دوره آموزشی غیرحضوری

بیزینس مستری

دوره آموزشی غیرحضوری

بیزینس مستری

با دوره بیزینس مستری کسب و کارتان بین 30 تا 120 درصد رشد می کند!

دوره بیزینس مستری چیست و چطور می‌تواند شمارا به بیشترین نتیجه برساند؟

دوره بیزینس مستری یک دوره جامع کسب‌وکار ثروت ساز است، دوره‌ای که می‌تواند کسب‌وکار و زندگی شمارا به سطح جدیدی برساند. در این دوره کامل‌ترین متخصصان همراه شما هستند. 

آنتونی رابینز به همراه شریکان، دوستان نزدیک، معلمان و همکارانش که در 3 دهه گذشته بیشترین تغییر را در کسب‌وکارها ایجاد کرده‌اند، در دوره بیزینس مستری همراه شما هستند.

مدرس های دوره

آنتونی رابینز

آنتونی جی رابینز ملقب به تونی رابینز، کارآفرین، مشاور، استراتژیست کسب و کار، استراتژیست زندگی و فعال بشر دوست است که در سال 1960 در منطقه هالیوود در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده است. او همچنین یکی از برترین نویسندگان و سخنرانان جهان نیز هست. او به واسطه کتاب های معروف و پر فروش خود در حوزه انگیزشی و موفقیت به شهرتی بی نظیر در سراسر جهان دست یافته است. کتاب های آنتونی رابینز در ایران هم جز پر فروش ترین کتاب ها هستند و او در ایران هم طرفداران بسیاری دارد. 

چت هولمز

چت هلمز امروزه, یکی از بهترین استادان بازاریابی, فروش و موفقیت کسب و کار در دنیاست. چت مدیرعامل, مربی, مشاور استراتژیک و متخصص انگیزشی بیش از 60 شرکت از 500 شرکت برتر آمریکا است. دوره «استادان رشد کسب و کار» را به همراه جی آبراهام، دوره «مگامارکتینگ و فروش» و دوره «بازاریابی پارتیزانی و کاراته» را همراه با جی لوینسون (استاد کاراته) تولید کرده است.

شما به کمک دوره بیزینس مستری چه نتایجی کسب می‌کنید؟

بیزینس مستری دوره‌ای است که به شما کمک می‌کند بفهمید که در شرایط امروز چه چیزی واقعاً بر کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد، سپس استراتژی خود را بهینه می‌کنید تا سازمان شما واقعاً تکانی بخورد! شما به کمک این دوره:

 • عوامل شگفت‌انگیز و حیاتی را که مانع کسب‌وکار شما می‌شوند، کشف می‌کنید.
 • می‌آموزید که چگونه از تغییرات در اقتصاد به‌عنوان فرصت استفاده کنید نه اینکه به آن‌ها اجازه دهید مانع شوند.
 • می‌توانید برای کسب‌وکار خود یک چشم‌انداز برجسته ایجاد کنید که شور و اشتیاق شمارا دوباره تقویت کند.
 • می‌توانید استراتژی‌ها و ابزارهای کاربردی برای توسعه کسب‌وکار خود را، فراتر از رؤیاهایتان به دست آورید.

چطور در مدیریت، بازاریابی ، فروش و کسب وکارتان بی رقیب شوید؟

بیزینس مستری یا سیستم کسب‌وکار ثروت ساز تونی رابینز در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری برای موفقیت در کسب‌وکار شما ضروری است. شما با این آموزش ویدئویی می‌توانید همان فعالیت‌های تعاملی، انرژی قدرتمند و تجربیات دگرگون‌کننده مانند رویدادهای حضوری را انتظار داشته باشید. منحنی یادگیری خود را کوتاه کنید، پیشرفت کنید و با اطمینان و شفافیت پیش بروید.

دوره بیزینس مستری برای چه کسانی مناسب است؟

 • دوره بیزینس مستری برای همه کسانی است که گرسنگی غیرقابل توقف و نیاز سیری‌ناپذیری برای رشد دارند.
 • این دوره برای کارآفرینانی است که می‌خواهند یک کسب‌وکار جدید راه‌اندازی کنند یا شرکت‌های فعلی خود را تغییر دهند.
 • این دوره برای مدیران اجرایی و مدیران عامل است که نیاز به تمرکز مجدد و تنظیم مجدد روانشناسی خود دارند.
 • این دوره برای صاحبان مشاغل موفق است که آماده تغییر استراتژی خود هستند.
 • دوره بیزینس مستری برای هرکسی است که می‌خواهد به اوج موفقیت تجاری برسد و با شرایط خود، زندگی رؤیایی خود را داشته باشد.
 •  با کلیدها و فرمول‌های ثروت سازی آشنا می‌شوید که می‌توانید در هر شرایط اقتصادی از آن‌ها استفاده کنید.
 • درنهایت می‌توانید کسب‌وکارتان را بین 30 تا 120 درصد رشد و ارتقا دهید و به استاد بی‌رقیب کسب‌وکار تبدیل شوید.

