جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

توضیحات دکتر محمدمهدی ربانی درباره دوره غیرحضوری و آنلاین بیزینس کوچینگ ویدان

شما جز کدام دسته از این افراد هستید؟

جز هرکدام از این افراد باشید، این دوره به شما کمک می‌کند به اهداف و خواسته‌های خود برسید.

در دوره بیزینس کوچینگ یاد می‌گیرید خودتان را بشناسید و قدرت درون خود را بیدار کنید!

آیا می‌دانید اولین گام در برقراری ارتباط مؤثر با دیگران، برقراری ارتباط درست با خود است؟ شما به چه چیزهای علاقه دارید؟ چه ویژگی‌ها و استعدادهایی دارید؟

توانایی‌های شما در چه زمینه‌ای است؟ آیا به نقاط قوت و ضعف خودآگاه هستید؟

خودشناسی رابطه انسان با دنیای بیرون را بهتر برقرار می‌کند و با حواس و نیروهای خود به شناخت بهتری از زندگی خواهید رسید.

این دوره به شما کمک می‌کند شناخت بیشتری از مهارت‌ها و استعدادها، توانایی‌ها و علایق و امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد، اهداف و نقاط قوت و ضعف خود داشته باشید.

می‌توانید ارتباطات خانوادگی و ارتباطات اجتماعی‌تان را متحول سازید و رشد دهید. این دوره شمارا به فردی تبدیل کند که آرامش دارد، فردی که اضطراب برایش معنی ندارد، فردی که سالم‌تر زندگی می‌کند، ارتباطات خانوادگی سلامت دارد، ارتباطات کاری‌اش سلامت است و در کار می‌درخشد.

اگر می‌خواهید بر اهدافتان مسلط شوید، دوره بیزینس کوچینگ غیرحضوری برای شماست!

زندگی ایده‌آل شما به چه شکلی است؟

آیا پاسخ قطعی و درست خود را می‌دانید یا جواب می‌دهید که دستیابی به پول بیشتر، هر چه بیشتر بهتر!

آیا می‌دانید نقاط قوتتان چیست؟ آیا می‌دانید در چه چیزی بهتر هستید؟ آیا می‌دانید چه چیزهایی تا الآن به شما کمک کرده تا به اینجایی که هستید برسید؟ هر آن چیزی که شما برای رسیدن به اهدافتان به آن نیاز دارید در وجودتان نهفته است؛ فقط کافی است که درپوش آن را برداشته و از آن استفاده کنید. این دوره درپوش ذهن شمارا برمی‌دارد و شمارا با قدرت و توانایی‌هایتان آشنا می‌کند.

چگونه این هدف محقق می‌شود، در اولین قدم باید بسیاری از عادات و باورهای منفی در ذهنتان متوقف شوند و از بین بروند. قدم دوم باید شروع کنید و در قدم سوم ادامه دهید.

در دوره بیزینس کوچینگ غیرحضوری 3 استراتژی هدف‌گذاری، شروع و ادامه دادن آموزش داده می‌شود. تمرینات گروهی به شما داده خواهد شد که باعث می‌شود بتوانید نقاط قوت خود را کشف کرده و بر آن اساس علائق و استعدادهای خود را پیدا نموده و روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید.

همچنین شما با شناسایی نقاط قوت خود از اعتمادبه‌نفس بالایی برخوردار خواهید شد.

در دوره بیزینس کوچینگ غیرحضوری ویدان به‌صورت ساده و کاربردی با فرایند فروش ، بازاریابی ، مذاکره و تامین سرمایه آشنا می‌شوید!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، برای شروع یک کسب‌وکار ایده‌ای جذاب و فوق‌العاده‌ای داشته‌اید، اما به دلیل عدم توانایی در تأمین مالی، منصرف شده‌اید. شاید به سراغ بانک‌ها نیز برای دریافت وام مرتبط با ایده کسب‌وکار خود رفته باشید و به‌احتمال‌زیاد به در بسته خورده‌اید. همیشه به یاد داشته باشید، بزرگ‌ترین مانع پیش روی شما برای راه‌اندازی کسب‌وکار، تأمین سرمایه نیست. اما در ذهن خود به دلیل اینکه نسبت به این موضوع، آگاهی کافی ندارید، موضوعی سخت و پیچیده به نظر می‌رسد.

از طرفی دلیل اصلی موفقیت یا شکست کسب‌وکارها، موفقیت یا شکست در تلاش‌های بازاریابی است. آیا می‌دانید 48 درصد شکست‌ها در کسب‌وکار به کاهش یا عدم اثربخشی عملیات بازاریابی و فروش بستگی دارد.

20 درصد فروشندگان برتر همیشه خوب می‌فروشند، زندگی بهتری دارند و شرایط بازار هیچ تأثیری در کارشان ندارد. آن‌ها همیشه کار دارند، همه به دنبال استخدامشان هستند و از کارشان بیشترین لذت را می‌برند. سریع‌تر و ساده‌تر پول به دست می‌آورند و بیشتر می‌فروشند، موفقیت بیشتری کسب می‌کنند و رضایت بیشتری از شغل خود دارند.

