فرصت های شغلی ویدان

ویدان، پلتفرمی نوآورانه در حوزه آموزش آنلاین است که امکان دسترسی به دوره‌ها و آموزش های متنوعی را با رویکردی مدرن و کاربرپسند در اختیار افراد قرار می‌دهد. علاقه‌مندان به یادگیری با استفاده از این پلتفرم می‌توانند در هر زمان و مکانی، دانش و مهارت‌های خود را افزایش دهند. تمرکز ویدان بر تعالی در یادگیری و دسترسی آسان به منابع آموزشی است و کاربری آن به گونه‌ای طراحی شده که تجربه‌ی یادگیری را به سادگی برای کاربران فراهم می‌آورد که هم جذاب است و هم اثربخش.

چرا ویدان؟
محیط کاری نوآورانه
توسعه هدفمند و حرفه‌ای
فرهنگ سازمانی مثبت
پیشرفت فناوری و بروز بودن
مزایای شغلی
انعطاف پذیری
زمان و مکان کاری
فرصت‌های یادگیری و پیشرفت
مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها
رشد فردی
رفتار حرفه ای

آموزش

تمرکز اصلی ما بر تعالی در یادگیری است.

بنابراین کسانی که به فرآیند آموزش و پرورش اشتیاق دارند و می‌خواهند در یک محیط نوآورانه به مردم شریف ایران خدمت رسانی کنند، ویدان این فرصت را برایشان فراهم آورده است.

محیط نوآورانه
توسعه حرفه‌ای
پیشرفت فناوری
انعطاف پذیری
تیم حرفه ای

هوشمندی

شناسایی و گسترش مهارت‌های فردی

پلتفرم آموزشی ویدان، به افراد این امکان را می دهد تا مهارت های کاربردی خود را شناسایی کرده و برای تقویت آنها اقدام نمایند. ویدان به فراگیران کمک می کند تا مهارت های خود را برای بهبود کیفیت زندگی حرفه‌ایشان توسعه دهند و بهترین آموزش‌های روز دنیا را با قیمت مناسب و به زبان فارسی در اختیار داشته باشند.

توسعه حرفه ای
مهارت های کاربردی
دسترسی همگانی
محتوای بین المللی
برای همکاری با ویدان مشخصات زیر را ثبت کنید. همکاران ما پس از بررسی رزومه شما، در صورت نیاز در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
شغل درخواستی