسند که چگونه می‌توان ثروتمند شد؟ آن‌ها دائماً سخت کار می‌کنند ولی زندگی‌شان را به‌سختی می‌گذرانند. اما گاهی درمیان همین افراد کسی دیده‌شده است که راه و هدفش را تغییر داده، به دنبال روش‌های جدیدی برای زندگی رفته و به سمت موفقیت حرکت کرده است. لازمهٔ این حرکت سخت؛ آگاهی، داشتن الگوی درست، اراده و امید و طی کردن راه‌هایی است که میلیونرهای خودساخته رفته‌اند.

خبر خوش این است که، مردم در سال‌های پیش رو پول بیشتری نسبت به تمام تاریخ انسان به دست خواهند آورد. در سال‌های پیش رو بیشتر از دوران گذشته فرصت‌های بیشتری برای میلیونر شدن وجود خواهد داشت. اقتصاددانان می‌گویند ما در عصر طلایی هستیم و در قرن 21 بیشتر از تمام تاریخ انسان، ثروت تولید خواهد شد. وظیفه شما این است که در موقعیتی قرار بگیرید که ثروتمند شوید و وظیفه ویدان این است که راه را به شما نشان دهد. آموزش اصول پایه‌ای و کاربردی برای میلیونر شدن، توسط بهترین مربی بین‌المللی جهان، یعنی برایان تریسی هم‌اکنون در دسترس شماست.

بیشتر از 30 سال است که بیشتر از صد هزار میلیونر در جهان موردمطالعه قرارگرفته‌اند. مصاحبه‌های زیادی با آن‌ها انجام‌شده است. زندگی کاری آن‌ها دنبال شده است. هزاران میلیونر از زن و مرد با هیچ شروع کرده‌اند و فقط برای حقوق کار می‌کرده‌اند، ولی، ثروتمند شدند. اگر کاری که صد هزار نفر انجام داده‌اند و میلیونر شده‌اند، را دقیقاً انجام دهید، میلیونر خواهید شد. توانایی شما در پافشاری تا وقتی‌که موفق شوید، تضمین نهایی شما برای موفقیت است.

در دوره چگونه میلیونر شویم، برایان تریسی نویسندهٔ کتاب چگونه ثروتمند شویم و «رئیس شرکت بین‌المللی برایان تریسی»، راهکارها، مهارت‌ها و رموز کسب موفقیت را ارائه کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توان به موفقیت دست پیدا کرد و ثروتمند شد، شما هم می‌توانید با استفاده از راه‌کارهای برایان تریسی ثروتمند یا حتی میلیاردر شوید و ثروتمند بمانید.

ایجاد ثروت، یک مهارت است. مهارتی که هرکسی می‌تواند آن را یاد بگیرد. درواقع، تبدیل‌شدن به یک میلیونر خودساخته، یعنی ایجاد یک‌روند و پایبندی به آن تا زمانی که به هدف خودتان برسید. فرقی نمی‌کند کجا هستید، فرقی نمی‌کند چه شغلی دارید. وقتی از گام‌های این مهارت، آگاهی داشته باشید و واقعاً آن‌ها را اجرا کنید، به چیزی بیش از یک میلیونر ساده، یعنی کسی که مهارت‌های ثروت سازی را می‌داند، تبدیل می‌شوید. تنها آن زمان است که جرقه‌های ثروت در زندگی شما ظاهر می‌شوند و تغییری بزرگ در کیفیت روزهای پرارزش شما جاری می‌شود.

اساتید دوره

برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه سال ۱۹۴۴ میلادی در شهر شارلوت تاون (مرکز استان پرنس ادوارد) واقع در کشور کانادا به دنیا آمد. وی در خانواده ای به دنیا آمد که سطح درآمد پایینی داشتند به گونه ای که هرگز درآمد آن ها تامین کننده ی مخارجشان نبود.

برایان تریسی  در طی سال ها به بیش از ۸۰ کشور دنیا سفر کرده است و در آن جا کار انجام داده است. در ۲۲ حرفه ی مختلف فعالیت داشته است.

او به زبان های فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی تسلط دارد.

چندین شرکت را تاسیس و راه اندازی کرده است.

تریسی در دهه ی ۳۰ زندگی خود موفق شد به دانشگاه آلبراتا در کانادا راه یابد. سرانجام موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس در رشته بازرگانی شد.

وی در طول ۲۰ سال گذشته موفق شده، بیش از ۳۰۰ محصول دیداری و شنیداری تولید کند. که برخی از آن ها به ۲۴ زبان مختلف ترجمه شده و در بیش از ۳۰ کشور دنیا به فروش رسیده است.

لازم به ذکر است که برایان تریسی به عنوان سخنران، مربی و مشاور با بیش از پانصد کمپانی بزرگ همکاری داشته است.

نظرات درباره چگونه یک میلیونر شویم (8 نظر)

این ویدیگ آموزشی منقضی شده است. در ایران این راهکارها پاسخگو نیست.پس انداز در ایران، در تورم ناپدید میشوند.
18672 - 30 دي 1400
عالی بود✔️
56806 - 21 آذر 1399
عالی بود
15109 - 17 آذر 1399
سلام این دوره با اینکه نیم ساعت بود ولی خیلی مطالب مهمی رو گفت و خیلی بیشتر از من زمان گرفت قوانین جالب رو در مورد پس انداز کردن و نحوه استفاده از پول رو گفت بسیار عالی بود ممنون از تیم خوب ویدان براتون خیر و برکت از خداوند میخواهم موفق باشید
مریم امیری - 16 آذر 1399
واقعا عالی بود
فاطمه درعلی - 15 آذر 1399
عالی
سمیرا صدیقی - 13 آذر 1399
سلام .خدا قوت یه دنیا ممنون بابت آموزشهای رایگانتون دکتر ربانی عزیز
زینب محمدی - 13 آذر 1399
از لطف شما سپاسگزارم
15338 - 12 آذر 1399
person
mail