فرهنگ سازمانی

فرهنگ یک سازمان در سیاست ها، ارزش ها، نگرش ها، ساختارها و باورهای آن مشهود است. فرهنگ یک دارایی ملموس است که بر روحیه کارکنان و عملکرد شرکت تاثیر می گذارد و می توان آن را ساخت و پرورش و تغییر داد. در این ویدان، سخنران رهبری و مشاور، سارا کندی فرهنگ سازمان را تعریف کرده و انواع فرهنگ های رایج امروز را بررسی می کند. او استراتژی هایی مشخص برای شرکت های نوپایی ارائه می کند تا از ابتدای کار، فرهنگی سالم را توسعه دهند. برای شرکت های ثبات یافته، ادغام شده یا ساکن، ابزارها و اقدامات مورد نیاز برای ارزیابی، اصلاح یا تغییر فرهنگ موجود را معرفی می کند. علاوه بر این، به نقش محوری رهبران در شکل دهی و مدیریت فرهنگ می پردازد.

7
درس
14
فایل
56
دقیقه
69000 تومان

اساتید دوره

سارا کانادی

سارا کانادی نویسنده، سخنران و متخصص توسعه رهبری است.
سارا به کمپانی‌ها کمک می‌کند مشارکت رهبران‌شان را برای سود نهایی به حداکثر برسانند. سارا به دلیل 15 سال سابقه‌ی کاری که دارد استعداد بی‌نظیری در برقراری ارتباط با مخاطبان دارد، او می‌تواند به آن‌ها اطمینان ببخشد که با استفاده از استراتژی‌های کاربردی، به سوی تغییرات مثبت می‌روند- تقویت مهارت‌های رهبری، بهبود روابط کاری و بهبود عملکرد.
سارا بیش از 20 سال سابقه کار دارد: سِمت مدیر اجرایی ارشد در فروش، عملکرد و توسعه سازمانی در USAA و Texas Mutual. سارا، پس از تاسیس کمپانی‌اش، تخصصش را در زمینه‌ی توسعه رهبری، برندینگ و هوش عاطفی به دیگران نیز ارائه کرد. دیدگاه او سبب شد صدها تیم و شخص به سوی تغییرات استراتژیک قدم بردارند و نتایج اثرگذاری را خلق کنند.
سارا یکی از اعضای انجمن سخنرانان ملی و فدراسیون سخنرانان جهانی است. او مربی مرکز رهبری خلاق (CCL) است. او در انجمن CCL ابزارهای فیدبک 360 درجه‌ای گواهی شده است، و از طریق Multi-Health Systems برای ارزیابی EQ-i 2.0 Emotional Intelligence معتبر است.
سارا در نشریات بسیاری مطرح شده است، معروف‌ترین آن‌ها عبارتند از ، فوربز، هافینگتون پست، Psychology Today، CNBC و American Management Association's Leadership-Wired. سارا نویسنده‌ی کتابِ محبوب تو – از دید آن‌ها: افشای آنچه بر شهرت و شغل شما تاثیر می‌گذارد در زمینه کسب و کار است.

نظرات درباره فرهنگ سازمانی

با عرض سلام برنامه دانلود کردن واقعا اذاب آور است به خاطر اینکه فایل فایل است یک برنامه یه دفعه ۱۴ فایل دارد دونه دونه باید دانلود کنید نمیشه همه رو یک جا تیک زد ودانلود کرد با تشکر
خدابنده - 14 فروردين 1399
person
mail