خرید رایگان عرضه اولیه

1
درس
5
فایل
32
دقیقه
49000 تومان

معرفی دوره "خرید رایگان عرضه اولیه و زمان فروش آن"
خیلی ها می پرسند همه عرضه اولیه ها را بخریم یا نخریم. خیلی ها ارزش این سهام های نوبرانه را می دانند و دنبال روش های خرید بیشتر این عرضه ها هستند. بعضی ها هم بعد از خرید دنبال زمان فروش مناسب آنها هستند و هر روز رشد و ریزش آنها یا صف خرید و فروششان را چک می کنند.
در این ویدئو کاربردی دکتر کنعانی به زبانی ساده توضیح می دهد که چرا اینقدر تقاضا برای عرضه اولیه ها هست و ما چطور می توانیم به طور اتوماتیک از کارگزاری مان بخواهیم برایمان بخرد. همینطور اینکه چطور می توانیم بدون پرداخت پول عرضه ها را بخریم و حتی برای خانواده و دوستان هم بدون هزینه کرد ریالی یا بلوکه شدن مبلغی از حسابمان، تمام عرضه اولیه ها را بخریم.
بخش آخر این بسته کاربردی چند معیار تصمیم گیری برای فروش عرضه های اولیه را معرفی می کند تا انتخاب کنیم که می خواهیم در پایان کدامیک از موجهای اول یا دوم سوددهی عرضه های اولیه از آنها خارج شویم.

اساتید دوره

مهدی کنعانی

دکتر مهدی کنعانی از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران در رشته کارآفرینی است. ایشان در 20 سال گذشته مدیرعامل و عضو هیات مدیره 5 موسسه بوده و به عنوان مشاور سرمایه گذاری و مالی با هلدینگ ها و شرکت های دولتی و خصوصی استان های مختلف کشور فعالیت داشته است. همچنین سابقه ۱5 ساله در تدریس دوره های MBA و DBA و نیز طرح و مدل کسب و کار و ارزیابی و تامین مالی دارد.
تالیف 5 کتاب فارسی و انگلیسی و انتخاب به عنوان استاد برتر کارآفرینی (1389) و استاد محبوب دانشجویان کسب و کار دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (1394) و نیز چندین دوره مقاله برتر در کنفر انس های بین المللی از افتخارات ایشان است.
مشاوره هلدینگ های عمرانی و ساختمانی، عضویت در شورای فرهنگ سازی بورس و مشاوره مالی و سبد سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور و تالیف کتاب "ورود به بازی خرس ها و گاوها" (انتشارات بورس) از فعالیت های اخیر ایشان است.

person
mail