انتخاب بهترین کارگزاری برای ورود به بورس

1
درس
3
فایل
42
دقیقه
49000 تومان

سوالی که خیلی ها می پرسند این است کدام کارگزاری بهتر است؟ همه دنبال راحتی باز کردن حساب و ساده بودن داشبورد خرید و فروش کارگزاری هستند. اما نمی دانند که بعضی از آنها 25% تخفیف در کارمزد به ما می دهند. بعضی دیگر عرضه اولیه ها را به شکل رایگان و بدون پول برای ما می خرند و برخی شان کارگاه ها و دوره های آموزشی رایگان دارند یا گزارش های تحلیل و معرفی سهام پیشنهادی دارند. بعضی کارگزاری ها باشگاه مشترین فعال دارند و ما می توانیم با معرفی دوستانمان یا خرید و فروش بیشتر امتیاز وحتی پول جمع کنیم.
دیدن این ویدان حتی به عزیزانی که الان حساب بورسی فعال دارند توصیه می شود. چرا که می توانند با متنوع کردن کارگزاری هایی که با آنها کار می کنند، بیشترین منفعت را ببرند.
راستی در بخش ابتدایی این ارائه توضیح داده شده که اصلاً کد بورسی چیست و چطور می توانیم با استفاده از برخی کارگزاری ها مراحل ثبت نام سجام را رایگان انجام دهیم. توضیحات جالبی هم درباره احراز هویت غیرحضوری و حضوری در این بسته داده شده است. و نیز گرفتن کد بورسی آفلاین برای افراد زیر 18 سال و ... .
این ویدان برای ماست که می خواهیم هوشمندانه کارگزاری مان را انتخاب کنیم. دکتر کنعانی در این دوره آموزشی به زبانی ساده توضیح می دهد که تفاوت کارگزاری ها در چیست و چطور می توانیم همزمان سه یا چند کارگزاری مناسب برای خودمان انتخاب کنیم و از هر کدام کاری را انتظار داشته باشیم. مثلا اینکه چرا کارگزاری مفید می تواند سود بانکی به پول ما بدهد و یا کارگزاری آگاه با باشگاه مشتریانش، امکان گرفتن پول از معرفی دوستانمان را فراهم کرده است، یا کارگزاری مبین سرمایه چطور برای ما و خانواده امان، به شکل رایگان عرضه اولیه ها را می خرد و ... 

اساتید دوره

مهدی کنعانی

دکتر مهدی کنعانی از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران در رشته کارآفرینی است. ایشان در 20 سال گذشته مدیرعامل و عضو هیات مدیره 5 موسسه بوده و به عنوان مشاور سرمایه گذاری و مالی با هلدینگ ها و شرکت های دولتی و خصوصی استان های مختلف کشور فعالیت داشته است. همچنین سابقه ۱5 ساله در تدریس دوره های MBA و DBA و نیز طرح و مدل کسب و کار و ارزیابی و تامین مالی دارد.
تالیف 5 کتاب فارسی و انگلیسی و انتخاب به عنوان استاد برتر کارآفرینی (1389) و استاد محبوب دانشجویان کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (1394) و نیز چندین دوره مقاله برتر در کنفر انس های بین المللی از افتخارات ایشان است.
مشاوره هلدینگ های عمرانی و ساختمانی، عضویت در شورای فرهنگ سازی بورس و مشاوره مالی و سبد سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور و تالیف کتاب "ورود به بازی خرس ها و گاوها" (انتشارات بورس) از فعالیت های اخیر ایشان است.

person
mail