alt

شما می‌توانید با گذراندن این دوره در طول ۲ماه به یک کوچ حرفه‌ای تبدیل شوید و درآمد خود را چند برابر کنید!

02:17
money

دوره غیر حضوری تربیت کوچ حرفه‌ای کسب و کار ( ۱۳ ) در یک نگاه :

 • ❇️مدرس : محمدمهدی ربانی
 • ❇️طول دوره : ۲ ماه
 • ❇️نحوه برگزاری : ۲۰ ساعت آفلاین (۱۶ درس)
 • ❇️۱۶ ساعت جلسه آنلاین (۸ جلسه)
 • ❇️2 کارگاه آموزشی با دکتر محمدمهدی ربانی (در مجموع 8 ساعت آموزش)
 • ❇️زمان شروع دوره : ۴ شهریورماه ١۴٠٢
 • ❇️ارزش اصلی دوره: ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
 • ❇️با تخفیف ویژه: ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
 • ✅شبیه سازی جلسات کوچینگ
 • ✅جلسات مسترمایند
 • ✅گروه‌بندی اختصاصی و منتورینگ
 • ✅پشتیبانی اختصاصی
 • ✅تمرینات ویژه کوچینگ
 • ✅آزمون و مدرک

یک کوچ حرفه ای چه کسی هست و چه ویژ گی هایی داره؟

کوچ یا مربی، به افراد کمک می‌کند تا روی چیزی تمرکز کنند که اهمیت بیشتری برای آن‌ها دارد. کوچینگ روندی جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه‌ای، اجتماعی، کاری و رشد شخصی آن‌هاست. به این معنی که در بسیاری از زمینه‌های زندگی، برای پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌توان از کوچینگ کمک گرفت.

کوچ یا مربی بر روی مهارت‌های افراد تمرکز می‌کند تا آنها را ارتقا بدهد. هدف کوچ این است که بهترین یک فرد را پدیدار کند. کوچ کسب‌وکار همراه شخص خواهد بود تا اهدافش را مشخص کند و با طوفان فکری راهکاری تولید کند و در راه توسعه کسب‌وکارش باانگیزه باقی بماند.

money
money

آشنایی با محمدمهدی ربانی، مدرس دوره تربیت کوچ حرفه ای

محمدمهدی ربانی مدرس دوره آموزشی “تربیت کوچ حرفه‌ای کسب و کار” بیش از 18 سال است که در صنعت کوچینگ مشغول به فعالیت است.

او صاحب چندین کسب و کار در داخل و خارج ایران است. در این سالها کوچ صدها نفر بوده است، افرادی که در کسب و کار و زندگی شخصی خود توانسته اند تحولی عمیق ایجاد کنند و ثروت عظیمی کسب کنند.

حال او می خواهد حاصل سالها تجربیات خودش را با تلفیقی از دانش روز در اختیار علاقه مندان به حرفه کوچینگ قرار دهد.

چرا باید به یک کوچ حرفه‌ای تبدیل شوید؟

چون می‌توانید یک نقشه راه برای خودتان و دیگران ترسیم کنید. چون خیلی از آدم‌ها دوست دارند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود رشد کنند، درنتیجه به دنبال یک برنامه روشن و واضح برای موفقیت و رشد خودشان هستند تا بهتر شوند. شما به کمک مهارت کوچینگ می توانید این خیال و امید افراد را به واقعیت تبدیل کنید. می‌توانید کوچ دیگران باشید و به رشد و پیشرفت آن‌ها کمک کنید.

img-name
money

چرا باید دوره تربیت کوچ را انتخاب کنیم؟

این دوره بدون تردید، بهترین و کاربردی‌ترین دوره تربیت کوچ در ایران است، که تجربیات ۱۸ ساله دکتر محمد مهدی ربانی در زمینه کوچینگ را به دانشجویان خود منتقل می‌کند. این برنامه آموزشی با دقت به کارهایی که منجر به انعقاد قرارداد می‌شود، پرداخته‌است. با توجه به تجربه 12 دوره قبلی، دانشجویان حتی در طول دوره توانسته‌اند قراردادهای شغلی ببندند و درآمد داشته‌باشند.

