بیزینس کوچینگ “Business Coaching”چیست؟
بیزینس کوچینگ “Business Coaching”مجموعه مهارت‌هایی است که استعدادها و پتانسیل‌های بالقوه ی فرد را شکوفا می‌کند تا بتواند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود کارایی و عملکرد بهتری داشته باشد. کوچینگ برای فرد فرصتی محیا می‌کند تا در مسیر محقق کردن اهداف خود گام بردارد و اقداماتی انجام دهد تا به آن‌ها دست یابد. بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار راه را برای رسیدن به این اهداف و موفقیت فرد هموار می‌کند و به او انگیزه می‌دهد تا تعهد و مسئولیت‌پذیری بیشتری از خود نشان دهد. بیزینس کوچینگ را می توان مجموعه‌ای از مطالب مدیریت، رواشناسی، فلسفله و ورزش دانست و کوچ با استفاده از این دانش و اطلاعات، به افراد کمک می کند تا درگیری‌ها و موانع ذهنی، مسائل کاری و یا مشکلات زندگی خود را پشت سر بگذارند.
بیزینس کوچینگ “Business Coaching”چیست؟
برنامه آموزشی
۱۲ برنامه آموزشی یکروزه در هر ماه که شامل مطالبی میباشد که قبلا نشنیده‌اید و دکتر محمدمهدی ربانی، در هیچ دوره ای نیز تابه حال آنها را بازگو نکرده است.
مستر مایند
برای کمک به شبکه‌سازی و رسیدن به موفقیت از تکنیک های جهانی گروه مغز متفکر (MASTER MIND) استفاده می‌شود.
جشن پایانی
در آخرین جلسه بیزینس کوچینگ رهبران برنامه جشنی مفرح و شاد برگزار می‌شود و بهترین و عملگراترین افراد معرفی می‌شوند و تندیس و مدال بیزینس کوچینگ اهدا خواهد شد.
پاسخ به برخی سوالات
در برنامه یک ساله بیزینس کوچینگ رهبران بر چه موضوعاتی تمرکز می شود؟
هنر توسعه رهبری، رهبری تیم‌ها برای عملکرد موثر، تسلط بر پیچیدگی و بحران‌ها، ابزارهای استراتژیک برای پیشروی تحول دیجیتال، فرآیندهای مدیریت ریسک، مدیریت بحران، آشنایی با حقوق کسب‌وکار، مذاکره و حقوق بین‌الملل، مدیریت مالی، بازگشت سرمایه، روابط عمومی در کسب‌وکار، ایجاد روابط ارزشمند، بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت برند، ساخت تاب‌آوری و انعطاف‌پذیری، نوآوری، درک و بهینه‌سازی مغز در کسب‌وکار
این برنامه برای چه کسانی مناسب است؟
افرادی که می‌خواهند در رقابت پیروز شوند، درآمد فعلیشان را به حداکثر برسانند و با مهارت و منشی در سطح بالا به خانه بروند، باید در این برنامه شرکت کنند. اتفاقات بسیاری در این دوره رخ می‌دهد.
افراد تشنه موفقیت به این برنامه می‌آیند و انتظار دیدن چیزهای بیشتر از معمولی را دارند.
پس در این برنامه بیزینس کوچینگ هرآنچه که فکر کنید را خواهید دید.
تیم ویدان مدت زیادی را برای طرح‌ریزی این برنامه یک ساله بیزینس کوچینگ صرف کرده است تا کاری فراتر از انتظار شما انجام دهد.
با صرف چه زمانی می توانید یک ساله به قهرمان زندگی و صنعت خود تبدیل گردید؟
شما در این یک سال تنها ۱۲ جلسه بیزینس کوچینگ عمومی و ۳ جلسه برای آمدن به جلسات بیزینس کوچینگ خصوصی وقت می‌گذارید و بقیه برنامه‌ها، از شما هفته‌ای ۵ ساعت، آن هم بدون نیاز به سفر یا حضور در جلسات زمان می‌گیرد.
ما ساعت ها صرف کرده‌ایم که برنامه‌ای تنظیم کنیم و در اختیارتان قرار دهیم که شما مجبور نباشید وقت زیادی برای رسیدن به نتیجه بگذارید و ذهن‌تان را با اطلاعات بی‌مورد پر کنید.
شما فقط روی نقاط بحرانی و اطلاعات حیاتی متمرکز شوید و نتیجه ده برابری بگیرید.
بیزینس کوچینگ، جایی که هنر با علم روبرو می‌شود!
اداره کسب‌وکار در شرایط امروز بسیار سخت و چالش‌برانگیز است و این مسئولیت در نقش رهبر منعکس شده است. درحالی‌که مدیران ممکن است به طور سنتی وظیفه برنامه‌ریزی، سازماندهی و کنترل را داشته باشند، یک رهبر واقعی باید هدفی را ایجاد کند که تیم‌ها بتوانند در پشت آن متحد شوند و نقشه راه دستیابی به آن را ایجاد کنند.
