مینی دوره تربیت کوچ

11
درس
18
فایل
67
دقیقه
990000 تومان
100%
0 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

این دوره درباره چیست

play_arrow
دوره به درد چه کسانی میخورد
0:57 - 3.8 مگابایت

پایه های کسب و کار خود را بسازید

play_arrow
پایه های کسب و کار
3:42 - 14.4 مگابایت
play_arrow
موانع موفقیت
5:27 - 27.1 مگابایت

بازاریابی و فروش

play_arrow
ارزش پیشنهادی
0:40 - 2.7 مگابایت
play_arrow
مفاهیم مهم مالی بازاریابی
5:27 - 21.2 مگابایت
play_arrow
ارتباط
1:19 - 5.2 مگابایت

برند سازی

play_arrow
برند سازی
1:36 - 6.3 مگابایت
play_arrow
مدیریت زمان
2:46 - 10.8 مگابایت

استراتژی قیمت گذاری

play_arrow
انواع قیمت گذاری
1:35 - 3.6 مگابایت

بستن اولین قرارداد

play_arrow
شبکه سازی (قسمت اول)
2:30 - 9.5 مگابایت
play_arrow
شبکه سازی (قسمت دوم)
3:07 - 12.1 مگابایت
play_arrow
شبکه سازی (قسمت سوم)
1:03 - 4.2 مگابایت

چگونه ارزشمند شوید

play_arrow
چگونه ارزشمند شوید
3:52 - 15.1 مگابایت

مهارتهای کوچینگ

play_arrow
شروع کوچینگ
8:06 - 30.7 مگابایت
play_arrow
مهارت کوچ
15:09 - 58.7 مگابایت

گوش دادن موثر

play_arrow
گوش دادن موثر
4:40 - 17.9 مگابایت

مهارت سوال پرسیدن در مربیگری

play_arrow
سوال پرسیدن معنادار
2:56 - 11.5 مگابایت

موفقیت در مربیگری

play_arrow
سفر مربیگری
2:32 - 4.9 مگابایت

در این‏ دوره یاد می‌گیری که چطور پایه‌های کسب‌وکارت رو با شرایط خودت بسازی، چطور برندسازی شخصی انجام بدی، اولین مشتریان خودت رو جذب کنی و خدماتت رو بفروشی. همین مینی دوره می تونه باعث رشد چند برابری کسب‌وکارت در سال جدید بشه.

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دونالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

نظرات درباره مینی دوره تربیت کوچ (2 نظر)

طرح عالی هست
هاجر فولادی - 28 اسفند 1400
سلام انشالله همیشه شاد و سلامت باشید بیزینس کوچینگ واسه تمام افراد خوبه واسه من که خودم کسب وکار دارم واسه اینکه من میتونم به خودم کمک کنم همیشه درکنار خودم هست هر لحظه بخوام میتونم خودمو مدیریت کنم و به خودم کمک کنم
2087033069 - 20 اسفند 1400
person
mail