دوره آموزشی یک ساله

بیزینس کوچینگ

همین حالا ثبت‌نام کنید
مشاهده ویدئو

دوره آموزشی یک ساله

بیزینس کوچینگ

همین حالا ثبت‌نام کنید
مشاهده ویدئو

بیزینس کوچینگ “Business Coaching”چیست؟

بیزینس کوچینگ “Business Coaching”چیست؟

بیزینس کوچینگ “Business Coaching”مجموعه مهارت‌هایی است که استعدادها و پتانسیل‌های بالقوه ی فرد را شکوفا می‌کند تا بتواند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود کارایی و عملکرد بهتری داشته باشد.

کوچینگ برای فرد فرصتی محیا می‌کند تا در مسیر محقق کردن اهداف خود گام بردارد و اقداماتی انجام دهد تا به آن‌ها دست یابد.
بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار راه را برای رسیدن به این اهداف و موفقیت فرد هموار می‌کند و به او انگیزه می‌دهد تا تعهد و مسئولیت‌پذیری بیشتری از خود نشان دهد.
بیزینس کوچینگ را می توان مجموعه‌ای از مطالب مدیریت، رواشناسی، فلسفله و ورزش دانست و کوچ با استفاده از این دانش و اطلاعات، به افراد کمک می کند تا درگیری‌ها و موانع ذهنی، مسائل کاری و یا مشکلات زندگی خود را پشت سر بگذارند.
کوچ یا مربی یک راهنما و راهبر، مشوق، همراه مطمئن، شنونده‌ای آگاه و فعال و حمایت کننده است و فرد را به چالش کشیده و صادقانه موارد و مسائل مربوطه را به او گوشزد می‌کند.
برنامه بیزینس کوچینگ فعالیت خود را با هدف رساندن فرد به شرایط مطلوب آغاز نموده و به او کمک می‌کند تا برای دستیابی به اهداف ارزشمند تلاش نماید.

برنامه بیزینس کوچینگ شامل چه قسمت هایی میباشد ؟

برنامه آموزشی

۱۲ برنامه آموزشی یکروزه در اول هر ماه که شامل مطالبی میباشد که قبلا نشنیده‌اید و دکتر محمدمهدی ربانی ، در هیچ دوره ای نیز تابه حال آنها را بازگو نکرده است.

جلسه پایان سال

یکی از جلسات حضوری به نام جشن پایان سال نامیده شده است که در پایان سال برگزار می‌شود و برای هدف‌گذاری سال جدید با تکنیک‌های هدف‌گذاری منحصر به فرد است.

کوچینگ اختصاصی فردی

در طول یکسال برنامه بیزینس کوچینگ هر شخص ۲ جلسه خصوصی با مربی خود دکتر محمدمهدی ربانی خواهد داشت.

ایجاد گروه مستر مایند

برای کمک به شبکه سازی و همراهی موفقیت، توسط اعضای گروه با تکنیک‌های جهانی گروه مغز متفکر Master Mind ایجاد می‌شود.

ایجاد پرونده کوچینگ فردی

ارائه ابزارها و دستور العمل‌ها برای الگوگیری شما از روند کوچینگ ، تا بتوانید بعد از موفقیت شخصیتان ، در صورت تمایل کوچ افراد دیگر بشوید.

نظارت بر پیشرفت و فعالیت

نظارت بر پیشرفت و فعالیت بیزینس کوچینگی‌ها به‌صورت ماهیانه و توسط منتورها انجام می‌شود.

پاسخ به برخی سوالات

چگونگی سیستم سازی برای زندگی ایده آل و لذت بخش،   ساخت سیستم تفویض اختیار،   ساخت سیستم شبکه سازی و ارتباطات،   اصول ساخت کسب و کارهای سودآور،   تفکر برنده و بازنده در زندگی و کار و روش تغییر الگو تبدیل تفکرات به نتایج سرشار،    سیستم تاثیرگذاری حداکثری برای افزایش درآمد پایدار،   ساخت سیستم ثروت سازی بیش فعال،   تسلط بر بازی ذهنی،    موفقیت در کسب و کار،   مهارت های ساخت کسب و کار پرسود جهانی

افرادی که می‌خواهند در رقابت پیروز شوند، درآمد فعلیشان را به حداکثر برسانند و با مهارت و منشی در سطح بالا به خانه بروند، باید در این برنامه شرکت کنند.

