رازهای کسب ثروت در ایران

آشنایی با تکنیک های طلایی ثروت آفرینی در ایران

به دکتر محمد مهدی ربانی بپوندید تا کشف کنید

چطور با توانایی های ذاتی خودتان در ایران ثروتمند شوید

شنبه 5فروردین ساعت 22 در اینستاگرام اختصاصی دکتر‌ ربانی

این کلاس به صورت محدود برگزار می‌شود، شما پس از تکمیل فرم زیر و کلیک روی دکمه ثبت نام، به پیج اینستاگرام محمدمهدی ربانی هدایت خواهید شد.

حتما برای حضور در این کلاس، پیج اینستاگرام rabbani.speaker@ را فالو نمایید.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پخش ویدیو

آنچه با شرکت در این دوره به دست خواهیم آورد:

اهمیت شرکت در دوره رازهای کسب ثروت در ایران

کلاس لایو دکتر محمدمهدی ربانی با عنوان رازهای کسب ثروت درایران ، کاملا رایگان در روزهای سه شنبه 18 فروردین ساعت 21:30 شب، با هدف به اشتراک گذاشتن اصول طلایی ثروت آفرینی در ایران همراه با پرسش و پاسخ و ارائه مشاوره برگزار می شود.

در پایان این لایو آموزشی، جزوات به صورت پرسش نامه و کتاب صوتی رایگان نیز دریافت خواهید کرد، تا بتوانید آموخته هایتان را تمرین کنید و آنها را عملیاتی کنید.

اگر شما:

پس به دکتر محمد مهدی ربانی  برای دوره آموزشی بپیوندید تا دکتر محمد مهدی ربانی روشی جدید برای تفکر، ایده‌های جدید، استراژی‌ها و تکنیک‌های جدید و اقدامات عملی برای ثروت‌آفرینی در ایران را به شما نشان دهد، قول می‌دهیم که شما فورا می‌توانید ً برای دیدن نتایج، آنها را اجرا کنید.

صندلی مجازی رایگان خود را هم اکنون رزرو کنید تا ما بتوانیم به شما زمان شروع این دوره آموزشی را یادآوری کنیم و شما بتوانید برای این کلاس وقت خود را تنظیم کنیم و یا در صورتی که مایلید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دوره آموزشی رازهای کسب ثروت درایران –  سه شنبه 18 آبان ساعت 21:30 را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مدرس دوره

محمدمهدی ربانی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه