ویدان چیست ؟

توسعه مهارت های کاربردی در تمام نقاط کشور

داستان ویدان

خیلی وقتا برای یاد گرفتن یه مهارت جدید که بتونی با اون کار خاصی بکنی، شغلی بگیری یا پروژه‌ای انجام بدی یا نه خودتو یه لول بالا ببری
باید انواع کلاس ها ، سی دی ها و کتاب ها رو زیر و رو کنی و آخرش هم معلوم نیست به اونی که میخای برسی
از طرفی با توجه به اینکه روز به روز آموزش های هدفمند و کاربردی در حال جایگزینی حالت سنت گرا و مدرک گرای دانشگاهی است شاید پس از طی کردن چهار سال از دانشگاه فارق التحصیل شوید، اما به دلیل نداشتن تجربه آموزش و عدم شناخت مهارت های خود ، قادر به پیدا کردن کار نباشید
ایراد از اینجا است که این درس‌های دانشگاهی، این کلاس‌ها و کتاب‌های تئوری، واقعا آدم رو برای کار عملی در دنیای واقعی آماده نمی‌کنه. توی خیلی از رشته‌ها این «آموخته‌ها» با مهارت لازم برای انجام یه کار خیلی خیلی فاصله داره.
اما شاید چاره کار شما «ویدان» باشه
شما به کمک ویدان خواهید توانست مهارتهای خودتون را شناسایی و در جهت تقویت آن حرکت کنید
ویدان ، یک پلتفرم آموزش آنلاین ویدیویی است که ماموریتش توسعه مهارت های کاربردی در تمام نقاط کشور می باشد
در ویدان همه روزه آموزش هایی در قالب ویدئو به زبان فارسی در موضوعاتی همچون بازاریابی ، فروش ، کسب کار و ... با کمترین قیمت ارائه می شود.
هر کسی که قصد یاد گرفتن مهارت عملی و کاربردی دارد به راحتی و از هر جا با هزینه‌ای پایین از این آموزش‌ها استفاده می‌کند
دسترسی به این آموزش ها هم از طریق وب و هم موبایل (اندروید و ios ) برای همگان امکان پذیر است
به روزسازی دانش مدیران و کارآفرینان ، توسعه مهارت های فردی افراد آماده به کار و افزایش مهارت افراد شاغل برای بالا بردن بهره وری از مهمترین اهداف ویدان می باشد
دسترسی همه ی افراد حتی در دورترین نقاط از شهرها با هر توان مادی به برترین آموزش های جهان آرزوی ماست.

ماموریت ویدان

توسعه مهارت های کاربردی و تخصصی به تمام کارمندان شرکت ها در همه نقاط کشور به صورت همزمان و بدون تبعیض و مبارزه با بیکاری و بی انگیزگی کاری.

چشم انداز

دستیابی به جایگاه پر استفاده ترین مجموعه مهارت آموزی تخصصی با زبان فارسی و دسترسی هر ایرانی به آموزش های با کیفیت و با هزینه کم.

پلتفرم ویدان

پلتفرم ویدان شامل اپلیکیشن موبایلی (IOS و Android) و وبسایت است. فراگیر با هر وسیله ای که یادگیری برایش راحت تر است، از ویدان استفاده می نماید. بهترین ابزارهای آموزش آنلاین روی ویدان بارگذاری شده است تا فراگیر با هر سرعت اینترنتی به دروس دسترسی داشته باشد. این پلتفرم در بخش اپلیکیشن موبایل قابلیت استفاده آفلاین نیز دارد. پلتفرم ویدان این امکان را در اختیار فراگیران قرار می دهد که در هر نقطه ای از کشور و با هرتوانایی مالی می توانند به برترین محتوای آموزشی بین المللی به زبان فارسی دسترسی داشته باشند. پلتفرم ویدان منعطف و قابل انطباق با قابلیت های افراد است و نیز امکان آموزش تعاملی در گروه ها (فروم-ها) را فراهم می سازد. همچنین با پلتفرم ویدان می توان مسیر یادگیری را برای فراگیران طراحی و مطابق با طراحی تدریس دلخواه اساتید، آموزش آنها را مدیریت کرد.

محمد مهدی ربانیعضو هیئت مدیره و موسس

rabbani@vidone.ir

عدنان موسی پور عضو هيئت مديره و سرمايه گذار

mosapour@vidone.ir

حمید رضا محمودیرييس هيئت مديره

mahmoodi@vidone.ir

محمد رضا تیموری مدیر مالی


روح اله نیاسر مدير فني


حامد صابری مدير محتوا


مجید مجیدی کارشناس محتوا


فرهاد عراقی كارشناس بازاريابي ديجيتال


خانم غلامی كارشناس ارتباط با مشتريان


خانم ساجدی کارشناس فروش


خانم شاهسون مدیر اداری


حسن الماسی مدیر واحد گرافیک


خانم علی بیگی کارشناس فنیثبت تیکت پشتیبانی