تربیت جنسی کودکان 7 تا 9 سال

1
درس
2
فایل
32
دقیقه
39000 تومان

یکی از موارد مهمی که باید در لایف استایل و برنامه تربیتی هر کودک جایی داشته باشه مسئله تربیت جنسی است.
تربیت جنسی مسئله‌ایست که باید سیستماتیک و بصورت مرحله ای انجام بشه و سلامت جنسی هر فرد بزرگسال در گروی روند تربیت جنسی در دوران کودکی و نوجوانی است. همچنین یکی از مسائل مهمی که این روزها والدین رو نگران می‌کنه مسأله ‏ی مربوط به تعرض ‏های جنسی به کودکان و نوجوانان هست، که این عارضه ‏ی منفور اجتماعی تنها به واسطه ‏ی طی کردن یک فرایند درست تربیتی قابل کنترل خواهد بود.
تربیت جنسی فرایندی است که باید براساس یک بومی ‏سازی منطقی و درست اجرا بشه، به طور مثال تربیت جنسی یک کودک آمریکایی با یه کودک ایرانی کاملا متفاوته، پس باید بافت خانواده‏ ها ، اجتماع و فرهنگ را در تربیت جنسی لحاظ کنیم. متاسفانه تربیت جنسی در فرهنگ ما به دلیل رعایت برخی ملاحظات یا انجام نمیشه و یا کاملا نادرست انجام میشه و خانواده ‏ها اطلاعات درست و دقیقی از نکاتی که باید به کودکان آموزش بدهند را ندارند.
مجموعه ‏ی هوش نیک طی تجربه ‏ی خود از مراجعین به موسسه، این احساس نیاز را در والدین احساس کرده و اقدام به تدوین پکیجی با عنوان تربیت جنسی کودکان کرده است و تمام همت این مجموعه در تدوین این پکیج اشاره به جزئیات رفتاری کودکان در حوزه ی جنسی، پاسخ به سوالات جنسی کودکان، بایدها و نبایدهای تربیتی و آموزش های دقیق جنسی به کودکان است.
تمام آموزش ‏ها در این پکیج به صورت مرحله ای و گام به گام و قابل فهم برای شما والدین و علاقمندان به حوزه تربیتی مطرح شده است. اگر آماده اید، این سفر مهیج را شروع کنید.

اساتید دوره

person
mail