دوره جامع تسلط بر فروش

دوره تسلط بر فروش

 

چگونه فروش خود را حداقل دو برابر کنید!

اصول برنامه‌ریزی، مذاکره و قطعی کردن سفارش 

 چرا بعضی فروشندگان سریعتر و ساده‌تر پول به دست می‌آورند و بیشتر می‌فروشند؟ چرا موفقیت بیشتری کسب می‌کنند، سودهای مادی بیشتری مثل اتومبیل، خانه و لباسهای زیبا به دست می‌آورند و رضایت بیشتری از شغل خود دارند، درحالی‌که اکثر فروشندگان موفق نیستند و عملکرد ضعیفی دارند؟

 

با توجه به این اختلاف باورنکردنی در فروش و درآمد، هدف هر فروشنده در هر حوزه باید این باشد که به جرگه 20درصد افراد برتر صنعت خود بپیوندد.

 20 درصد برتر همیشه خوب می‌فروشند، زندگی بهتری دارند و شرایط بازار هیچ تاثیری در کارشان ندارد. آن‌ها همیشه کار دارند، همه به دنبال استخدامشان هستند و از کارشان بیشترین لذت را می‌برند.

چرا چنین اختلاف‌های بزرگی در عملکرد فرش وجود دارد؟

 
توضیحاتی توسط محمدمهدی ربانی درباره درس‌های دوره تسلط بر فروش
 

افراد موفق، فرصت‌ها را از دست نمی‌دهند!

تکنیک‌هایی که شما را از بند محدودیت‌هایی که خودتان برای خودتان ساخته‌اید رها می‌سازد.شما از ۱۰% توان‌تان هم استفاده نمی‌کنید.

من محمدمهدی ربانی مدرس دوره تسلط بر فروش، وقتی این تکنیک‌ها را فرا گرفتم درامد خودم را تا ۱۰ برابر توسعه دادم. شما نیز می توانید از این روش‌ها استفاده کنید و جزو نخبگان فروش ایران قرار بگیرید. اگر در اینترنت چرخی بزنید هزاران کتاب، دوره و کارگاه پیدا می‌کنید که در رابطه با فروشندگی صحبت می‌کنند.احتمالا کتابخانه دفتر یا منزل شما هم پر است از کتابهای فروش…


 
اطلاعات دوره غیرحضوری تسلط بر فروش در یک نگاه :


✅ مدرس : دکتر محمدمهدی ربانی

✅ فرمت : فیلم و صوت

✅ نحوه برگزاری : غیرحضوری و در اپلیکیشن ویدان

✅ قیمت : قیمت اصلی ۱.۷۹۰.۰۰۰ تومان با تخفیف ویژه ۱.۲۸۰.۰۰۰ تومان

✅ اعتبار تخفیف :  فقط  ۲۴ ساعت (۳۰بهمن)

✅ تمرین : این دوره تمرین‌ دارد و انجام تمرینات بسیار مهم هستند.

✅ هدیه دوره جامع فروش :  کسانی که در دوره جامع فروش ثبت نام کنند، ۱۳ دوره مفید و عالی از اساتید خارجی به عنوان مطالب تکمیلی و مورد نیاز به ارزش ۸۶۵.۰۰۰ هزار تومان در حساب کاربری آن‌ها در ویدان فعال خواهد شد.

 

برای حرفه‌ای شدن در فروش ثبت نام کنید!

 


 

نمونه‌ای از درس‌های دوره تسلط بر فروش

 
 

 

چرا باید از این دوره را استفاده کنید؟

تمامی نکات عنوان شده در دوره تسلط بر فروش در بازار ایران تست شده و جواب خود را پس داده است. شما از این برنامه لذت می‌برید زیرا حیاتی‌ترین اسرار فروش را خواهید آموخت . تمام نکات فروش را نخواهیم گفت زیرا هزاران ساعت طول خواهد کشید، اما حیاتی‌ترین و مهمترین نکات را خواهیم گفت، آن بیست درصدی که منجر به هشتاد درصد نتایج می‌شود.

