مدرس دوره
دکتر محمد مهدی ربانی
مخاطبین دوره
گروه سنی ۷ تا ۱۸ سال
مدت زمان آموزش
به مدت یکسال
والدین آینده‌نگر امروز، فرزندان موفق فردا!

والدین آینده‌نگر امروز،

فرزندان موفق فردا!

تنها سرمایه‌گذاری ماندگار و پرسود،

سرمایه‌گذاری روی فرزندان است!

تنها سرمایه‌گذاری ماندگار و پرسود،

سرمایه‌گذاری روی فرزندان است!

این دوره به فرزند شما کمک می‌کند شخصیت قوی داشته باشد.
این دوره به توسعه‌ی آگاهی عاطفی فرزند شما کمک می‌کند. اول آگاهی از احساسات خود، سپس آگاهی از احساسات دیگران.
فرزند شما یاد می‌گیرد به‌صورت تیمی کار کند و انواع چالش‌ها و تعارضات را مدیریت کند.
با تقویت هوش هیجانی، فرزند شما می‌تواند با دیگران همکاری کند و پیوندهای عاطفی سالم برقرار کند.
همین الان ثبت نام می کنم

کودکان و نوجوانان با هوش

هیجانی پایین، چه مشکلاتی دارند؟

کودکان و نوجوانان با هوش هیجانی پایین، چه مشکلاتی دارند؟

يكي از مشكلات عمده كه تأثير بازدارنده و مهم بر كارآمـدي و پويـايي کودکان و نوجوانـان دارد و از شکل‌گیری سالم هويت و شكوفايي استعدادها و قواي فكري و عاطفي در آنان جلوگيري می‌کند، عدم توانایی در برقراري ارتباط با دیگران است.

کودکان و نوجوانان با هوش هیجانی پایین، معمولاً افراد خجالتی هستند. نمی‌توانند از عهده استرس برآیند و به‌راحتی تحریک می‌شوند. آن‌ها دیگران را به خاطر احساسی که دارند، سرزنش می‌کنند، زیرا توانایی بر عهده گرفتن مسئولیت احساسات یا نقشی که در چنین شرایطی ایفا کرده‌اند، ندارند.

آن‌ها نمی‌توانند با ناامیدی کنار بیایند، یا احساسات خود را مدیریت کنند. بنابراین مستعد رفتارهای مقابله‌ای، پرخاشگرانه و گاهاً خرابکاری هستند، تا دیگران را اذیت کنند و به آنچه می‌خواهند برسند.

کودکان و نوجوانان با هوش هیجانی پایین معمولاً خودمحور هستند و صرف‌نظر از راه‌هایی که انتخاب می‌کنند، کارهایی انجام می‌دهند که فقط برنامه خود را پیش ببرند، چون تحمل شنیدن نظرات و بازخوردهای دیگران را ندارند.

فرزندان شما در دوره هیرو چه یاد می‌گیرند؟
در دوره هیرو، فرزندان شما یاد می‌گیرند ارزش‌هایی را که توسط احساساتشان نشان داده می‌شوند، پیدا کنند. یاد می‌گیرند احساسات خود را پردازش کنند و در هماهنگی با ارزش‌های خود زندگی کنند.

اگر هوش هیجانی کودکان و نوجوانان

تقویت نشود ...

اگر هوش هیجانی کودکان و نوجوانان تقویت نشود ...

