4 ساعت آموزش
مبتدی تا پیشرفته
مسیر آموزشی مدیریت و رهبری
4 ستاره بر اساس 127 رای کاربران

معرفی مسیر مدیریت و رهبری

این نوع از بازاریابیِ کسب‌و‌کار یا برند می‌کوشد تا با به‌اشتراک‌گذاری محتوای آموزشی، سرگرم‌کننده یا آگاهی‌بخش، به خوانندگان کمک کوچکی کند. نتیجه این کار می‌تواند در قالب تغییر رفتار مخاطبان و یا آن‌گونه که بازاریابان مایلند، به شکل تصمیم‌گیری برای خرید خود را نشان دهد. در حقیقت در این نوع بازاریابی، مردم را به خرید مجبور نمی‌کنیم؛ بلکه به آنها کمک می‌کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرند و شاید بهترین تصمیم آنها در این میان، خریداری از ما باشد. به تعریفی که «مؤسسه‌ی بازاریابی محتوایی» (Content Marketing Institute) ارائه داده است، توجه کنید: «هدف بازاریابی محتوایی، جذب و نگهداری مشتریان به‌وسیله‌ی تولید و سازماندهی محتوای ارزشمند و مناسب به نیتِ تغییر یا تقویت رفتار مشتری است. این نوع بازاریابی، فرایندی مستمر است که در راهبرد کلی بازاریابی شما به بهترین نحو جای می‌گیرد و بر مالکیت رسانه متمرکز است نه اجاره‌ی‌ آن.» در سال ۲۰۱۶، تعداد اندکی از کسب‌وکارها به نیروی معجزه‌آسای بازاریابی محتوایی تردید داشتند؛ اما واقعیت آن است که تنها معدودی از شرکت‌ها از این نوع بازاریابی، با مهارت و تخصصی که واقعا نیازمند آن است، بهره می‌گیرند. این راهنما، به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید برند خود را پیروزمندانه تبلیغ و ترویج کنید و مشتریان باکیفیت‌تری دریافت کنید و روابط میان خود و مشتری را از طریق بازاریابی محتوایی ارتقا دهید.

گام های آموزش در مدیریت و رهبری

1
راهکارهایی برای برگزاری جلسات کاری موثر

آیا همیشه درگیر جلسات متعدد و طولانی هستید؟ آیاجلسات و نشست های شما اثربخشی کافی را ندارد؟ آیا معمولا بدون اینکه موضوع مورد بحث را تمام کرده باشید با کمبود زمان مواجه می شوید؟ آیا شرکت کنندگان در جلسات تان ناراضی یا خسته به نظر می رسند؟

کریس کرافت کوچ و استاد بزرگ بین المللی 10 مشکل عمده جلسات را بررسی و نحوه مدیریت هر یک را توضیح می دهد.

آیا این موارد برای شما آشناست:

جلسات غیرضروری

جلسات پر از همهمه

عواملی که با حواس پرتی جمع را از محور اصلی جلسه دور می کنند

جلساتی که شرکت کنندگان در آن دیر حاضر می شوند یا رفتار درستی ندارند و یا تمرکز کافی در آن ندارند

جلسات طولانی که فاقد پیشرفت و مشارکت هستند

تمامی این موارد در دوره مدیر

54
کریس کرافت
شروع
2
مهارت های شغلی

یک فرد حرفه ای برای موفق شدن در کار نیاز به یک سری مهارت های اساسی دارد. این مجموعه فیلم کوتاه 12 تا از مهمترین این مهارت ها را به شما ارائه می دهد. هر فیلم یک مهارت اصلی را انتخاب کرده و آن را به صورتی شفاف و قابل فهم تحلیل می کند.

مهارت هایی چون برقراری ارتباط موثر و تصمیم گیری را در کمتر از دو دقیقه فرا گیرید!

یاد بگیرید که چگونه کارهای خود را اولویت بندی کنید، زمان را مدیریت نمایید، به مشکلات رسیدگی کنید و غیره.

گام بعدی در زندگی حرفه ای خود را با این راهنمایی های عملی بردارید.