اتفاقات بسیاری در این دوره رخ می‌دهد.

افراد تشنه موفقیت به این برنامه می‌آیند و انتظار دیدن چیزهای بیشتر از معمولی را دارند.

پس در این برنامه بیزینس کوچینگ هرآنچه که فکر کنید را خواهید دید.

تیم ویدان مدت زیادی را برای طرح‌ریزی این برنامه یک ساله بیزینس کوچینگ صرف کرده است تا کاری فراتر از انتظار شما انجام دهد.

شما در این یک سال تنها ۱۲ روز برای جلسات بیزینس کوچینگ عمومی و ۲روز برای آمدن به جلسات بیزینس کوچینگ خصوصی وقت می‌گذارید و بقیه برنامه‌ها، از شما هفته‌ای ۵ ساعت، آن هم بدون نیاز به سفر یا حضور در جلسات زمان می‌گیرد.

ما ساعت ها صرف کرده‌ایم که برنامه‌ای تنظیم کنیم و در اختیارتان قرار دهیم که شما مجبور نباشید وقت زیادی برای رسیدن به نتیجه بگذارید و ذهن‌تان را با اطلاعات بی‌مورد پر کنید.

شما فقط روی نقاط بحرانی و اطلاعات حیاتی متمرکز شوید و نتیجه ده برابری بگیرید.

تا قبل از جلسه دوم امکان ضمانت عودت وجه برای افرادی که شرکت کردند وجود دارد و در صورت نارضایتی شما کل هزینه مرجوع می‌گردد.

دوره بیزینس کوچینگ

بیزینس کوچینگ فرآیندی است که یک کسب‌وکار را از جایی که اکنون در آن قرار دارد، به جایی می‌برد که مالک کسب‌وکار تمایل دارد به آن برسد.
بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار به صاحب کسب‌وکار کمک می‌کند چشم‌انداز کسب‌وکار خود را روشن کند و مشخص کند که این چشم‌انداز چگونه با اهداف شخصی او مطابقت پیدا می‌کند تا از این طریق، او را در رشد و توسعه کسب‌وکار خود راهنمایی و هدایت کند.
تطبیق دادن چشم‌انداز کسب‌وکار با اهداف شخصی صاحب کسب‌وکار، مرحله‌ای بسیار مهم است و یک مربی به خوبی می تواند به آن بپردازد.

در برنامه یک ساله بیزینس کوچینگ بر چه موضوعاتی تمرکز می شود؟

در برنامه یک ساله بیزینس کوچینگ بر موضوعاتی چون: چگونگی سیستم سازی برای زندگی ایده آل و لذت بخش، ساخت سیستم تفویض اختیار، ساخت سیستم شبکه سازی و ارتباطات، اصول ساخت کسب و کارهای سودآور، تفکر برنده و بازنده در زندگی و کار و روش تغییر الگو،  تبدیل تفکرات به نتایج سرشار،  سیستم تاثیرگذاری حداکثری برای افزایش درآمد پایدار،  ساخت سیستم ثروت سازی بیش فعال، تسلط بر بازی ذهنی،  موفقیت در کسب و کار،  مهارت های ساخت کسب و کار پرسود جهانی تمرکز می‌شود.

