چگونه در کارمان مثبت باشیم؟

در این ویدان برندا به شما آموزش می دهد که چگونه در کارمان مثبت باشیم، در این دوره شما خواهید آموخت که مثبت گرایی چیست و چه فایده ای دارد، همچنین 21 استراتژی برای مثبت تر بودن را یاد خواهید گرفت، در پایان این ویدان می آموزید که چگونه با افراد منفی اطراف خود رفتار کنید و همین طور می فهمید در مواقع سخت و منفی زندگی مثبت بمانید.

5
درس
12
فایل
34
دقیقه
32000 تومان

اساتید دوره

برندا بیلی هیوز

برندا به عنوان مدرس ارشد در مدرسه بازرگانی Kelley در سطح ملی، مربیان مدیران شرکت ها و رهبران آینده در ارتباطات و مهارت های رهبری است. او با دانشجویان مقطع کارشناسی و MBA به طور یکسان در زمینه هایی مانند ارائه سخنرانان برجسته، ایجاد اعتبار و کاهش اضطراب ارتباطی کار می کند. تعهد وی به دانش آموزان او با جایزه هایی که به او داده شده است، از جمله جایزه ی برجسته دانشکده از برنامه اجرایی MBA در دانشگاه سونگ کیون کووان، جایزه تدریس امدادگران، جایزه آموزش نوآورانه و انتخاب چند دانشجو برای جایزه

های برجسته دانشکده، متمایز است. در طول حرفه او، برندا تخصص خود را در ارتباطات با نفوذ، همدلی، رهبری عاطفی هوشمند و بیشتر با مخاطبان گسترده ای از فارغ التحصیلان کالج به مدیران سطح بالا در شرکت های Fortune 500 به اشتراک گذاشته است.

دوره های پیشنهادی

person
mail