چرا باید در دوره تربیت کوچ ویدان شرکت کنیم؟

این دوره ، دوره سیزدهم تربیت کوچ ویدان است. مجموعه آموزشی ویدان با پشتوانه 12 دوره تربیت کوچ موفق، به شکلی منحصربه‌فرد در بالاترین سطح از رقبا قرار گرفته است. با اطمینان کامل می‌توانید در این برنامه آموزشی شرکت کرده و به نتایج فوق‌العاده دست پیدا کنید.

چرا باید همین امروز در این دوره شرکت کنیم؟

قیمت اصلی دوره تربیت کوچ ۵۰ میلیون می‌باشد اما در حال حاضر فقط برای چند روز با تخفیف پانزده میلیون تومانی این دوره به مبلغ ۳۵ میلون تومان در اختیار شما قرار می‌گیرد . بعد از اتمام جشنواره دوره به مبلغ ۵۰ میلیون باز خواهد گشت.

با کوچینگ می توانید به ثروت و آزادی مالی برسید!

در سال ۲۰۲۱ اکثر افراد موفق و شرکتهای بزرگ به جای اینکه از مشاوره یا منتور استفاده کنند، ترجیح میدهند یک کوچ داشته باشند. چون یک کوچ راهکار نمیدهد، کوچ به افراد و سازمان ها کمک میکند پتانسیل ها و توانایی ها، نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدها را خودشان کشف کنند و به اهدافشان برسند.

img-name

این دوره درباره چیست؟

02:17

آمار و ارقام دوره تربیت کوچ

16

درس

20+55

ساعت

12

دوره برگزار شده

1011

دانش پذیر

سرفصل های دوره تربیت کوچ حرفه ای کسب و کار

 • راه‌اندازی کسب و کار کوچینگ
 • اعتمادزایی، مذاکره، نهایی‌سازی و بستن قرارداد
 • آینده صنعت کوچینگ
 • ارزیابی عملکرد، افزایش رضایت و وفادارسازی مشتری
 • قیمت گذاری خدمات کوچینگ
 • بازاریابی خدمات کوچینگ
 • رشد و توسعه خود به عنوان یک کوچ حرفه‌ای
 • برند سازی برای کوچ‌های حرفه‌ای
 • چگونه به یک کوچ گرانبها تبدیل شویم؟
 • فروش خدمات کوچینگ
 • مسیر پیشرفت حرفه‌ای برای کوچ‌ها
 • ارتباطات در کوچینگ
 • مهارت‌های یک کوچ حرفه‌ای

نحوه برگزاری دوره تربیت کوچ

دوره تربیت کوچ به صورت غیرحضوری، از ۴ شهریور شروع می شود. دوره تربیت کوچ شامل ۲۰ ساعت فایل آموزشی است که به صورت هفتگی طی ۲ ماه، در پلتفرم ویدان بارگذاری می شود. علاوه برآن ۸ جلسه آنلاین به صورت هفتگی برگزار می شود. در طول دوره هر فرد توسط یک کوچ هدایت و راهنمایی می شود تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را از دوره کسب کند.همه اعضای شرکت کننده برای ارتباطات و پشتیبانی بهتر، در یک گروه عضو می شوند.

دوره های آموزشی پیش نیاز تربیت کوچ نیز، به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

همانطور که شاهد هستید، همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک دوره فوق العاده در نظر گرفته شده است تا همه بهانه ها را از شما بگیریم.

همراه با ۲ کارگاه آموزشی با تدریس دکتر محمد مهدی ربانی (در مجموع ۸ ساعت آموزش)

نظر بعضی از دانش‌پذیران دوره تربیت کوچ حرفه ای کسب و کار

img-name

اگر کوچ شوید، با هرکسی که بخواهید میتوانید ارتباطات کاری برقرار کنید!