محمدمهدی ربانی در این یک سال قصد ندارد تنها به شما انگیزه بدهد، بلکه هر ماه راهکارهای صریح، امتحان شده و قابل اجرای سریع را به خانه خواهید برد.
ایشان چندین کسب و کار کوچک و بزرگ داخلی و خارجی از استارتاپ ها گرفته تا کارخانه داروسازی و مشاوره ی شرکت های بزرگ و معتبر را در دست اجرا دارد و صرفا به سخنرانی و تدریس اکتفا نکرده است.
با شرایط واقعی زندگی و بازار کاملا آشناست و دانش او برای ده ها سال پیش نیست بلکه او با شرکت در گران ترین و جدیدترین دوره های بین المللی دانش خود را به روز نگه می دارد. او تا به حال بیزینس کوچ ده ها تن از افراد معمولی بوده که در طی چندین سال به قهرمان صنعت خود تبدیل شده اند و نه تنها ثروت بی نظیری کسب کرده اند بلکه زندگی شخصی شان را نیز بهبود بخشیده و کاملا هدفمند حرکت می کنند. در سال های اخیر به دلیل کمبود وقت، او به صورت محدود فقط توانسته کوچینگ مدیران عامل و کارآفرینان موفق بین المللی را انجام می دهد. این موضوع سبب نارضایتی بسیاری از افراد شده و درخواست کوچینگ برای نفرات بیشتری از استاد ربانی را داشته اند. همین موضوع منجر به تولد این برنامه بیزینس کوچینگ یک ساله شد.

دکتر محمد مهدی ربانی

این قسمت را با دقت بخوانید!

در برنامه یک‌ساله بیزینس کوچینگ، دقیقا روی موضوعاتی تمرکز می‌شود که بیشترین آسیب را تا به حال به شما وارد کرده و مانع پیشرفت و رشد کافی شما شده است.

هدف اول از این برنامه، آزادسازی قدرت درونی شما و شناخت موانع ذهنی روبروی موفقیت شماست. پس از شناخت موانع، راهکارهای شفاف و دقیقی به شما داده می شود تا موانع را از میان بردارید.
سپس راهکارهای موفقیت در کسب و کار به صورت گام به گام گفته می شود تا شما به رهبر بازار خود تبدیل شوید. پس هدف دوم این برنامه این است که شما در صنعت خود به قهرمان تبدیل شوید، و از جایگاه اول بودن لذت ببرید. در این برنامه انتظار ما از شما این است که باید به فکر کسب و کارهای موفق فراتر از مرزهای کشور باشید و دیدگاه جهانی داشته باشید.
در این یک سال شما برنامه اختصاصی خود را خواهید داشت؛ مستقیما زیر نظر محمدمهدی ربانی عوامل پیشرفت و موانع پیشرفت‌تان شناسایی می‌شوند و در این راستا یک برنامه بیزینس کوچینگ اختصاصی برای شما تنظیم می‌شود.

بعضی از سرفصل‌های دوره آموزشی یک ساله “بیزینس کوچینگ”

دانلود کاتالوگ بیزینس کوچینگ
 • طراحی مدل استاندارد کسب و کار
 • طرح موفق برای خلق کسب و کار پرسود
 • اصول مدیریت مالی
 • اصول خدمات مشتری موفق
 • اصول فروش موفق
 • طراحی ساختار تیم و تیم سازی
 • هنر ارتباطات و مذاکره برای موفقیت در کسب و کار
 • ساخت شبکه های ارتباطی تاثیرگذار
 • رسیدن بی چون و چرا به ثروت
 • دستیابی به زندگی باکیفیت
 • اصول سرمایه گذاری موفق