با هزینه یک سفر آخر هفته به شمال، یک مهارت اساسی در زندگی به خود اضافه کنید.

نتايج اين برنامه در زندگی‌تان شما را شگفت زده خواهد كرد، ما اطمينان داريم ارزش اين پيشنهاد، حداقل ده برابر قيمت آن است.

 

 

مخاطبان دوره:

فروشندگان و افرادی که قصد دارند در آینده به فروشندگانی حرفه‌ای تبدیل شوند (شامل فروشندگان کالا، ارائه دهندگان خدمات، فعالات بیمه، بازاریابان شبکه ای، فروشندگان b2b)

 

 
 
 
 
 
 

ویژگی های دوره:

محتوای دوره دوبرابر کردن فروش به صورت کاربردی تنظیم شده است. با تحویل گرفتن ابزارهای طبقه‌بندی شده و اختصاصی فروش(به صورت کامل و با قابلیت دریافت الکترونیکی) برای برنامه‌ریزی فعالیت‌هایتان از روش‌هایی مدون، منظم و متمرکز استفاده کنید.

 

این دوره به صورت غیرحضوری و آنلاین عرضه می‌شود و فایل‌ها با قابلیت دانلود(بدون محدودیت) و دسترسی مادام‌العمر به محتوای آموزشی دریافت شده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

در دوره تسلط بر فروش چه می آموزید؟


درس۱: به بهترین فروشنده ای که می توانید تبدیل شوید

درس۲: فروشندگان برتر چگونه عمل می کنند

درس۳: واقعیت های جدید فروش

درس ۴: برنامه‌ریزی فروش

درس ۵: روانشناسی فروش

درس۶: فرایند فروش موفق

درس۷: روش‌های مشتری‌یابی

درس۸: تعیین صلاحیت مشتریان بالقوه

درس۹: جادوی ارتباطات

درس۱۰: شما مشاورید، نه فروشنده

درس۱۱: گفتگوی فروش

درس۱۲: اصول مذاکره فروش

درس۱۳: معرفی هوشمندانه محصول و خدمات

درس۱۴: برگزاری جلسات مؤثر فروش

درس۱۵: درک نیاز دقیق مشتری

درس۱۶: شایستگی‌های یک فروشنده موفق

درس۱۷: استفاده از تلفن برای فروش

درس۱۸: نگارش پیام، نامه یا ایمیل برای فروش

درس۱۹: تهیه پرزنتیشن برای فروش

درس۲۰: فروش به افراد مختلف

درس۲۱: قدرت متقاعدسازی و تأثیر بر دیگران

درس۲۲: فن بیان و هنر سخنرانی

درس۲۳: قدرت داستان‌گویی در فروش

درس۲۴: تأثیر برند شخصی بر ارتقای فروش

درس۲۵: تکنیک‌های اثر بخش در فروش‌های سازمانی(b2b)

درس۲۶: پاسخگویی به اعتراضات مشتری

درس۲۷: قطعی کردن فروش

درس۲۸: فروش بیشتر به مشتریان فعلی و معرفی به دیگران

درس۲۹: به کارگیری ابزار فروش برای حرفه‌ای شدن

درس۳۰: نردبان تسلط بر فروش حرفه‌ای خود را بسازید و از آن بالا بروید

درس ۳۱ : فروش به وسیله رسانه های اجتماعی

درس ۳۲ : روش های جدید مشتری یابی

درس ۳۳ : فروش اجتماعی

درس ۳۴ : تکنیک های برتر فروش در دنیای جدید

درس ۳۵ : شاخص های کلیدی عملکرد برای سنجش قدرت فروش

درس ۳۶ : خدمات مشتریان موفق برای افزایش فروش

 

 لیست دوره‌هایی که به عنوان هدیه با ارزش « ۸۶۵.۰۰۰ تومان » برای ثبت‌نام کننده دوره تسلط بر فروش فعال خواهد شد.