اساتید این دوره چگونه می‌توانند به شما کمک کنند؟

اساتید این دوره، کسب‌وکارهایی که ثابت بودند یا در حال فروپاشی بودند و یا کسب‌وکارهایی که موفق بوده‌اند را به سطح جدیدی رسانده‌اند و شما در دوره بیزینس مستری قرار است تمام این موارد را قدم‌به‌قدم ببینید.

دوره بیزینس مستر ، یک دوره آموزشی غیرحضوری است؟

در این دوره هر آنچه شما برای آموختن مهارت بیزینس نیاز دارید به صورت ساده و کاملاً کاربردی آموزش داده میشود. اگر این دوره را تا پایان دنبال کنید و تمام تمرین های آن را انجام دهید، تضمین میکنیم شما به یک بیزینس مستر حرفه‌ای تبدیل خواهید شد.

چطور می‌توان تضمین کرد که شما به این نتایج می‌رسید؟

چرا بعضی افراد در کسب‌وکار یا زندگی‌شان از همه نظر برتری دارند و همه‌چیز به آن‌ها داده می‌شود؟ زمان‌بندی درست، بازار درست، تکنولوژی درست، بینش درست. یک چیزی درون این افراد است، آن‌ها گرسنه حقیقت هستند.
چه چیزی متفاوت است که باعث ایجاد این تفاوت‌ها می‌شود؟ یک سری الگوهای خاص هستند که باعث می‌شوند افراد در کسب‌وکار و زندگی موفق شوند، یک سری الگوها هم باعث شکست آن‌ها می‌شود. آنتونی رابینز 30 سال از زندگی‌اش را صرف تحقیق در این سؤالات کرده است
آنتونی رابینز جز الهام‌بخش‌ترین اساتید جهان است. او قلب و روح انسان‌ها را درک می‌کند. بیشتر از 3 دهه است که آنتونی رابینز زندگی میلیون‌ها نفر را تغییر داده است. رهبران جنبش‌های مختلف درخواست ملاقات با او را داشتند. او به رئیس‌جمهورهای آمریکا و همچنین سایر دولت‌مردان جهان مانند نلسون ماندلا، میخائیل گورباچف، پرنسس دایانا و دالایی لاما مشاوره داده است.
آنتونی رابینز به شما اشتیاق می‌دهد که ریسک کنید، عمل کنید و خودتان را به جایی برسانید. او تعداد زیادی کارآفرین را به سمت موفقیت هدایت کرده است، از استارتاپ ها تا اسطوره‌های صنعتی میلیارد دلاری. تونی واقعاً استاد تجارت و صدای تعیین کننده در زندگی و استراتژی کسب‌وکار است.
استاد دیگر این دوره چت هلمز نیز یکی از بهترین استادان بازاریابی, فروش و موفقیت کسب‌وکار در دنیاست. چت مدیرعامل, مربی, مشاور استراتژیک و متخصص انگیزشی بیش از 60 عدد از 500 شرکت برتر آمریکا بوده و همچنین دوره «استادان رشد کسب‌وکار» رو به همراه جی آبراهام, دوره «مگامارکتینگ و فروش» و دوره «بازاریابی پارتیزانی و کاراته» رو همراه با جی لوینسون (استاد کاراته) تولید کرده است.
جت هولمز در این دوره به شما یاد می‌دهد که به استاد بازاریابی و فروش تبدیل شوید. او همه دانش و تجربیات خودش را در این دوره با شما به اشتراک می‌گذارد.
این حقیقت که امروز با این دوره آشنا شدید و می‌خواهید از این سرمایه‌گذاری استفاده کنید، بی‌تدبیر نیست! شما از آن دست مدیرانی مشتاقی هستید که دوست دارید بدانید چگونه می‌توان زمان و سازمان را مثل یک میلیاردر مدیریت نمود، پس این دوره کاملاً مناسب شماست.


به کمک دوره بیزینس مستری، فروش، مدیریت و سیستم‌های بازاریابی خود را متحول کنید و به استاد کسب‌وکار تبدیل شوید، که هیچ رقیبی نتواند با شما رقابت کند.