برخی از رهبران ممکن است به طور طبیعی بسیاری از مهارت‌های موردنیاز برای خود و تیم‌هایشان را داشته باشند. با این‌حال، ایجاد تعادل بین نقش‌های دوگانه رهبری (ارائه اهداف کوتاه‌مدت در حین حمایت و توسعه تیم شما) می‌تواند حتی برای باتجربه‌ترین و موفق‌ترین مدیران نیز چالشی باشد.
کوچینگ با توانمندسازی کارکنان و مدیران برای تصمیم‌گیری، بهره‌وری را از طریق سرعت تصمیم‌گیری بهبود می‌بخشد. ما شاهد فرماندهی و کنترل کمتر و تیم‌های مدبرتر هستیم که می‌توانند مشکلات را در دست بگیرند و راه‌حل‌ها را بیابند.
علم کوچینگ روشمند و قابل‌اندازه‌گیری است. هنر کوچینگ خلاق، فردی و انعطاف‌پذیر است. رهبران با کوچینگ علم و هنر را به کار می‌برند.
چگونه برنامه بیزینس کوچینگ به عملکرد بهتر رهبران کمک می‌کند؟
بیزینس کوچینگ مبتنی بر علوم رفتاری، یکی از مؤثرترین راه‌ها برای توسعه رهبران و کمک به رهبران برای عملکرد بهتر در نظر گرفته می‌شود.
این آموزش‌ها کاملا علمی و کاربردی و در سطح کلاس جهانی است و به رهبر تحت آموزش، مالکیت و مسئولیت‌پذیری زیادی نسبت به فرایند و موفقیت آن می‌دهد.
ماهیت کاربردی و بومی بودن آن باعث می‌شود که دائماً قابل‌اجرا باشد و به رهبر این امکان را می‌دهد تا در طول جلسات مربیگری با مشکلات دنیای واقعی به‌موقع برخورد کند و به‌سرعت درس‌ها را در محل کار برای تأثیرگذاری فوری به کار گیرد.
برخلاف تعدادی از روش‌های توسعه‌ای دیگر، کوچینگ می‌تواند یادگیری پایدار و تغییر رفتار پایدار ایجاد کند.
علاوه بر این، بیزینس کوچینگ رهبران فضای امنی برای کاوش و رسیدگی به احساسات دشوار مانند اضطراب، استرس و حتی خشم برای رهبران فراهم می‌کند. شناخت و سازماندهی مجدد این احساسات با دیدگاهی تازه می‌تواند کلید ایجاد رهبرانی قوی باشد که قادر به مقاومت در برابر خواسته‌های نقش خود بدون به خطر انداختن سلامت روانی یا رفاه خود و دیگران و درعین‌حال دنبال‌کردن نتیجه مطلوب باشند.
هر مدیری نمی‌تواند در برنامه بیزینس کوچینگ رهبران شرکت کند!
این برنامه مخصوص مدیران و کارآفرینان برجسته ایران است که به دنبال محتوای علمی، کاربردی و به‌روز دنیا هستند. این برنامه ویژه مدیرانی است که فقط برای حفظ و بقای سازمان فعلی خود تلاش نمی‌کنند، بلکه چشم‌انداز آن‌ها بسیار وسیع است و به دنبال رشد و توسعه سازمان و شرکت خود هستند. مدیرانی که دوست دارند دیگر شعبات شرکت خود را در سایر شهرهای ایران، حتی خارج از مرزهای ایران افتتاح کنند و جهانی شوند.
این برنامه برای مدیرانی طراحی شده است که به کم قانع نیستند و پتانسیل و ظرفیت درونی خود را فراتر ازآنچه تاکنون استفاده کرده‌اند، می‌دانند. آیا شما هم از این نوع مدیران هستید؟
سازمان‌هایی با رهبران ارشد که به طور مؤثر و مکرر مربیگری می‌کنند،
نتایج کسب‌وکار خود را تا 21 درصد در مقایسه با کسانی که هرگز مربیگری نمی‌کنند، بهبود می‌بخشند.
سازمان‌هایی با رهبران ارشد که به طور مؤثر و مکرر مربیگری می‌کنند، نتایج کسب‌وکار خود را تا 21 درصد در مقایسه با کسانی که هرگز مربیگری نمی‌کنند، بهبود می‌بخشند.
بعضی از سرفصل‌های برنامه آموزشی یک ساله بیزینس کوچینگ رهبران
 • هنر توسعه رهبری کسب‌وکار
 • رهبری تیم‌ها برای عملکرد موثر
 • اصول مدیریت مالی
 • اصول خدمات مشتری موفق
 • اصول فروش موفق
 • تسلط بر پیچیدگی و بحران‌ها
 • درک و بهینه‌سازی مغز در کسب‌وکار
 • مدیریت برند
 • آشنایی با حقوق کسب‌وکار
 • مذاکره و حقوق بین‌الملل
 • روابط عمومی در کسب‌وکار
 • اصول سرمایه گذاری موفق
 • ابزار های استراتژیک برای پیشروی تحول دیجیتال
جهت دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم زیر را پر کنید:
نام *
نام خانوادگی *
تحصیلات
شماره موبایل *
عنوان شغلی و زمینه فعالیت
شهر محل زندگی