کمبود هوش هیجانی کودکان و نوجوانان، تمام جنبه‌های زندگی شخصی آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و درنهایت شما را نیز درگیر مشاجرات می‌کند و شما به‌عنوان والد و به‌واسطه ارتباطتان، مجبورید مدام این چرخه‌های بحث‌وجدل را بدون دستیابی به نتیجه درستی تکرار کنید.
ازآنجاکه کودکان و نوجوانان با هوش هیجانی پایین، مهارت‌های اجتماعی لازم برای مقابله با احساسات دیگران و همچنین مهارت‌های شخصی برای درک عواطف خود را ندارند، می‌توانند مشکلاتی در حفظ جایگاه شغلی، عزت‌نفس پایین، حفظ روابط دوستی، ایجاد صمیمیت و حفظ طولانی‌مدت روابط صمیمی‌شان داشته باشند.
نادیده گرفتن یا انکار احساسات فرزندتان می‌تواند باعث ناراحتی بیشتر شود. در نقش یک والد، طبیعی است که گاهی اوقات با گفتن «نگران نباش» یا «اشکال ندارد»، سعی کنید مثبت باشید. اما این گفتار در تضاد با وضعیت عاطفی فرزند شماست و می‌تواند باعث سوءتفاهم شود و بر ارتباط شما با فرزندتان تأثیر بگذارد.
دوره هیرو در یک نگاه
موضوع دوره :
توانمندسازی کودکان و نوجوانان با تقویت هوش هیجانی آن‌ها
مدرس دوره :
دکتر محمدمهدی ربانی
کوچ اختصاصی :
همراهی یک کوچ و منتور در طول دوره
مخاطبین دوره :
گروه سنی ۷ تا ۱۸ سال (دبستان، راهنمایی، متوسطه)
نوع دوره :
غیرحضوری و آنلاین (دسترسی آفلاین به فیلم ضبط‌شده جلسات در وب‌سایت و اپلیکیشن ویدان)
قالب آموزش :
هر هفته یک جلسه آموزشی آنلاین مدرس با فرزند (۴۵ دقیقه) + هر هفته یک جلسه کوچینگ آنلاین کوچ با فرزند (۳۰ دقیقه) + هر ماه یک جلسه کوچینگ آنلاین کوچ با والدین (۴۵ دقیقه)
زمان شروع دوره :
مهرماه ۱۴۰۱
قیمت اصلی دوره :
۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پرداخت نقدی با تخفیف:
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
پرداخت اقساطی با تخفیف:
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مهم ترین سرفصل های دوره
خودشناسی
تکنیک‌های افزایش حافظه
شناخت معنای زندگی
ارتباط مؤثر
هدفمندی
مدیریت خشم
افزایش عزت‌نفس
سواد رسانه‌ای
آداب و رفتار و اتیکت
شم اقتصادی
آیین دوست‌یابی
کارآفرینی
نحوه مطالعه
همین الان ثبت نام می کنم

یکی از بهترین زمان‌ها برای تقویت هوش هیجانی و آماده‌سازی افراد برای سال‌های آینده، به‌منظور دستیابی به موفقیت فردی، تحصیلی، اجتماعی و حرفه‌ای، دوران کودکی و یا نوجوانی است.

چرا بهبود هوش هیجانی مهم است ؟
چرا بهبود هوش هیجانی مهم است ؟

آنچه انسان را به سمت خودشکوفایی و کارآمدی سوق می‌دهد، توانایی درک احساسات است. به همین دلیل انسان‌ها، به‌شدت موجودات عاطفی و اجتماعی هستند.

آرامش ذهنی، فراوانی، توانایی برقراری رابطه و تعامل بسیار خوب با افراد در موقعیت‌های مختلف، از جمله مزایای هوش هیجانی بالا هستند. فرزند شما با هوش هیجانی بالا، در هر بعدی از زندگی موفق‌تر خواهد بود.

هوش هیجانی بالا، دارایی‌ مهم فرزند شما در برقراری ارتباطات سالم است و به‌طور چشمگیری بر میزان خوشبختی او در زندگی و میزان موفقیت او در محل کار، تأثیر می‌گذارد.

در دوره یک‌ساله «هیرو» دکتر محمدمهدی ربانی، از طریق فرآیند گام‌به‌گام و اثبات‌شده، فرزند شمارا برای درک و افزایش EQ راهنمایی می‌کند که نه‌تنها موفقیت فردی، تحصیلی، حرفه‌ای و مالی فرزندتان را تضمین می‌کند، بلکه فرزند شما همیشه یک گام از هم‌سالان خود جلوتر خواهد بود.

