4 ساعت آموزش
مبتدی تا پیشرفته
مسیر آموزشی پیشرفت و توسعه فردی
4 ستاره بر اساس 127 رای کاربران

معرفی مسیر پیشرفت و توسعه فردی

این نوع از بازاریابیِ کسب‌و‌کار یا برند می‌کوشد تا با به‌اشتراک‌گذاری محتوای آموزشی، سرگرم‌کننده یا آگاهی‌بخش، به خوانندگان کمک کوچکی کند. نتیجه این کار می‌تواند در قالب تغییر رفتار مخاطبان و یا آن‌گونه که بازاریابان مایلند، به شکل تصمیم‌گیری برای خرید خود را نشان دهد. در حقیقت در این نوع بازاریابی، مردم را به خرید مجبور نمی‌کنیم؛ بلکه به آنها کمک می‌کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرند و شاید بهترین تصمیم آنها در این میان، خریداری از ما باشد. به تعریفی که «مؤسسه‌ی بازاریابی محتوایی» (Content Marketing Institute) ارائه داده است، توجه کنید: «هدف بازاریابی محتوایی، جذب و نگهداری مشتریان به‌وسیله‌ی تولید و سازماندهی محتوای ارزشمند و مناسب به نیتِ تغییر یا تقویت رفتار مشتری است. این نوع بازاریابی، فرایندی مستمر است که در راهبرد کلی بازاریابی شما به بهترین نحو جای می‌گیرد و بر مالکیت رسانه متمرکز است نه اجاره‌ی‌ آن.» در سال ۲۰۱۶، تعداد اندکی از کسب‌وکارها به نیروی معجزه‌آسای بازاریابی محتوایی تردید داشتند؛ اما واقعیت آن است که تنها معدودی از شرکت‌ها از این نوع بازاریابی، با مهارت و تخصصی که واقعا نیازمند آن است، بهره می‌گیرند. این راهنما، به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید برند خود را پیروزمندانه تبلیغ و ترویج کنید و مشتریان باکیفیت‌تری دریافت کنید و روابط میان خود و مشتری را از طریق بازاریابی محتوایی ارتقا دهید.

گام های آموزش در پیشرفت و توسعه فردی

1
استراتژی های تصمیم گیری صحیح

علم و هنر تصمیم­گیری تجاری را از مایک فیگلیوئلو، مربی و مدرس رهبری، بیاموزید. مایک چهار نوع تصمیم­گیری-مستبدانه، مشورت­جویانه، مردم­سالارانه و توافقی- را به صورت کلی ترسیم و سبکی با بیشترین میزان تناسب با موقعیت­های خاص را مشخص می­سازد. مایک با درک اینکه ابهام بخشی از فرایندهای تصمیم­گیری است، چهار نوع ابهامی که با آنها مواجه خواهید شد را پوشش می­دهد؛ به این ترتیب به ندانسته­هایتان پی برده ریسک موجود را کاهش داده و برای پیشامدهای پیش­بینی نشده برنامه­ریزی می­کنید. وی همچنین تکنیک­هایی برای مشارکت سهام­داران در فرایند تصمیم­گیری ارائه داده و نحوه­ی استفاده از ماتریس واگذاری مسئولیت، RACI، (مسئول، پاسخگو، مشاور و مطلع) را هم تو

47m 52s
Mike Figliuolo
شروع
2
اصول مدیریت زمان

در این ویدان مبانی نحوه مدیریت ساده و موثر زمان را فرا می گیرید تا بهره وری شما در کار و زندگی بالاتر برود.
در دوره اصول مدیریت زمان با سه اصل فضا، ذهن و زمان آشنا می شوید. با فرا گرفتن این سه اصل شما محیط کاری سازمان یافته ای خواهید داشت و همچنین خواهید آموخت چگونه بیشترین بهره را از هفته خود داشته باشید.

2 ساعت و 51 دقیقه
دیو کرانشاو
شروع
3
چگونه متمرکز باشیم؟

در دنیای پر جنب­وجوش‌مان، مدیریت زمان به تنهایی کافی نیست. برای آنکه کارایی­تان را واقعا افزایش دهید حتما باید تمرکزتان را بهبود بخشیده و حواس­تان به تقویم باشد. در این دوره، دیو کرنشاو، متخصص بهره­وری و نویسنده­ی موفق، به شما کمک می­کند تا مهارت­های حیاتی پرهیز ار عوامل مزاحم و متمرکز ماندن بر ارزشمند­ترین امور را بیاموزید. فضای دیجیتال و فیزیکی اطراف­تان را به نحوی بچینید که تمرکزتان را تقویب کند؛ شیوه­هایی برای نگاه داشتن ذهن­تان روی کارها کشف کنید و با تمرکز بر آنچه بیشترین اهمیت را دارد از رابطه­هایتان- هم سر کار و هم در خانه- محافظت کنید.

56m 3s
Dave Crenshaw
شروع
4
چگونه قاطع باشیم؟
54m 21s
Chris Croft
شروع
5
برای خود برند شخصی چشمگیر بسازید
33m 24s
Lida Citroën
شروع