نمونه‌ای از جلسات حضوری دوره بیزینس کوچینگ

چگونه افراد معمولی با بیزینس کوچینگ به قهرمانان صنعت خود تبدیل می شوند

اکنون فرصتی طلایی مهیا شده تا شما به پشت صحنه راه بیابید و ببینید که چگونه افراد معمولی به قهرمانان صنعت خود تبدیل می شوند و سودآوری حداکثری کسب می‌کنند.
این برنامه برای کسانی است که به دنبال چیزی فراتر از کتاب ها، سمینارها و دوره های مختلف با حرف های تکراری می گردند. این برنامه قرار نیست صحنه فخرفروشی افراد موفق باشد، بلکه دوره ی بیزینس کوچینگ یا مربیگری کسب و کار برای افراد واقعی و معمولی ساخته شده است که می خواهند قهرمان شوند. مربیگری کسب و کار برای انتخاب بیزینس کوچ و مربی‌کسب‌و‌کار چند سوال حیاتی از خود بپرسید: آیا فردی که قرار است مربی من باشد، خود دستی بر آتش داشته و تاریخچه ی کسب و کاری موفقی دارد یا فقط کارش حرف زدن یا مشاوره دادن است؟ آیا از لحاظ ارزش ها و رفتار، او می تواند الگوی مناسبی برای من باشد؟ آیا از لحاظ سنی حرفم را می فهمد؟ من را می تواند درک کند؟ آیا با من شخصا صحبت می کند یا اینکه آنقدر خودش را می گیرد که ناخودآگاه فاصله زیادی بین ما خواهد بود؟ آیا او تا به حال توانسته با کوچینگ افراد معمولی را به موفقیت و ثروت برساند؟ آیا او دارای نمونه های موفق واقعی است یا فقط نمایش بازی می کند؟ اگر برای پیدا کردن پاسخ این سوالات کمی فکر و تحقیق نمایید بی شک، تصمیم درست را خواهید گرفت.
بسیاری از افراد می‌گویند که مطالب بسیاری را می‌دانند که هنوز آن‌ها را پیاده سازی نکرده‌اند و نیازی به مطالب جدید ندارند. آنها درست می گویند.
زیرا وقت زیادی را در سمینارها و کلاس های بی فایده گذرانده اند و به آموزش بدبین شده اند.
اما در این برنامه یک ساله مطالب و ابزاری را دریافت خواهید کرد که متفاوت با تمام آموزش های معمول است.
شما در برنامه بیزینس کوچینگ به رازهایی پی خواهید برد که حاصل تجربیات مربی بوده و کسب و کار خود را از زیر صفر آغاز نموده و توانسته ده ها تجارت کوچک و بزرگ را راه اندازی کند.

محمدمهدی ربانی توانسته علاوه بر کسب و کارهای شخصی خودش، درآمد افراد و شرکت‌های زیادی را متحول سازد. بنابراین شما تنها در دوره یا سمینار شرکت نمی‌کنید، بلکه در برنامه بیزینس کوچینگ مطالب کاربردی را یاد می‌گیرید که با استفاده از آن‌ها سریعا درآمدتان افزایش می‌یابد.

نظر تیموتی گالوی در باره بیزینس کوچینگ

نظر تیموتی گالوی در باره بیزینس کوچینگ

تیموتی گالوی نویسنده کتاب بازی درونی تنیس ، تفکرات را درباره بیزینس کوچینگ متحول ساخت. به اعتقاد او بزرگ ترین مانع بر سر راه موفقیت و بالفعل در آوردن پتانسیل های فرد در درون او قرار گرفته و یک عامل محیطی و بیرونی نیست. با این تفاسیر بیزینس کوچ یا مربی‌کسب‌وکاری بر روی موانع ذهنی شخص کار می‌کند و مسیر را برای رسیدن به اهداف و به فعلیت رساندن استعدادهای بالقوه‌ی او هموار می‌سازد. تا اینجا با مفهوم کوچینگ آشنا شدید. در ادامه می پردازیم به اینکه در برنامه بیزینس کوچینگ چه کمکی به شما می‌شود؟ زمانی که تصمیم می‌گیرید کسب‌وکاری را راه‌اندازی کنید، به تنهایی کار کردن قطعا گزینه مناسبی نخواهد بود. کارهای فوق‌العاده زیادی وجود دارند که باید انجام دهید؛ از استراتژی‌های توسعه محصول و جذب مشتری گرفته تا برنامه‌ریزی مالی. اداره یک کسب‌وکار می‌تواند کاری دلهره‌آور به نظر بیاید و شما را در خود غرق کند. برای رسیدن به اهدافتان، به منابع قابل اطمینان و مشاوره تخصصی در زمینه‌هایی نیاز دارید که خارج از محدوده نقاط قوت شما هستند.