حال اگر می‌خواهید فرایند تأمین سرمایه را بدون نیاز به آماده‌سازی طرح‌های توجیهی فنی سخت و پیچیده یاد بگیرید، با اصول و روش‌های بازاریابی آشنا شوید و جزء 20 درصد فروشندگان برتر در صنعت خود تبدیل شوید. این دوره به شما کمک می‌کند به اهداف خود برسید.

با دوره بیزینس کوچینگ غیرحضوری ویدان استاد مذاکره می‌شوید!

هر یک از ما به‌نوعی با بسیاری از افراد رقابت می‌کنیم که آن‌ها نیز می‌خواهند به همان اهداف، نتایج و خروجی‌ها برسند. با مصالحه، مبادله و مذاکره است که می‌توانیم خواسته‌ها و نیازهای متضاد را سازگار کرده و اطمینان حاصل کنیم که به بهترین نتیجه ممکن دست خواهیم یافت.

اگر نتوانید به نفع خودتان مذاکره کنید، خودبه‌خود قربانی افرادی می‌شوید که نسبت به شما مذاکره‌کنندگان بهتری هستند. اگر مذاکره‌کننده خوبی باشید، همیشه درآمد بهتری دارید و معاملات بهتری انجام می‌دهید.

دوره بیزنس کوچینگ یاد می‌گیرید چگونه با تسلط بر دانش مذاکره، در کار و زندگی موفق شوید. چگونه با مذاکره، بهترین خریدها را با کمترین قیمت ممکن داشته باشید، چگونه چانه‌زنی کنید؟ چگونه بر تعارضات غلبه کنید؟ چگونه یک مذاکره‌کننده نتیجه گرا باشید؟ و درنهایت چگونه ارتباطات بلندمدت برقرار کنید.

اگر می‌خواهید حتی در شرایط بحران اقتصادی سودآوری داشته باشید، این دوره را از دست ندهید!

همیشه تأکید زیادی بر انتخاب بازار هدف می‌شود و گفته می‌شود که شما نمی‌توانید به همگی افراد سرویس بدهید و باید مخاطب هدف خود را انتخاب کنید. این اصل بزرگ بازاریابی است؛ به این معنی که شما در هر دوره‌ای شرکت کنید و یا اگر بازاریابی را تا مقطع دکترا ادامه دهید، پیوسته در رابطه با تقسیم‌بندی بازار، انتخاب بازار هدف و تأثیرگذاری بر روی آن به‌نحوی‌که ذهن مخاطبانتان را به خود اختصاص دهید صحبت می‌شود.

بااین‌حال شما باید بدانید که چگونه می‌توان تصمیمات درستی در حوزهٔ فروش گرفت چه درزمانی که بازار حالت عادی دارد و چه زمانی که بازار دست‌خوش تغییرات و رکود می‌شود، که درنهایت سبب رشد سودآوری شما بشود؛ زیرا افراد موفق ترسی از فصول مختلف اقتصادی ندارند و در هر مرحله از بازار استراتژی‌های خاص آن مرحله را اجرا می‌کنند

در دوره بیزینس کوچینگ با جدیدترین روش‌ها و متدهای فروش و استراتژی‌های کسب ثروت در ایران آشنا می‌شوید. در این دوره مباحثی مطرح می‌شود که برای افراد معمول جامعه ناشناخته است.

اگر می‌خواهید شما مانند افراد موفق و پول‌ساز بازار باشید و در ارتباط با روش‌های بالا بردن سودآوری در کسب‌وکار خود اطلاعات کاربردی بیشتر و کامل‌تری را به دست آورید، گذراندن این دوره را به شما توصیه می‌کنیم.

دوره بیزینس کوچینگ چگونه برگزار می‌شود؟

این دوره فقط به‌صورت غیرحضوری است.

این دوره شامل 12 جلسه آموزشی غیرحضوری است که کوچ‌های این دوره برای افراد شرکت‌کننده در این دوره کلاس زنده یا لایو برگزار می‌کنند و علاوه بر آموزش نکات و استراتژی‌های روز دنیا، به سؤالات شرکت‌کنندگان پاسخ می‌دهند و در طول مسیر همراه افراد خواهند بود.

هر هفته بر اساس برنامه‌ریزی آموزشی و طبق سرفصل‌های ارائه‌شده، درس‌ها از طریق پلتفرم‌ آموزشی ویدان فعال‌شده و در دسترس شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

برای هر فرد شرکت‌کننده در دوره یک منتور یا مربی درنظر گرفته می‌شود که هر هفته با افراد تحت مربیگری خود تماس می‌گیرند و روند رشد و پیشرفت افراد شرکت‌کننده را بررسی می‌کنند، به سؤالاتشان پاسخ می‌دهند و آن‌ها برای ادامه مسیر راهنمایی می‌کنند.

سرفصل‌های آموزشی دوره بیزینس کوچینگ غیرحضوری ویدان

دوره غیرحضوری بیزینس کوچینگ ویدان برای چه کسانی مناسب است؟

دوره غیرحضوری بیزینس کوچینگ ویدان برای چه کسانی مناسب نیست؟

ویژگی های شرکت در این دوره

مدرس دوره بیزینس کوچینگ غیرحضوری ویدان

محمدمهدی ربانی

همین الان فرم زیر را پر کن تا با شما تماس بگیریم

  • این زمینه برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .