شما می‌توانید با گذراندن این دوره در طول ۲ماه به یک کوچ حرفه‌ای تبدیل شوید و درآمد خود را چند برابر کنید!
دریافت مشاوره رایگان
  • نقشه راه و نحوه‌ی کسب درآمد از شصت میلیون تا شش میلیارد تومان در سال را از کوچینگ، کاملا مشخص و شفاف و طبق تجربه شخصی محمد مهدی ربانی کوچ و مربی کسب و کار بیاموزید تا در مدت زمان محدود از استاد خود جلو بزنید و به درآمدی بسیار بالا برسید.
  • دستورالعمل‌ها و آموزش گام به گام را بدون پنهان کاری در مورد چگونگی کسب درآمد پایدار از حرفه مربیگری دریافت کنید. از صرف ساعت‌ها تلاش بی نتیجه برای جذب مشتریان خداحافظی کنید.
  • از ناامیدی و کسالت ناشی از بی اثر بودن دانش و مدارکتان رها شوید. به احساس ناخوشایند هنگام معرفی خدمات‌تان به افراد دیگر پایان دهید.
  • توصیه‌های گام به گام و بدون اصطلاحات پیچیده این دوره را دنبال کنید تا بتوانید مشتریان را از موضع عشق و فراوانی جذب کرده و به آنها خدمت کنید و خدمات خود را ارزان نفروشید.

یک کوچ حرفه ای چه کسی است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

کوچ یا مربی، به افراد کمک می‌کند تا روی چیزی تمرکز کنند که اهمیت بیشتری برای آن‌ها دارد. کوچینگ روندی جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه‌ای، اجتماعی، کاری و رشد شخصی آن‌هاست. به این معنی که در بسیاری از زمینه‌های زندگی، برای پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌توان از کوچینگ کمک گرفت.

کوچ یا مربی بر روی مهارت‌های افراد تمرکز می‌کند تا آنها را ارتقا بدهد. هدف کوچ این است که بهترین یک فرد را پدیدار کند. کوچ کسب‌وکار همراه شخص خواهد بود تا اهدافش را مشخص کند و با طوفان فکری راهکاری تولید کند و در راه توسعه کسب‌وکارش باانگیزه باقی بماند.

یک کوچ حرفه ای چه کسی هست و چه ویژ گی هایی داره؟

آشنایی با محمدمهدی ربانی، مدرس دوره تربیت کوچ حرفه ای

محمدمهدی ربانی مدرس دوره آموزشی “تربیت کوچ حرفه‌ای کسب و کار” 18 سال است که در صنعت کوچینگ مشغول به فعالیت است.

او صاحب چندین کسب‌وکار در داخل و خارج ایران است. در این سال‌ها کوچ صدها نفر بوده است، افرادی که در کسب‌وکار و زندگی شخصی خود توانسته‌اند تحولی عمیق ایجاد کنند و ثروت عظیمی کسب کنند.

حال او می‌خواهد حاصل سال‌ها تجربیات خودش را با تلفیقی از دانش روز در اختیار علاقه‌مندان به حرفه کوچینگ قرار دهد.

چرا باید به یک کوچ حرفه‌ای تبدیل شوید؟

چون می‌توانید یک نقشه راه برای خودتان و دیگران ترسیم کنید. چون خیلی از آدم‌ها دوست دارند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود رشد کنند، درنتیجه به دنبال یک برنامه روشن و واضح برای موفقیت و رشد خودشان هستند تا بهتر شوند. شما به کمک مهارت کوچینگ می توانید این خیال و امید افراد را به واقعیت تبدیل کنید. می‌توانید کوچ دیگران باشید و به رشد و پیشرفت آن‌ها کمک کنید.

دریافت مشاوره رایگان
با کوچینگ می‌توانید به ثروت و آزادی مالی برسید!
در سال ۲۰۲۱ اکثر افراد موفق و شرکتهای بزرگ به جای اینکه از مشاوره یا منتور استفاده کنند، ترجیح می‌دهند یک کوچ داشته باشند. چون یک کوچ راهکار نمی‌دهد، کوچ به افراد و سازمان ها کمک میکند پتانسیل ها و توانایی ها، نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها را خودشان کشف کنند و به اهدافشان برسند.
این دوره درباره چیست؟
دریافت مشاوره رایگان
آمار و ارقام دوره تربیت کوچ
16
درس
20
ساعت
8
دوره برگزار شده
837
دانش پذیر

سرفصل های دوره تربیت کوچ حرفه ای کسب و کار

راه‌اندازی کسب و کار کوچینگ
اعتمادزایی، مذاکره، نهایی‌سازی و بستن قرارداد
آینده صنعت کوچینگ
ارزیابی عملکرد، افزایش رضایت و وفادارسازی مشتری
چطور بدون تجربه قرارداد ببندیم؟
قیمت‌گذاری خدمات کوچینگ
بازاریابی خدمات کوچینگ
رشد و توسعه خود به عنوان یک کوچ حرفه‌ای
برندسازی برای کوچ‌های حرفه‌ای
چگونه به یک کوچ گرانبها تبدیل شویم؟
فروش خدمات کوچینگ
مسیر پیشرفت حرفه‌ای برای کوچ‌ها
ارتباطات در کوچینگ
مهارت‌های یک کوچ حرفه‌ای
دانلود کاتالوگ

نحوه برگزاری دوره تربیت کوچ

دوره تربیت کوچ به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود که شامل ۲۰ ساعت فایل آموزشی است که به صورت هفتگی طی ۲ ماه، در پلتفرم ویدان بارگذاری می شود. علاوه برآن ۸ جلسه آنلاین به صورت هفتگی نیز برگزار می شود. در طول دوره هر فرد توسط یک کوچ هدایت و راهنمایی می شود تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را از دوره کسب کند. همه اعضای شرکت کننده برای ارتباطات و پشتیبانی بهتر، در یک گروه عضو می شوند.

دوره‌های آموزشی پیش نیاز و مکمل دوره تربیت کوچ نیز، به صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می گیرد.

همانطور که شاهد هستید، همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک دوره فوق العاده در نظر گرفته‌شده‌است تا همه بهانه ها را از شما بگیریم.

نظر بعضی از دانش‌پذیران دوره تربیت کوچ حرفه ای کسب و کار
دریافت مشاوره رایگان
با کوچینگ می توانید به ثروت و آزادی مالی برسید!
اگر کوچ شوید، با هرکسی که بخواهید میتوانید ارتباطات کاری برقرار کنید!

در سال ۲۰۲۱ اکثر افراد موفق و شرکتهای بزرگ به جای اینکه از مشاوره یا منتور استفاده کنند، ترجیح میدهند یک کوچ داشته باشند. چون یک کوچ راهکار نمیدهد، کوچ به افراد و سازمان ها کمک میکند پتانسیل ها و توانایی ها، نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدها را خودشان کشف کنند و به اهدافشان برسند.

با مهارت کوچینگ استاد زندگی می شوید!

ما هیچ شغل و حرفه دیگری غیر از کوچینگ، سراغ نداریم که بتوانید به طور همزمان رشد و پیشرفت دیگران وخودتان را رقم بزنید.

کوچ ها به لحاظ ماهیت کاری که دارند، به طور دائم از لحاظ دانش، جسمی، معنوی، مالی در حال پیشرفت هستند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره یا به عبارت بهتر جلسات انتقال تجربه برای هر مربی یا علاقمند به حرفه مربیگری است که می‌خواهد راهی خوب و بدون اشتباه برای یافتن مشتریانی پیدا کند که از پس هزینه خدمات کوچینگ برآیند.

این دوره برای مربیان، کارشناسان و مدرسانی است که می خواهند درآمد و تاثیرگذاری خود را به سطح بعدی ببرند!

اگر مایلید سوار بر موج رونق کوچینگ شوید و با دانش خود بر زندگی مردم تأثیر بگذارید، این دوره برای شما مناسب است. شما می توانید مربی شناخته شده، ثروتمند و پردرآمدی شوید که در زندگی قهرمانان نقش زیادی داشته باشد.

چرا از دوره تربیت کوچ نتیجه می گیرید؟

این اطلاعات مملو از استراتژی‌ها و اصول کاملا عملی است و قبلاً به بیش از ۱۰۰۰ متخصص کمک کرده و داستان‌های موفقیت زیادی ایجاد کرده است.

این دوره به شما نشان می دهد که چگونه مطابق با سبک زندگی مورد نظرتان پول دربیاورید. استراتژی هایی که با شما به اشتراک گذاشته می شود و توضیح داده می شود، همان کاری است که محمدمهدی ربانی، مربی این دوره برای خود و مشتریان خود انجام می دهد.

این دوره پر است از تمرین‌ها و دستورالعمل های گام به گام، تا شما بتوانید با به کارگیری آنها مشتریان خود را به سطحی از عظمت برسانید که حتی آن‌ها در خودشان هم ندیده‌اند، بنابراین مشتریانتان نه تنها احساس می‌کنند که شما با کوچینگ به آنها کمک کرده‌اید، بلکه در شخصیت و زندگی شان نیز تحول ایجاد کرده‌اید.

در دوره تربیت کوچ حرفه ای چه می آموزید؟

این دوره روش خاصی از کوچینگ را با شما به اشتراک می گذارد که نتایج واقعی را ارائه می دهد تا مشتریان شما دوباره و دوباره برگردند و حتی برای شما مشتریان دیگر ارجاع دهند.

شما در طول این دوره ذهنیت منحصربه‌فردی پیدا می کنید که مربیان موفق دارند که همان باعث می‌شود آنان بالاتر و فراتر از مربی‌های معمولی عمل کنند.

روش مذاکره، فروش و بستن قراردادهای محمدمهدی ربانی در این دوره رمزگشایی می شود. این که چگونه توانسته است از یک مشاور بازاریابی معمولی به یکی از بزرگترین مربیان کشور تبدیل شود و قیمت خدماتش که بسیار ناچیز و در حد مجانی بود را به ارزش میلیاردی بفروش برساند (شاید هم چند میلیاردی)

همین‌الان فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم
نام و نام خانوادگی شما
شماره موبایل
ایمیل