نظر افراد در باره دوره یک ساله بیزینس کوچینگ

نظر افراد در باره دوره یک ساله بیزینس کوچینگ

دکتر محمدمهدی ربانی

مدرس دوره

دارای PHD مدیریت
استاد ارشد EABW دانشگاه اشتاین بایس برلین
دارای گواهینامه تدریس از wifi اتریش ، معتبرترین نهاد آموزشی بازرگانان اتریش
همكار علمی پرفسور لوهمولر در دانشگاه كرنفیلد انگلستان
موسس پلتفرم آموزشی ویدان
مدیرمسئول مجله خلاقیت
موسس شرکت داروسازی دیموند
مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین
استاد آكادمی صادرات آلمان
نماینده علمی دانشگاه SSHE سوییس در ایران
موسس چندین استارتاپ موفق در ایران، سوییس و امارات
کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

دکتر محمدمهدی ربانی

مدرس دوره

دارای PHD مدیریت
استاد ارشد EABW دانشگاه اشتاین بایس برلین
دارای گواهینامه تدریس از wifi اتریش ، معتبرترین نهاد آموزشی بازرگانان اتریش
همكار علمی پرفسور لوهمولر در دانشگاه كرنفیلد انگلستان
موسس پلتفرم آموزشی ویدان
مدیرمسئول مجله خلاقیت
موسس شرکت داروسازی دیموند
مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین
استاد آكادمی صادرات آلمان
نماینده علمی دانشگاه SSHE سوییس در ایران
موسس چندین استارتاپ موفق در ایران، سوییس و امارات
کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

اساتید بزرگ دنیا

درباره محمدمهدی ربانی چه نظری دارند؟

اساتید بزرگ دنیا

درباره محمدمهدی ربانی چه نظری دارند؟

محمدمهدی ربانی یکی از بهترین دانشجویان من در PHD است که دانش عمیقی در بازاریابی دارد. تحقیقات و سخنرانی‌های او در طول دوره، مرا خشنود ساخته است.


دکتر ریچارد مایر
استاد کالج بازاریابی آکسفورد انگلستان

محمدمهدی ربانی یکی از بهترین دانشجویان من در PHD است که دانش عمیقی در بازاریابی دارد. تحقیقات و سخنرانی‌های او در طول دوره، مرا خشنود ساخته است.


دکتر ریچارد مایر
استاد کالج بازاریابی آکسفورد انگلستان

من زمان زیادی را با محمدمهدی ربانی به بحث در مورد تحولات اخیر حوزه بازاریابی گذراندم و به شدت تحت تاثیر دانش او در این حوزه قرار گرفتم. من او را به شما توصیه می‌کنم.


پروفسور ریچارد مک‌دونالد
استاد دانشگاه کرنفیلد انگلستان

شور و شوق محمدمهدی ربانی در یادگیری برای خود و آموزش به دیگران تحسین بر انگیز است.


برایان تریسی
سخنران انگیزشی و استاد کسب‌وکار

محمدمهدی ربانی یکی از رهبران پیشرفت و موفقیت است. او موفق به انجام تغییرات بزرگی در صنعت خود شده که منجر به بزرگترین موفقیت و دستاوردها شده است.


جک کنفیلد
نویسنده آمریکایی

من زمان زیادی را با محمدمهدی ربانی به بحث در مورد تحولات اخیر حوزه بازاریابی گذراندم و به شدت تحت تاثیر دانش او در این حوزه قرار گرفتم. من او را به شما توصیه می‌کنم.


پروفسور ریچارد مک‌دونالد
استاد دانشگاه کرنفیلد انگلستان

شور و شوق محمدمهدی ربانی در یادگیری برای خود و آموزش به دیگران تحسین بر انگیز است.


برایان تریسی
سخنران انگیزشی و استاد کسب‌وکار

محمدمهدی ربانی یکی از رهبران پیشرفت و موفقیت است. او موفق به انجام تغییرات بزرگی در صنعت خود شده که منجر به بزرگترین موفقیت و دستاوردها شده است.


جک کنفیلد
نویسنده آمریکایی

اگر تصمیم به تغییر زندگی خود را داری و می‌خواهی با کمک یک شخص با تجربه به رشد و پیشرفت برسی، همین الان فرم زیر را برای دریافت مشاوره رایگان پُر کن!

 • این زمینه برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اگر تصمیم به تغییر زندگی خود را داری و می‌خواهی با کمک یک شخص با تجربه به رشد و پیشرفت برسی، همین الان فرم زیر را برای دریافت مشاوره رایگان پُر کن!