کادر آموزشی لینکدین

بخش آموزشی لینکدین شما را با مطالب پرمحتوا آشنا می کند تا بدین طریق مهارتهای تان را توسعه دهید و به اهداف شخصی و حرفه ای خود دست یابید.<

19
جف دایر
شروع
3
اصول رهبری و همکاری در تیم ها

سازمان­ها یا شکوفا می­شوند یا از شکوفایی باز می­مانند و این به خوبیِ عملکرد تیم­های درون آنها بستگی دارد. چطور می­توان تیم­هایی با عملکرد عالی تشکیل داد؟ ایمی ادمنسون، استاد مدرسه کسب­وکار دانشگاه هاروارد، ­بر اساس تجربه­ی سال­­ها کار پژوهشی با تیم­هایی از صنایع مختلف مشخص می­سازد که چگونه عملکرد تیم­ها وقتی ریسک می­کنند، شکست می­خورند و تجربه­هایی از شکست­های کوچک­شان به دست می­آورند، عالی می­شود- روندی که وی به آن «تیم­سازی»می­گوید. در این دوره کاری که رهبران می­توانند انجام دهند تا محیط مناسبی برای تیم­سازی به وجود آورند را به طور کلی نشان داده شده و مسئولیت هر یک از اعضای تیم برای بی­پرده حرف

25
امی ادمانسون
شروع
4
اصول کار تیمی

در این ویدان، کریس کرافت توضیح می دهد که چگونه می‌توانید یک تیم یا گروه خوب و کارآمد داشته باشید؟ چگونه در کار تیمی سیستمی بسازید که همه اعضا با ارتباط خوب احساس مسئولیت کنند و در راستای ارتقاء و پیشرفت گروه قدم بردارند. در این آموزش کریس کرافت کلی ایده برای داشتن یک تیم خوب را مطرح می‌کند.

76 دقیقه
کریس کرافت
شروع
5
چگونه مسئولیت پذیری را جزئی از فرهنگ سازمان تان کنید؟

رهبران باید برای سایر اعضای سازمان الگوی پاسخگویی باشند؛ به این ترتیب حس اعتماد را به وجود آورده و اعتبارشان را اثبات می ­کنند. کارکنان باید، هم به عنوان فرد و هم به عنوان یکی از اعضای تیم­های درون سازمان، در قبال کارشان پاسخگو باشند. وقتی رهبران و کارکنان پاسخگو باشند، فرهنگ پاسخگوئی به وجود می­آید که بخشی از وعده­ ی برند می­شود. در این دوره، مایک فیگلیوئلو مربی اجرایی و مشاور رهبری سازمان نحوه ­ی ایجاد فرهنگ پاسخگوئی از طریق افزایش پاسخگوئی در سطح فردی، تیمی و برند را مشخص می­ سازد. به این ترتیب، نحوه­ ی تعیین انتظارات کارکنان، ایجاد انگیزه و هماهنگ ساختن پاسخگوئی با ارزش ­های سازمان­تان را یاد می­ گیرید. 

33
مایک فیگلیولو
شروع
6
چگونه کارکنان با سنین مختلف را مدیریت کنیم؟

تنوع نیروی کار، مخصوصا وقتی بحث سن پیش می­آید، از هر زمان دیگری بیشتر شده است. همکاری موثر افرادی از چند نسل مختلف، برای موفقیت کسب­وکار حیاتی است.­ در این دوره، ربرتا ماتسون- متخصص رهبری سازمانی- به مدیران کمک می­کند تا درکی از پیچیدگی­های هدایت کارگروهی متشکل از چهار یا حتی پنج نسل-سنت­گراها، نسل انفجار جمعیت، نسل ایکس، نسل هزاره، و نسل زد- به دست آورند. وی تفاوت­های موجود در فرهنگ­هایی که هر نسل در آن رشد کرده­ و آنچه هنگام مدیریت کارمندی که آنقدر جوان است که می­تواند جای فرزندتان باشد و آنقدر سن دارد که می­تواند جای پدرتان باشد از دست­تان بر می­آید را توضیح می­دهد. همچنین، استفاده­ی اهرمی از نقاط قوت منحصر به هر نسل را نیز یاد م

56
رابرتا ماتسون
شروع
7
ارزیابی و بهبود برنامه های استراتژیک

چگونگی تسلط کامل بر راهبردتان برای اطمینان از موفقیت آن را بیاموزید. در این دوره ی آموزشی به مایک فیگیلیو بپیوندید که بعضی از دلایل اصلیِ شکست طرح های راهبردی و نحوه ی پرهیز از همان اشتباهات را با شما به اشتراک می گذارد. مایک به بررسی مشکلات رایجی- از جمله قابلیت­های ناکافی، پیگیری راهکارهای اشتباه، و ارزیابی­ های نادرست بازار- می­ پردازد که می­توانند نقشه ­تان را نقش بر آب کنند. او با پوشش دادن ریز و کارهای هر یک از این مسائل کمک­تان می­کند تا ارزیابی بهتری از طرح راهبردی ­تان داشته باشید.

