چگونه یک فرایند فروش پولساز را طی کنیم؟

فروش فرآیند فوق‌العاده‌ای است و کار یک فروشنده‌ی موفق این‌ست که با حل مشکل یا ارائه‌ی یک محصول عالی زندگی را برای خریداران بهتر کند. بااین‌حال بسیاری از افراد از ورود به دنیای فروش می‌ترسند؛ از طرد شدن احتمالی یا بد فهمیده شدن به خاطر درک اشتباه از فروش!

فروش مهمترین چیزی است که باید به آن توجه کنید. اگر نتوانید خوب بفروشید باید یکی را پیدا کنید که کار فروش را برایتان انجام دهد.و اینطوری شما به آن فرد وابسته خواهید شد اما فروش یک مهارت قابل یادگیری است.می توانید یاد بگیرید که چگونه خوب بفروشید و اگر بتوانید خوب بفروشید می توانید همه چیز را تحت کنترل قرار دهید.

شاید فکر کنید که استرس زیادی در فروش وجود دارد و یا فکر کنید حرفه‌ایست که روی تلفن زدن یا رودررو حرف زدن و یا تاکتیک‌های دیگر بناشده است که این تفکرات اشتباه هستند.

این ویدان توسط دین کارل که بیش از 30 سال است که به کار فروش و مدیریت فروش مشغول است آموزش داده می‌شود. فروش حرفه‌ای جذاب و پردرآمد است که فرصت‌های زیادی برای کسانی که حاضرند به‌سختی کار کنند فراهم می‌کند.

 

3
درس
14
فایل
42
دقیقه
49000 تومان

اساتید دوره

دین کارل

دین کارل متخصص مربیگری اجرایی، مربیگری حرفه ای، آموزش فروش و توسعه رهبری است.

دین در بیش از سه دهه مدیریت فروش و موقعیت رهبری را با تعدادی از شرکت های بزرگ چاپ و نشر جهانی داشته است. تیم فروش او با فروش مستقیم به خرده فروشان عمده نظیر آمازون، بارنز و نوبل، Costco و دیگر زنجیره های ملی همراه با ابتکارات فروش B2B و B2C تمرکز داشتند. دین اکنون دارای کسب و کار مشاوره ای خود است که برنامه های آموزش فروش را همراه با مربیگری حرفه ای و اجرایی ارائه می دهد. علاوه بر این، او یک مربی حرفه ای حرفه ای حرفه ای است.

دوره های پیشنهادی

person
mail