در سال ۲۰۲۳ اکثر افراد موفق و شرکتهای بزرگ به جای اینکه از مشاوره یا منتور استفاده کنند، ترجیح میدهند یک کوچ داشته باشند. چون یک کوچ راهکار نمیدهد، کوچ به افراد و سازمان ها کمک میکند پتانسیل ها و توانایی ها، نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدها را خودشان کشف کنند و به اهدافشان برسند.

img-name
img-name

با مهارت کوچینگ استاد زندگی می شوید!

ما هیچ شغل و حرفه دیگری غیر از کوچینگ، سراغ نداریم که بتوانید به طور همزمان رشد و پیشرفت دیگران وخودتان را رقم بزنید.

کوچ ها به لحاظ ماهیت کاری که دارند، به طور دائم از لحاظ دانش، جسمی، معنوی، مالی در حال پیشرفت هستند.

img-name

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره یا به عبارت بهتر جلسات انتقال تجربه برای هر مربی یا علاقمند به حرفه مربیگری است که می‌خواهد راهی خوب و بدون اشتباه برای یافتن مشتریانی پیدا کند که از پس هزینه خدمات کوچینگ برآیند.

این دوره برای مربیان، کارشناسان و مدرسانی است که می خواهند درآمد و تاثیرگذاری خود را به سطح بعدی ببرند!

اگر مایلید سوار بر موج رونق کوچینگ شوید و با دانش خود بر زندگی مردم تأثیر بگذارید، این دوره برای شما مناسب است. شما می توانید مربی شناخته شده، ثروتمند و پردرآمدی شوید که در زندگی قهرمانان نقش زیادی داشته باشد.

img-name

چرا از دوره تربیت کوچ نتیجه می گیرید؟

این اطلاعات مملو از استراتژی‌ها و اصول کاملا عملی است و قبلاً به بیش از ۱۰۰۰ متخصص کمک کرده و داستان‌های موفقیت زیادی ایجاد کرده است.

این دوره به شما نشان می دهد که چگونه مطابق با سبک زندگی مورد نظرتان پول دربیاورید. استراتژی هایی که با شما به اشتراک گذاشته می شود و توضیح داده می شود، همان کاری است که محمدمهدی ربانی، مربی این دوره برای خود و مشتریان خود انجام می دهد.

این دوره پر است از تمرین‌ها و دستورالعمل های گام به گام، تا شما بتوانید با به کارگیری آنها مشتریان خود را به سطحی از عظمت برسانید که حتی آن‌ها در خودشان هم ندیده‌اند، بنابراین مشتریانتان نه تنها احساس می‌کنند که شما با کوچینگ به آنها کمک کرده‌اید، بلکه در شخصیت و زندگی شان نیز تحول ایجاد کرده‌اید.

img-name
img-name

در دوره تربیت کوچ حرفه ای چه می آموزید؟

این دوره روش خاصی از کوچینگ را با شما به اشتراک می گذارد که نتایج واقعی را ارائه می دهد تا مشتریان شما دوباره و دوباره برگردند و حتی برای شما مشتریان دیگر ارجاع دهند.

شما در طول این دوره ذهنیت منحصربه‌فردی پیدا می کنید که مربیان موفق دارند که همان باعث می‌شود آنان بالاتر و فراتر از مربی‌های معمولی عمل کنند.

روش مذاکره، فروش و بستن قراردادهای محمدمهدی ربانی در این دوره رمزگشایی می شود. این که چگونه توانسته است از یک مشاور بازاریابی معمولی به یکی از بزرگترین مربیان کشور تبدیل شود و قیمت خدماتش که بسیار ناچیز و در حد مجانی بود را به ارزش میلیاردی بفروش برساند (شاید هم چند میلیاردی)

img-name

همین‌الان فرم زیر را پر کنید تا با شما جهت پیش ثبت نام در دوره تربیت کوچ حرفه ای کسب و کار (۱۴) تماس بگیریم