تسلط بر سود آوری

این ویدان توسط دکتر محمدمهدی ربانی آموزش داده می‌شود که تأثیر فوق‌العاده‌ای بر فروش و سودآوری شما دارد.

در این دوره مباحثی مطرح می‌شود که شاید برای افراد معمول جامعه ناشناخته باشند ولی حتماً فروشنده‌های برتر باوجوداینکه این علم در کشور ما بسیار جدید است، ولی با این مباحث آشنا بوده و قبلاً از آن‌ها استفاده کرده‌اند.

بااین‌حال اگر شما نیز می‌خواهید فروش خود را رشد دهید و جزء 10 درصد بالای صنعت خود باشید قطعاً باید از این روش‌ها استفاده کنید.

در دوره‌ی تسلط بر فروش تأکید زیادی بر انتخاب بازار هدف شده و گفته می‌شود که شما نمی‌توانید به همگی افراد سرویس بدهید و باید مخاطب هدف خود را انتخاب کنید. این اصل بزرگ بازاریابی است؛ به این معنی که شما در هر دوره‌ای شرکت کنید و یا اگر بازاریابی را تا مقطع دکترا ادامه دهید، پیوسته در رابطه با تقسیم‌بندی بازار، انتخاب بازار هدف و تأثیرگذاری بر روی آن به‌نحوی‌که ذهن مخاطبانتان را به خود اختصاص دهید صحبت می‌شود.

بااین‌حال شما باید بدانید که چگونه می‌توان تصمیمات درستی در حوزه‌ی فروش گرفت چه در زمانی که بازار حالت عادی دارد و چه زمانی که بازار دست‌خوش تغییرات و رکود می‌شود، که درنهایت سبب رشد سودآوری شما بشود؛ زیرا افراد موفق ترسی از فصول مختلف اقتصادی ندارند و در هر مرحله از  بازار استراتژی‌های خاص آن مرحله را اجرا می‌کنند.

اگر می‌خواهید شما نیز همچون افراد موفق و پول‌ساز بازار باشید و در ارتباط با روش‌های بالا بردن سودآوری در کسب‌وکار خود اطلاعات کاربردی بیشتر و کامل‌تری را به دست آورید، گذراندن این دوره را به شما توصیه می‌کنیم.

در این ویدان مباحث زیر را به‌طور کامل فرا خواهید گرفت:  تسلط بر قیف فروش،  نردبان شغلی،  رهبری،  مدیریت استعداد،  استراتژی‌های کسب ثروت در ایران

5
درس
24
فایل
45 روز
دقیقه
1500000 تومان

اساتید دوره

محمد مهدی ربانی

او هشت سال پیش وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه اصفهان بود، با سه تن از دوستانش یک پارکینگ در خیابان استاد مطهری اجاره می کنند و با سرمایه صفر مجله پنجره خلاقیت را تاسیس می کنند. او هم اکنون مدیرمسئول مجله است. این مجله هم اکنون یکی از موفق ترین رسانه ها در زمینه کارآفرینی در کشور است. این مجله یکی از اهدافی بوده که مدرس این دوره با استفاده از همین استراتژی ها در جوانی به آن دست یافته است. دکتر ربانی همچنین مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین (مالک برند ثروتمندان خودساخته) است که کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات جزو پرفروش ترین کتاب های ایران هستند. حتما با کتاب اثر مرکب دارن هاردی آشنا هستید که اولین بار انتشارات ثروتمندان خودساخته آن را به مردم ایران معرفی کرد. محمد مهدی ربانی با اینکه علاقه زیادی به تدریس دارد و مدرس دانشگاه است، عقیده دارد که امروزه به افرادی نیز نیاز داریم که هم دانشگاهی باشند و هم در کف بازار، تجارت کنند تا دانش کاربردی را بتوانند به دیگران آموزش دهند. به همین دلیل او از 18 سالگی به کار ویزیتوری کتاب و دارو در داروخانه ها مشغول شد و هم اینک موسس داروسازی دیموند، یکی از نوآورترین داروسازی های کشور است. شرکت تینو که در زمینه اختصاصی استارتاپ ها مشغول به کار است، یکی دیگر از فعالیت های اجرایی اوست. به اندام دکتر کرمانی، سالم باش و ... استارتاپ هایی هستند که دکتر ربانی مستقیما در به وجودآمدن شان نقش داشته است. دکتر ربانی قبل از 30 سالگی، ده ها برنامه زنده تلویزیونی داشته و خدمت گذار عموم مردم ایران بوده است. ده ها مقاله و کتاب به صورت مکتوب به مخاطب خود ارایه داده است و ماموریت خود را کمک به دیگران برای رسین به اهداف خود می داند. او به صورت مستقیم در دانشگاه های داخلی و خارجی از جمله زوریخ و مادرید درس خوانده است و هم اکنون استاد ارشد آکادمی صادرات آلمان واقع در اشتوتگارت وابسته به دانشگاه اشتاین بایس است. او نماینده انحصاری موسسه آموزش عال سوئیس SSHE در ایران است. دکتر ربانی سالها بدون واسطه از اساتیدی مانند جک کنفیلد، برایان تریسی، جان دمارتینی، مک دنالد و ... تعلیم دیده است و جایزه های متعددی از آن ها دریافت نموده است.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره تسلط بر سود آوری (1 نظر)

بسیار عالی
301 - 24 آذر 1397
person
mail