۸۰درصد موفقیت بزرگسالان از EQ

ناشی می‌شود

والدین دلسوز برای موفقیت فرزندانشان در تحصیلات رسمی، بسیار تلاش می‌کنند. آن‌ها برای فرزندانشان، زمان زیادی می‌گذارند و پول زیادی خرج می‌کنند. هزینه‌های مدرسه و شهریه‌های اضافی برای کلاس‌های اضافی را می‌پردازند تا فرزندانشان نمرات خوبی بگیرند. اما اکثر پدر و مادرها نیازهای اساسی فرزندانشان را نادیده می‌گیرند و یا به آن‌ها توجه نمی‌کنند.

شما به‌عنوان والد می‌توانید ثروت مادی زیادی برای فرزندان خود به‌جا بگذارید، خانه، ماشین، ویلا، کارخانه، مغازه، طلا و... اما فرزند شما به چشم برهم زدنی ممکن است این ثروت را به باد دهد، اگر ازنظر درونی قوی نباشد.

۸۰درصد موفقیت بزرگسالان از EQ ناشی می‌شود

فرزندان شما به‌قدر کافی خوب هستند، فقط

روی عزت‌نفس آن‌ها کار کنید!

فرزندان شما به‌قدر کافی خوب هستند، فقط روی عزت‌نفس آن‌ها کار کنید!

عزت‌نفس یکی از مهم‌ترین سنجه‌های کیفیت زندگی ست. این احساس درونی نقش مهمی بر جنبه‌های گوناگون زندگی‌ افراد دارد.

به زبان ساده، عزت‌نفس یعنی احترامی که فرد برای خودش در جایگاه انسان قائل است. این احترام و عزت باعث می‌شود هر گفتار، کردار و پنداری را شایسته خود نداند و برای مثال وارد هر رابطه‌ای نشود.

از نشانه‌های عزت‌نفس پایین می‌توان به: حسادت، به دنبال تأیید دیگران بودن، احساس شرم و گناه، ناتوانی در بیان احساسات و خواسته‌ها، تلاش برای ماندن در روابط مضر و ... اشاره کرد. افرادی که عزت‌نفس پایینی دارند، بیشتر مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرند.

یکی از اهداف مهم دوره هیرو، افزایش عزت‌نفس کودکان و نوجوانان است. ازجمله فواید عزت‌نفس بالا: هدفمندی، اهمیت ندادن به نظر دیگران، مراقبت از خود، ذهن آگاهی، دوری از کمال‌گرایی، درک خود، پشت سر گذاشتن چالش‌ها و.. است. هر زمان فرزند شما خود را باور کند، پتانسیل درونی او آزاد می‌شود و شاد و پرانرژی برای رسیدن به اهدافش تلاش می‌کند.

هیرو، بزرگترین و امن‌ترین سرمایه‌گذاری بدون ریسک!
هیرو، بزرگترین و امن‌ترین
سرمایه‌گذاری بدون ریسک!

محور توسعه در نهاد آموزش‌وپرورش، انسان است. پرورش و آموزش دانش آموزان برای ایفای نقش در آینده، توجهی خاص می‌طلبد. اهمیت خودشناسی، هدفمندی، عزت‌نفس، هوش هیجانی، سواد رسانه‌ای و... اگر کمتر از سواد تحصیلی فرزندانتان نباشد، قطعاً کمتر از آن نیست و همان‌طور که می‌دانید، این مهارت‌ها در مدارس آموزش داده نمی‌شوند. اگر دلسوز فرزندانتان هستید، اگر به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت و بدون ریسک برای آینده فرزندتان هستید، هیرو بهترین انتخاب است.

دوران طلایی یادگیری و شکل گیری شخصیت

دوران طلایی برای آموختن و شکل‌گیری شخصیت فرزندان، از سن ۷ تا ۱۵ سالگی است. در این سال‌ها مدل ذهنی و گفتاری آن‌ها شکل ‌می‌گیرد. در این سنین اندیشه، حس کنجکاوی و قدرت یادگیری کودکان و نوجوانان در سطح بالایی قرار دارد و چنانچه این قابلیت‌ها رنگ خودباوری و اعتمادبه‌نفس بگیرد، شگفت‌انگیز خواهد بود.

