وبینار ساخت ماشین بازاریابی و فروش

1
درس
3
فایل
89
دقیقه
290000 تومان

توجه و نگرش درست به اهمیت بازاریابی و فروش در کسب‌وکارها، کلید موفقیت کسب‌وکارها در دنیای بازاریابی و فروش امروزی است. حال رقابت شدید و سرعت تغییرات در بازارها و روندهای پیش‌بینی‌نشده اقتصادی باعث شده تا اهمیت توجه به بازاریابی و فروش نسبت به چند سال گذشته دوچندان گردد. هر سازمان و هر شرکتی برای حفظ بقا نیاز به فروش محصولات و خدمات خود دارد، وقتی فروش نباشد، قطعاً درآمدی نیست و اگر درآمدی نباشد، سودی نخواهد بود و درنهایت سبب ورشکستگی و نابودی کسب‌وکار خواهد شد.

بدون مشتری هر کسب‌وکاری محکوم‌ به شکست است و مهم‌ترین مرحله فروش، مشتری یابی و جذب مشتری جدید است. اما باوجود بحران‌های اقتصادی، تنوع زیاد محصولات و تعداد زیاد رقبا، مشتری یابی نیازمند صرف هزینه‌های هنگفت است. وقتی در چنین شرایط سخت و پیچیده اقتصادی بودجه زیادی نداریم، چگونه بازاریابی کنیم؟ چگونه فروش داشته باشیم؟ آیا می‌توان بدون صرف هزینه زیاد، مشتری داشته باشیم و فروش خود را افزایش دهیم؟ بله، به کمک هک رشد یا خلق رشد می‌توانیم.

هک رشد یا Growth Haking چیست؟ تعریف ساده و قابل‌درک این عبارت، یعنی میان‌بر زدن از شیوه‌های معمول بازاریابی و جلب مشتری به شیوه‌های سریع‌تر و کارآمدتر و کم‌هزینه‌تر. هک رشد ساخت ماشین خودکار بازاریابی است، رشد از هیچ به میزان زیاد و با سرعت‌بالا است. هک رشد انجام فعالیت‌های بازاریابی قابل آزمون است. هک رشد درواقع یک ماشین رشد خودکفا و خود تکثیر است. شعار هک رشد این است، محصول خودش سبب فروش می‌شود و محصول در حین عرضه به‌صورت مرتب بهینه‌تر می‌شود. بازاریابی در خود محصول قرار می‌گیرد. امروز محصول شما، فروشنده شماست.

در وبینار ساخت ماشین بازاریابی و فروش، محمدمهدی ربانی به شما آموزش می‌دهد، بتوانید با حداقل هزینه، بازاریابی و فروش داشته باشید. در این وبینار یاد می‌گیرید هک رشد چیست و چگونه از آن استفاده کنید. استراتژی‌ها و تکنیک‌های هک رشد، بازاریابی ویروسی، ایجاد مشتریان وفادار و قیف فروش نیز آموزش داده می‌شود.

بسیاری از شرکت‌ها، بخصوص استارتاپ‌ها با استفاده از استراتژی‌های هک رشد، رشد چشمگیری را تجربه کرده‌اند و جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده‌اند. شاید به خاطر قسمت "رشد" عبارت هک رشد را مخصوص استارتاپ‌ها بدانید، اما واقعیت آن است که همه انواع مختلف کسب‌وکار با هراندازه و مقیاسی می‌تواند به کمک تکنیک‌های رشد و با حداقل بودجه به پیشرفت خود سرعت ببخشد.

با استفاده از تکنیک‌های هک رشد که در وبینار ساخت ماشین بازاریابی و فروش یاد می‌گیرید، می‌توانید با حداقل هزینه، بیشترین بازده ممکن را دریافت کنید. به‌عنوان نمونه، هک‌های ساده‌ای مانند اضافه کردن یک لینک ساده در انتهای ایمیل. شما پس از مشاهده این وبینار می‌توانید اولین گام‌های خود را در مسیر رشد و توسعه کارآمد و مقرون‌به‌صرفه کسب‌وکار خود بردارید.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

person
mail