بازاریابی محتوا به کمک ویدئو

ویدیو می تواند کمک کند تا آگاهی از برند را افزایش یابد و با اشتراک گذاری داستان های جذابی که مخاطب تان را با شما هم صدا می سازد میزان فروش تان را افزایش دهید.

در این دوره ی کوتاه یاد می گیرد که چطور ویدیو ها می توانند نقش بسیار مهمی در تلاش های تان برای بازاریابی محتوا ایفا کنند. به لوآن وایز بپیوندید که به بحث در این مورد می پردازد که چه کسانی محتوای ویدیویی را تماشا می کنند؛ چه چیزی یک ویدیو را محشر می سازد و چگونه نتایج تان را بسنجید. همچنین لوآن وایز رهنمود هایی را با شما به اشتراک می گذارد که می تواند کمک تان کند تا بازاریابی محتوای تان را با استفاده از ویدیو بهبود بخشید.

1
درس
7
فایل

مدرس دوره

لوئان وایز

لوئان وایز دارای 15 سال تجربه‌ی بازاریابی B2B است؛ او در آژانس‌ها، سمت کاربر و در نقش مشاور فعالیت داشته است.
او مجموعه‌ای از مهارت‌های متنوع را پرورش داده است. او در بازاریابی سنتی (رویدادها، ایمیل مستقیم و دیگر رسانه‌های چاپی) و، همچنین، بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال شناخته شده است. او به مشتریانش کمک می‌کند تا فعالیت‌های موثرتری در زمینه‌ی بازاریابی داشته باشند و مطمئن شوند که پیام‌های اصلی‌شان در زمان مناسب و به افراد مناسب می‌رسد.
Luan در بخش‌های مختلف، از جمله لوازم ادای، خدمات پستی، مخالرات، استخدام، مدیر تسهیلات و تحصیلات عالیه فعالیت داشته است. او برای برندهایی مانند رویال میل، Hilton Hotels & Resorts و دانشگاه کمبریج کار کرده است، همچنین، با شرکت‌هایی که در زمینه‌ی تخصصی‌شان قوی هستند، اما در دنیا شناخته شده نیستند، نیز همکاری داشته است. او کتابِ آرام! این فقط رسانه‌ی اجتماعی است: راهنمای استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای شما و کسب‌وکارتان را نوشته است.

سایر دوره های شما