جین برت

جین برت

جین برت افسر ارشد برند در شرکت MX Technologies است.

وی در گذشته مدیر عامل Goldbean بود، یک پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین که به افراد کمک میکند در برندهایی که می شناسند، دوست دارند و سهامدار آن هستند سرمایه گذاری کنند. جین همچنین یک مشاور سرمایه گذاری تایید شد FINRA است و مجوز سری 65 دارد.

جین یکی از پیشگامان بازاریابی جهانی و تبلیغات دیجیتال، با نقش های مدیریتی رده سوم در تجارب، برندها و آژانس های پیشرو در سرتاسر دنیا است. او از آن چه در زندگی حرفه ای و سفرهای خود دیده بود استفاده کرد تا سرمایه گذاری های شخصی خود را آغاز کند که در نهایت به راه اندازی Goldbean منجر شد. او می گوید «در 28 سالگی به Goldbean نیاز داشتم و در سرمایه گذاری همه چیز را به سخت ترین شکل ممکن یاد گرفتم»

علاقه او به ارتباط دادن افراد به یکدیگر است، و به ایده هایی که می تواند زندگی آن ها را تغییر دهد. او که مروج سواد مالی است، یک رویکرد نوآورانه برای گسترش تخصص در سرمایه گذاری داشته است.

او معمولا در حال توضیح مزایای سرمایه گذاری و متقاعد کردن زنان برای خرید کفش های کمتر است – مگر اینکه به معنای خرید سهام شرکت های بزرگ و موفق تولید کفش باشد. عاشق سفر است و سعی دارد توازن جدیدی در زندگی خود و همسر و سه فرزندش ایجاد کند.

جین معتقد است هر کس می تواند با ابزار و تحصیلات مناسب به یک سرمایه گذار مطمئن تبدیل شود.

جین برت

5084 دقیقه
نسخه وب اپلیکیشن کلیک کنید.