مباحث عبارتند از: 

  • ارزیابی بازار؛
  • واکنش به تغییرات رفتاری مشتری؛
  • برخورد با اقدامات رقابتی؛
  • وفق یافتن به تغییرات فنّاوری
54
مایک فیگیلیو
شروع
8
تکنیک های مصاحبه

استخدام موفقیت آمیز به معنی مصاحبه موفقیت آمیز است. با این حال، خیلی از ما ها به صورت نامرتب و شتاب زده ای سراغ این وظیفه ی خطیر میرویم که شاید نتایج نامطلوبی هم برایمان داشته باشد: استخدام کارمند غلط یا از دست دادن بهترین کارمند. برای اطمینان از مصاحبه ی موثر از چه شگرد هایی می توانید استفاده کنید؟ در این دوره، باربارا برونو-متخصص استخدام نیروی انسانی- راهبردهای عملی رویکرد به مصاحبه های شغلی و اجرای آنها را به شما آموزش می دهد.

باربارا چگونگی مشخص ساختن هدف مصاحبه، تعیین انتظارات از کارمند و استخدام مدیرانی برای این کار را توضیح داده و سوالات خلاقانه­ ی معناداری طرح می­ کند. وی همچنین نحوه ی اجرای انواع مختلف مصاحبه- از جمله غربالگری، مصاحبه ی عمو

62 دقیقه
باربارا برونو
شروع
9
چگونه افراد متخصص فنی را مدیریت کنیم؟

برخورداری از استعداد فنی مناسب، کلید مزیت رقابتی است. شرکت­ها برای تولید محصولات و خدمات، تحلیل اطلاعات و برقراری موثر ارتباط با خریداران و مشتری­ها به متخصصان فنی مثل متخصصان IT، توسعه دهنده­ها، مهندسین و پردازشگران داده­ها متکی هستند. آشنایی با نحوه­ی مدیریت این افراد متخصص برای موفقیت کسب­وکار حیاتی است. در این دوره، سارا کانادای ویژگی­های منحصر به فرد و سبک­های کاری متخصصان فنی و راهبردهای مربی­گری مورد نیاز برای الهام بخشیدن به استعدادتان جهت دستیابی به نتایج عالی­تری را مشخص می­سازد.

 

17
سارا کانادی
شروع
10
مبانی کارآفرینی

در این ویدان ویتنی جانسون به شما یاد میده که چطور یه کسب و کار راه اندازی کنید و برای خودتون کار آفرینی بکنید، این دوره کوتاه می‌تواند کمک بسیار زیادی به پیشرفت شما در راه اندازی کسب و کارتون بکنه.

140
ویتنی جانسون
شروع
11
مثل یک رهبر فکر کنید

در این دوره برایان تریسی به شما آموزش می‌ دهد که چگونه می‌ توانید با تغییر رفتارهای روزانه خود تبدیل به یک رهبر موفق با انگیزه قوی در کسب و کار و زندگی خود باشید؟

اگر با قدرت بر هشت رکن اساسی رهبری کارآمد مسلط شوید می­ توانید در محل کارتان به رهبری موفق و با انگیزه تبدیل شوید.

 

186
برایان تریسی
شروع
12
مدیریت در زمان های سخت

مدیریت در زمان های سخت چیزی است که تفاوت رهبرها و مدیر ها را مشخص می کند.

در این دوره جان به شما آموزش می دهد که چگونه در شرایط سخت به صورت تاثیر گذار مدیریت کنید. همچنین به شما می آموزد که چگونه تغییرات را تسریع کنید و از روش هایی استفاده کنید که کارایی اعضای تیم خود را بهبود ببخشید.

روشهای ارتباطی و ایجاد تغییرات تاثیر گذار هم از مواردی هستند که جان به آن ها اشاره می کند.

68
جان رادرفورد
شروع
ثبت تیکت پشتیبانی