معرفی ویدان

بسیاری از مواقع برای یادگیری یک مهارت جدید که بتوانید آن را در یک حرفه خاص به کار ببرید، یک شغل بگیرید یا یک پروژه را انجام دهید، باید به درس‌ها، سی‌دی‌ها و کتاب‌ها روی بیاورید و در پایان هم ممکن است به آنچه که میخواهید برسید نرسیده باشید.

از سوی دیگر، با توجه به اینکه آموزش‌های هدفمند و کاربردی در حال جایگزینی رویه‌های سنتی و مدرک‌محور دانشگاهی هستند، ممکن است پس از چهار سال دانشگاه فارغ‌التحصیل شوید، اما به دلیل عدم تجربه آموزش و عدم شناخت مهارت‌های خود، قادر به یافتن شغل موردنظر نباشید.

در اینجا مشکل این است که درس‌ها، کلاس‌ها و کتاب‌های دانشگاهی واقعاً شما را برای کار عملی در دنیای واقعی آماده نمی‌کنند. در بسیاری از رشته‌ها، این "آموخته‌ها" با مهارت‌های موردنیاز برای انجام یک کار واقعی، فاصله زیادی دارند.

اما شاید راه حل شما در ویدان باشد.

با ویدان، شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌ای کم، مهارت‌های خود را شناسایی کنید و در جهت تقویت آن‌ها حرکت کنید. ویدان یک پلتفرم آموزش آنلاین ویدئویی است که هدفش توسعه مهارت‌های کاربردی در سراسر کشور است.

ویدان هر روزه آموزش‌هایی را در قالب ویدئوهایی به زبان فارسی ارائه می‌دهد که به موضوعاتی مانند بازاریابی، فروش، کسب و کار و غیره مرتبط هستند. هر فردی که به دنبال یادگیری مهارت عملی و کاربردی است، با هزینه کمترین، به راحتی می‌تواند از این آموزش‌ها بهره‌برداری کند.

شما می‌توانید به آموزش‌ها به صورت آنلاین از طریق وبسایت و یا با استفاده از اپلیکیشن موبایل برای سیستم‌عامل‌های iOS و Android دسترسی پیدا کنید. ویدان تلاش می‌کند با به‌روز رسانی دانش مدیران و کارآفرینان، مهارت‌های فردی افراد را توسعه داده و مهارت‌های افراد شاغل را افزایش دهد.

هدف ویدان این است که دسترسی همه‌ی افراد، حتی در نقاط دورافتاده‌ی کشور و با هر سطح توانایی مالی، به بهترین آموزش‌های جهانی را ممکن سازد.پلتفرم ویدان شامل وبسایت و اپلیکیشن موبایل است و با توجه به نیازها و ترجیحات فراگیران، آموزش‌ها در هر سرعت اینترنتی قابل دسترسی هستند.

همچنین، قابلیت دسترسی آفلاین نیز در بخش اپلیکیشن موبایل وجود دارد. پلتفرم ویدان انعطاف پذیری بالایی دارد و تمامی افراد را در هر سطح توانایی به یادگیری مهارت‌های جدید تشویق می‌کند.