آمادگی برای شغل شریف فروشندگی

صدها عنوان کتاب، دوره‌های دانشگاهی، برنامه‌های آموزشی آنلاین و همچنین سمینار با موضوع فروش وجود دارند که به‌سرعت شما را به یک متخصص فروش تبدیل می‌کنند.

تجربیات فروش شاید حاصل برخورد روزانه‌ی ما با فروشنده‌ها یا به خاطر فروشندگانی باشد که ما آن‌ها را در فیلم‌ها می‌بینیم درحالی‌که ازنظر متخصصین فروشی مثل دین کارل، تماشای فروشندگان در فیلم‌ها غیرقابل‌تحمل است و وجهه‌ی واقعی یک فروشنده درون آن‌ها نمایان نیست. 

دین کارل بیش از 30 سال است که در کار فروش حضور دارد و همیشه از برنامه‌ی تسلط بر اصول پایه پیروی کرده است و تحت تأثیر نظریات، اصول و تئوری‌های افراد سرشناس و خبره در فروش بوده است. او هم‌اکنون به یک متخصص فروش موفق تبدیل‌شده است.

اصول پیشرفته‌ای برای افزایش کارایی و بازده فروش وجود دارند و در بعضی از موارد آموزش می‌تواند به‌اندازه‌ی سرمایه‌گذاری ارزشمند باشد. ولی قبل از رسیدن به این مراحل، تسلط بر اصول اولیه شرط لازم برای یادگیری حرفه‌ای فروشندگی است.

اشتباه نکنید! سختی یادگیری اصول فروش نیازمند تعهد است ولی در این ویدان به بررسی راه‌های استفاده از اعتمادبه‌نفس برای ایجاد روابط تجاری موفق پرداخته می‌شود. دین کارل در این حرفه ترس فروش، هیجان، اضطراب و لذت واقعی موفقیت پس از رضایت خریدار و فروشنده را تجربه کرده است که تجربیات خود را با شما به اشتراک می‌گذارد.

 

4
درس
22
فایل
69
دقیقه
69000 تومان

اساتید دوره

دین کارل

دین کارل متخصص مربیگری اجرایی، مربیگری حرفه ای، آموزش فروش و توسعه رهبری است.

دین در بیش از سه دهه مدیریت فروش و موقعیت رهبری را با تعدادی از شرکت های بزرگ چاپ و نشر جهانی داشته است. تیم فروش او با فروش مستقیم به خرده فروشان عمده نظیر آمازون، بارنز و نوبل، Costco و دیگر زنجیره های ملی همراه با ابتکارات فروش B2B و B2C تمرکز داشتند. دین اکنون دارای کسب و کار مشاوره ای خود است که برنامه های آموزش فروش را همراه با مربیگری حرفه ای و اجرایی ارائه می دهد. علاوه بر این، او یک مربی حرفه ای حرفه ای حرفه ای است.

دوره های پیشنهادی

نظرات درباره آمادگی برای شغل شریف فروشندگی (3 نظر)

سلام دوستان ، دوره های این آقا فـــوق العاده است حتما ببینید
هاشمی - 2 آذر 1397
دوره خوبی نبود،مثال های این دوره با واقعیت های بازار ایران سازگار نیست
مس چی - 2 آذر 1397
دوره خوبی بود,بعضی نکاتش کمک کننده است و ارزش نگاه کردن دارد.
پیشدار - 2 آذر 1397
person
mail