 

همین الان در دوره تسلط بر فروش ثبت نام می‌کنم

 

 

نظرات بعضی شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی تسلط بر فروش

 

من در ابتدای دوره استاد ربانی با خودم عهد بستم که فروشم را دو برابر کنم و دو نفر تعهدنامه دوره من را امضا کردند. با دوره تسلط بر فروش، خوشبختانه فروشم از دو برابر هم عبور کرد.

امیر عسگری


من توسط یکی از دوستان خوبم با دوره فروش دکتر ربانی آشنا شدم. تعهد بسیار بالای استاد ربانی هم در ارائه کامل مطالب و هم در به روز بودن و کاربردی بودن آنها و از طرفی قیمت مناسب آن باعث معرفی این دوره به دوستان دیگرم شد. به تمام علاقمندان به فروش، شرکت در این دوره رو پیشنهاد می کنم و برای اطمینان خاطر شما عزیزان، همین بس اکثر شرکت کنندگان در یک دوره استاد از جمله خودم و دوستانم، پیگیر دوره های جدید و عضو ثابت آنها هستیم.

خانم لیلا خسروجردی


اگه بخوام یکی از بهترین و عالیترین مدرس هایی که افتخار داشتم در دوره هاشون حضور داشته باشم رو نام ببرم باید اسم محمدمهدي رباني را بگم ،خیلی خیلی ممنونم بابت این دوره فوق العادتون به غیر از مباحث تخصصی فروش ، صداقت شما در صحبت هاتون تاثیر زیادی بر من گذاشت .

آقای پیام نادری


الان ساعت یک و نیم هست و من فایل کلاسهای عقب افتاده را گوش می کردم، دو تا جلسه را وقت نکردم گوش کنم، ماشاالله آنقدر نکته داره و باید یاد بگیریم که اگر فایل صوتی ۴۰ دقیقه هست حداقل دو ساعت زمان نیاز داره من همزمان با کلاس شما کلاس فروش دیگری هم پیش میبرم اما تا این لحظه کیفیت کار شما خیلی عالی بوده.

آقای هدایتی


من از اينكه در اين دوره شركت كردم خيلي راضي و خوشحال هستم به دو دلیل: ١- مطالب دوره بيشتر از حد انتظارم كاربردي و كليدي است. ٢- از مطالب مهمتر، صبر، دقت و مسئوليت پذيري استاد رباني براي پاسخ به سوالات با توجه به مشغله ي كاري زياد منو خيلي شگفت زده مي كردند، گاهي بين صحبت هاي دوستان سوالي پرسيده ميشد كه ممكن بود بين گفتگوها سخت پيدا بشود اما دكتر رباني همه ي سوالات رو با توجه به کسب و کار دوستان مثال می زندند و پاسخ مي دادند.

خانم بهاره خادمی


برای من که کلا درامدم از فروش بیمه یک میلیون و پانصد هزار تومان در ماه بود، شرکت در یک دوره نیم میلیونی بسیار گران بود. به همین دلیل در این دوره شرکت نکردم. وقتی دیدم همکارم هنوز یک ماه نشده بود که در این دوره شرکت کرده و فروشش بسیار سریع شده، تصمیم گرفتم در دوره شما شرکت کنم البته حالا پشیمانم که چرا همان دو دوره قبل را شرکت نکردم. می خواستم از شما تشکر کنم که همه سوالاتم را جواب دادید.

مهسا اعتمادیان


من از این دوره بسیار استفاده کردم، کلاس ها تا اینجا عالی بوده. من در مورد سوالات مشکل اساسی داشتم که برطرف شد.

حجت موسوی


دیروز با استفاده از تکنیک هایی که تا الان از شما استاد عزیز یاد گرفتم فروش خیلی خوبی به یکی از سرسخت ترین مشتری هام داشتم و از همه مهمتر این بود که خود مشتری اقرار کرد آدم سختی هست توی خرید کردن اما من به عنوان فروشنده برای ایشون تاثیر گذار بودم و این خیلی برای من لذت بخش بود. تشکر می کنم استاد عزیز که اینقدر اعتماد به نفس من رو در فروش و مشتری مداری بالا بردید. در ضمن درس فروش تلفنی عالی بود.