دوران طلایی یادگیری و شکل گیری شخصیت
نظرات برخی از شرکت‌کنندگان همایش‌های قبلی ویدان
مدرس دوره
دکتر محمد مهدی ربانی

دارای PHD مدیریت

مؤسس پلتفرم آموزشی ویدان (دانش بنیان)

مدیرمسئول مجله خلاقیت

مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین

استاد ارشد EABW دانشگاه اشتاین بایس برلین

هم بنیانگذار شرکت صادرات علم و فناوری آریا

مؤسس شرکت اسنا (امارت متحده عربی)

مؤسس شرکت ایجاد (قطر)

راهنمای کارآفرینان و بزرگان کسب و کا ر

کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

استاد آكادمی صادرات آلمان

دوره هیرو را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید

اگر آینده‌نگر هستید و پیشرفت و رشد همه‌جانبه فرزندتان جزء اولویت‌های شماست.

اگر به فکر سرمایه‌گذاری بلندمدت و آینده دار، با بازگشت سرمایه سودآور برای فرزندتان هستید.

اگر می‌خواهید با عدد و رقم تغییر و تحولات فرزند خود را بسنجید.

اگر می‌خواهید فرزند شما، موفقیت در زندگی فردی، موفقیت تحصیلی و موفقیت در ایجاد روابط سالم را تجربه کند.

اگر می‌خواهید فرزند شما هدف داشته باشد و در مسیر تلاش، پیشرفت، پیروزی و دریافت پاداش قرار بگیرد.

همین الان ثبت نام می کنم
پاسخ به سوالات متداول
آیا حضور در دوره هیرو، پیش‌نیاز لازم دارد؟
خیر. برای حضور فرزند شما در این دوره هیچ پیش‌نیازی به‌غیراز شور و اشتیاق و پشتکار او لازم نیست. البته همراهی و تشویق شما به‌عنوان والد برای پیگیری آموزش‌ها و حل تمرین‌ها و اجرایی کردن آموزه‌ها و شرکت کردن در جلسات کوچینگ ماهانه نیاز است.
دقیقاً این دوره برای چه کسانی مناسب است؟
این دوره برای گروه سنی ۷ تا ۱۸ سال (مقطع تحصیلی دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم) مناسب است.
اگر در دوره هیرو شرکت نکنیم، چه اتفاقی می‌افتد؟
اگر شما به‌عنوان والد، وقت و مهارت کافی دارید که فرزندتان را برای داشتن آرامش ذهنی، برقراری روابط سالم، کنترل خشم، توسعه فردی و کارآفرینی آماده کنید، فرزند شما به این دوره نیازی ندارد. اگر همان کارهای همیشگی را انجام می‌دهید، نمی‌توانید انتظار نتایج متفاوت و بهتری داشته باشید. برای آینده فرزندتان سرمایه‌گذاری کنید و میوه این سرمایه‌گذاری را در سال‌های آینده بچینید.
نحوه‌ی برگزاری دوره هیرو به چه صورت است؟ حضوری یا غیرحضوری؟
این دوره کاملاً غیرحضوری و آنلاین برگزار می‌شود. اگر به هر دلیلی فرزند شما نتواند در جلسات آنلاین باشد، می‌تواند در هر ساعت شبانه‌روز در هر مکانی که باشد، فقط با دسترسی به اینترنت در اپلیکیشن یا سایت ویدان آموزش ببینید.
آیا برای همیشه به فایل‌های دوره دسترسی خواهیم داشت؟
بله محتوای این دوره مادام‌العمر در اختیار شماست و اگر به‌روزرسانی‌ برای دوره انجام شود، به‌صورت رایگان به آن‌ها هم دسترسی خواهید داشت.

جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید

تا کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره با شما تماس بگیرند

جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی شما
نام فرزند شما
سن فرزند شما
شماره موبایل