دوره رایگان رازهای کسب ثروت در ایران

آشنایی با تکنیک های طلایی ثروت آفرینی در ایران، توسط اجرایی ترین بیزینس کوچ ایران

این دوره ارزشمند در پیج اختصاصی دکتر ربانی به آدرس rabbani.coaching@ در چند جلسه برگزار خواهد شد

این کلاس به صورت محدود برگزار میشود، شما پس از تکمیل فرم زیر و کلیک روی دکمه ثبت نام، به پیج اینستاگرام محمدمهدی ربانی هدایت خواهید شد.

حتما برای حضور در این کلاس، پیج اینستاگرام rabbani.coaching@ را فالو نمایید.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تا برگزاری جلسه بعدی صبر کنید با تشکر ویدان
پخش ویدیو

3 جلسه از دوره رازهای کسب ثروت در ایران برگزار شد

در جلسه اول دکتر ربانی در رابطه با ذهنیت، هویت و نقش باورهای افراد در زندگی و کسب‌وکار صحبت کردند. اینکه باورهای ما تعیین می‌کند که چطور رفتار بکنیم، باورهای ما تعیین می‌کند که چطور احساس کنیم و باورهای ما تعیین می‌کند که با دیگران چطور برخورد کنیم. مهم‌ترین باور ما در زندگی، باوری هست که نسبت به خودمان داریم. باوری هست که نسبت به هویت خودمان داریم و این باورها زندگی ما را می‌سازد. شما لحظه‌ای متولد می‌شوید که باورتان نسبت به خودتان تغییر کند. باور شما نسبت به خودتان هویت شماست.

در جلسه دوم ابتدا دکتر ربانی به یک سؤال پرتکرار از جلسه اول پاسخ دادند اینکه پشتوانه چیست و چگونه می‌توان برای ایجاد هویت جدید پشتوانه ایجاد کرد؟ همچنین ۳ طرز فکر یا مایندست در رابطه با پول را توضیح دادند و به‌صورت کارگاهی پرسش‌هایی را مطرح کردند که شما بتوانید پاسخ‌های خود را یادداشت کنید. خود دکتر پاسخ‌های احتمالی این پرسش‌ها را نیز بیان کردند. همچنین طریقه پیدا کردن ایده‌های پولساز نیز آموزش داده شد. در این جلسه از شرکت‌کنندگان خواسته شد حداقل 20 ایده تا قبل از جلسه سوم بنویسند.

در جلسه سوم دکتر ربانی دوره طلایی کارآفرینی را که اکنون در آن به سر می‌بریم را تشریح کردند. سپس نحوه الک کردن ایده‌ها و انتخاب بهترین ایده‌های کسب‌وکار را توضیح دادند. دکتر ربانی در این جلسه، 4 روش الک کردن ایده‌ها را بر اساس تحقیقات صورت گرفته از کسب‌وکارهای موفق معرفی کردند. سپس ماتریس تقاضا را به همراه مثال‌های روشن توضیح دادند، 5 سؤال برای انتخاب 5 تا از بهترین ایده‌ها از بین 20 ایده را مطرح کردند. توضیح دادند هر فرد با توجه به شرایطی که دارد چگونه باید بهترین ایده را انتخاب کند. در پایان این جلسه نیز همانند دو جلسه قبل به سؤالات افرادی که در کلاس بودند، پاسخ دادند.

هم‌اکنون ویدئو سه جلسه این دوره را می‌توانید هم از طریق پیج اختصاصی دکتر ربانی rabbani.coaching@ و هم از طریق اپلیکشن ویدان مشاهده نمایید.

در جلسه چهارم و آخرین جلسه این دوره، دکتر ربانی قدم‌های ابتدایی راه‌اندازی کسب‌وکار را آموزش می‌دهد.

دوره رازهای کسب ثروت در ایران، یک برنامه همه‌جانبه برای رسیدن شما به اهدافتان است. آموزش‌های این دوره را جدی بگیرید تا شاهد دستیابی به نتایج مطلوب خودتان در زندگی و کسب‌وکارتان باشید.

دستاوردهای شرکت در این دوره چیست؟

اهمیت شرکت در دوره رازهای کسب ثروت در ایران

دوره دکتر محمدمهدی ربانی با عنوان رازهای کسب ثروت درایران ، کاملا رایگان است.

در این دوره فرمول های طلایی ثروت آفرینی در ایران را یاد می گیرید که در هیچ کتاب و منبعی نمی توانید همه این ها را یک جا دریافت کنید.

در کلاس های این دوره پرسش و پاسخ داریم که شما می توانید سوالاتی که در طی آموزش برای شما پیش می آید را از خود دکتر ربانی بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

در این دوره شما جزوه، پرسشنامه، کتاب صوتی و منابع تکمیلی را به صورت کاملا رایگان دریافت خواهید کرد، تا بتوانید آموخته هایتان را تمرین و آنها را عملیاتی کنید.

این دوره ارزشمند در پیج اختصاصی دکتر ربانی به آدرس rabbani.coaching@ در چند جلسه برگزار خواهد شد

اگر شما:

مدرس دوره

محمدمهدی ربانی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تا برگزاری جلسه بعدی صبر کنید با تشکر ویدان