آقای شاهین شاهسون


من هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکترا رشته مدیریت در دانشگاه برادفورد انگلستان و مدیر کل دفتر خاورمیانه شرکت فرانچایز ورد لینک هستم و نیز در زمینه مشاوره، آموزش و پژوهش فعالیت دارم. در مورد دوره باید بگویم که آقای ربانی مجموعه ای از تجارب شخصی، مطالعات دانشگاهی و دوره های بین المللی را به صورت بسیار جذاب و منسجم و کاربردی بومی سازی کرده اند که حتی برای من نیز که شرکت در دوره های تخصصی مختلف دانشگاه های برتر دنیا از جملهMIT کلمبیا و نیویورک را داشته ام بسیار جذاب و آموزنده بوده است و از ایشان بابت زحمات و تعهدشان بسیار سپاسگذارم.

آقای امیرحسین روشن ضمیر


من بازاریابی شبکه ای کار می کنم. این دو جلسه روی فروشم خیلی تاثیر گذاشته است.

هادي ابدالي


من کارمند دولت هستم و این دوره هیچ ارتباطی با شغلم نداشت، با این حال مطالب رو تونستم با شغلم ارتباط بدم و الان حس خوبی دارم.

حامد جمشیدی


من دانش آموخته دکترای بازاریابی هستم و به همین دلیل فکر نمی کردم این دوره موضوع جدیدی برای من داشته باشد. اما در همان پنج درس اول فهمیدم که مباحث چقدر کاربردی هستند و با دروس تئوریک متفاوت است.

باقر امجدی


فروش یک فلسفه است و نه یک واحد در شرکت ها و سازمان ها، این فلسفه را آقای ربانی به بهترین شکل و با مهارت بالا برای جوانان و کارآفرینان آینده ی کشورمان بیان می کنند.

لیث کریمی پور


خواستم یه مطلبی رو عرض کنم و اونم اینه که، در اولین جلسه این دوره همه ما یک عدد رو برای فروش خودمان تا یک تاریخ مشخص نوشتیم، من این رقم رو تا پایان آذر ماه مشخص کرده بودم ولی خیلی مطمئن نبودم که برسم به این عدد، اما خوشبختانه به لطف خدا و با آموزه های مفیدی که از این دوره یاد گرفتم امروز تونستم به رقمی بالا تر از اون عدد (10 درصد بالاتر) و 8 روز قبل از تاریخ مشخص شده برسم، واقعا از لطف شما سپاسگزارم آقای دکتر ربانی براتون آرزوی موفقیت همیشگی دارم.

مهدي شكوهي


فروش آذر ماه نسبت به قبل از دوره تسلط بر فروش 2 برابر شد. شما به قول تان عمل کردید و 3 ماه زودتر از آخر سال فروش مان دوبرابر شد. خواستم باز خورد داده باشم که ان شالله دوره بازاریابی را هم شروع کنید. متشکرم استاد عملگرا

محمد براتی


من اول دوره به خاطر اینکه یک شکست بزرگ در کارم خورده بودم، بی پول بودم و نمی توانستم مبلغ کامل دوره را پرداخت کنم، با کمک مجله مبلغ دوره را به صورت اقساط پرداخت کردم و توانستم از دوره استفاده کنم، حالا وضعیتم کاملا فرق کرده و در کار جدیدم که فروش روسری است خیلی موفقم، می خواستم بگم همکاران تان واقعا کمک بزرگی به من کردند.

حمید محمدی


به خاطر بحران اقتصادی و رکود بازار، اول دوره خیلی شک داشتم که شرکت کنم یا نه؟ به خاطر اینکه برادرزاده هم اصرار کرد دوره را ثبت نام کردم. بعد از ده جلسه فهمیدم که ایده هایی که استاد در دوره فروش مطرح می کنند حتی در شرایط بد اقتصادی ایران هم قابل اجرا است و توانستم در عرض 4 ماه فروشم را دو برابر کنم.

