فروش از طریق داستان

داستان ها می فروشند. و افرادی که می توانند یک داستان فروش خوب روایت کنند بیشتر از سایرین می فروشند. دیگر داشتن یک محصول عالی و یک سخنرانی فروش خوب کافی نیست. بلکه به داستانهایی عالی و همسو با آن ها نیاز دارید. در این دوره، بیاموزید چطور قدرت داستان گویی برای فروش محصولات یا خدمات خود را بالا ببرید. به پال اسمیث ملحق شوید

مولف کتاب پرفروش فروش از طریق داستان: چطور توجه جلب کنیم، اعتمادسازی کنیم و فروش را نهایی کنیم و بیاموزید چطور می توان داستان های فروش متقاعد کننده ای یافت، ساخت و ارائه کرد که خریداران با آن همزاد پنداری می کنند.

9
درس
21
فایل
89
دقیقه
99000 تومان

اساتید دوره

پال اسمیث

پال اسمیث یکی از متخصصین پیشرو در حوزه داستان گویی در کسب و کار است.

پال یکی از 100 سخنران برتر رهبری در سال 2018 به استناد مجله Inc.، مربی داستان گویی، و مولف کتاب های پرفروش «فروش از طریق داستان» (رتبه اول کتابهای پرفروش آمازون در حوزه فروش)، «تربیت با داستان» و «رهبری با داستان» (رتبه اول کتابهای پرفورش آمازون در حوزه ارتباطات کسب و کار) است که در چاپ یازدهم بوده و به هفت زبان مختلف ترجمه شده است. پال همچنین مشاور سابق Accenture و مدیر اجرایی سابق – و پیشکسوت 20 ساله – شرکت Procter & Gamble است.

او به عنوان بخشی از تحقیقات خود درباره تاثیرگذاری داستان گویی، شخصا با بیش از 250 مدیرعامل، مدیر اجرایی، رهبر و نیروی فروش در 25 کشور مصاحبه کرد و بیش از 2 هزار داستان مختلف را مستند و مکتوب کرد. پال با استفاده از این داستان ها و مصاحبه ها، اجزای داستان های موثر را مشخص کرده و الگوها و ابزارهایی برای استفاده از آن ها تدوین کرد. فعالیت های او در Wall Street Journal، Inc.، Time، Forbes، Fast Company، Washington Post، PR News، Success Magazine، London’s Financial Times و غیره منتشر شده است.

پال مدرک کارشناسی اقتصاد و مدرک MBA از دانشکده وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا دارد. او به همراه همسر و دو فرزندش در حومه شهر سینسیناتی در اوهایو زندگی میکند.