مد و فشن در اینستاگرام

1
درس
12
فایل
90
دقیقه
129000 تومان


امروزه برای برندهای مد، فرصت‌های بی‌شماری وجود دارد تا فقط از طریق اینستاگرام بتوانند کسب و کارشان را رشد دهند. با این حال، بیشتر توصیه‌های موجود، کسب و کارهای مربوط به مد را شامل نمی‌شوند.
سردرگم نباشید و وقت‌تان را روی موضوعات درست صرف کنید تا بهترین نتیجه را گرفته و به هدف‌تان برسید.
با 5 فرمول شرکت‌های موفق مد آشنا شوید که از آن‌ها استفاده می‌کنند تا در اینستاگرام به شهرت رسیده و مشتریان وفاداری پیدا کنند. با یادگیری دانش تجارت مد، از وقت‌تان به شکل کارآمدتری استفاده خواهید کرد و از پست‌هایتان بیشترین نتایج را خواهید گرفت.
در این دوره خواهید آموخت:
چگونه با مد روز همراه شوید تا دنبال‌کننده‌هایتان را افزایش دهید
چگونه بازی هشتگ خودتان را بهبود ببخشید
چگونه داستان مؤثری تعریف کنید تا دنبال‌کننده‌هایتان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید

اساتید دوره

لونا وگا

سلام و خوش آمدید. من مشاور تجارت الکترونیک، نویسنده، یوتیوبر و تولیدکننده پادکست هستم که در نیویورک، میامی و بارسلونا فعالیت دارم. هدف من این است که فریلنسرها، صاحبان مشاغل و کارآفرینان بااستعداد سراسر دنیا را آموزش داده، بهم مرتبط کرده و برای آن‌ها فرصت‌هایی ایجاد کنم.
به لطف سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ، می‌دانم چه کارهایی جواب می‌دهد و چه کارهایی نه. من کارم را با یک سری کمپین دیجیتال بزرگ از لیست فورچون 500 آغاز کردم. آن کار را رها کردم تا به دنبال علاقه‌ام، یعنی مشاوره دیجیتال مارکتینگ بروم. هدف من این است تا دانشم در زمینه دیجیتال مارکتینگ را با بقیه به اشتراک بگذارم تا به آن‌ها انگیزه و قدرت ببخشم.

person
mail