علیرضا قاسمی


استاد بابت این دوره از شما متشکرم، با اینکه بیست ساله که فروشنده هستم تازه دارم روش های فروش را یاد می گیرم، دوره شما عالی است.

محسن بنی صادقی


من به دلیل مسافرت کاری چند روز نتوانستم با کلاس پیش برم و الان تازه درس اول را خواندم ، به جرات می توانم بگم همان درس اول به قیمت کل کلاس که هزینه پرداخت کردم ارزش داره. منظورم مثال شما درباره گذاشتن انرژی و زمان در تولید، عملیات و فروش است که بنده تمام وقتم را روی تولید گذاشته بودم و فرصتی برای فروش نداشتم و نتیجه خوبی از کارم نگرفته بودم. در حال حاضر از تک تک درس هایتان مطالب جدیدی یاد می گیرم و از این بابت از شما سپاسگزارم.

آقای محمد رضا صابری


از نظر من دوره ي تسلط بر فروش كه به صورت مجازي برگزار شد علاوه بر كيفيت محتوايي، خود داراي نوعي جسارت و نوآوري هست كه مطابق با نياز زندگي پر ترافيك امروز طراحي شده.

آقای ايمان علمي

 


 

با مدرس دوره تسلط بر فروش بیشتر آشنا شوید.

 

محمد مهدی ربانی

محمدمهدی ربانی

دارای PHD  مدیریت
استاد ارشد EABW  دانشگاه اشتاین بایس برلین
دارای گواهینامه تدریس از wifi   اتریش ، معتبرترین نهاد آموزشی بازرگانان اتریش
همكار علمی پرفسور لوهمولر در دانشگاه كرنفیلد انگلستان
موسس پلتفرم آموزشی ویدان
مدیرمسئول مجله خلاقیت
موسس شرکت داروسازی دیموند 
مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین 
استاد آكادمی صادرات آلمان
نماینده علمی دانشگاه SSHE سوییس در ایران
موسس چندین استارتاپ موفق در ایران،  سوییس و امارات
کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

 

نظر بعضی از اساتید مطرح دنیا درباره محمدمهدی ربانی

پیامی از مدرس دوره : 

«من کارآفرینی‌ام را با فروشندگی آغاز کردم، از ابتدای دوران دانشجویی‌ام ویزیتور بوده‌ام، تجربه فروشندگی کتاب، دارو، خدمات مشاوره، طلا، جواهر و … داشته‌ام. تنها در یک سال صدهزار جلد کتاب فروخته‌ام. تنها با استفاده از تکنیک‌های بسیار ساده‌ای که در این دوره با شما در میان خواهم گذاشت.
بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری روی خود می‌باشد، فروش خودِ من از زمانی رشد کرد که در دوره‌های فروش شرکت نمودم. شما هم با همراهی من می‌توانید فروش خود را به طرز باورنکردنی توسعه دهید.

در طول دوره شما را با تمام قواعد فروش و تکنیک‌های قطعی کردن فروش آشنا خواهم کرد.
تمام مثال‌ها و موردهای پژوهشی که در دوره مطرح می‌شود کاملا مربوط به بازار ایران می‌باشد.
و در آخر به شما بگویم اگر شما فروشنده هستید یا تصمیم دارید تا در آینده یک فروشنده‌ی حرفه‌ای باشید، این دوره دقیقا مربوط به شماست.»

 


 

قیمت دوره تسلط بر فروش : ۱.۷۹۰.۰۰۰ تومان

با تخفیف ویژه برای مدت محدود ۱.۲۸۰.۰۰۰ تومان (تا ۳۰ بهمن ۹۹)

 

ثبت نام در دوره غیرحضوری تسلط بر فروش

 

اگر نیاز به راهنمایی یا سوالی دارید می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

 ۰۹۰۲۳۰۱۰۲۱۲