10 سوال حیات بخش از رهبران

10 سوال حیات بخشی که رهبران باید پاسخ بدهند؟
رهبران در شرایط سخت ساخته می شوند و از بین میروند همین طور کسب و کارها نیز در شرایط سخت ساخته و نابود می شوند، شما باید تصمیم بگیرید که در کدوم گروه می خواهید باشید.
۹۰ دقیقه آموزش ویدیویی با دارن هاردی  جهت اخذ تصمیمات مهم استراتژیک در شرایط بحرانی به همراه مثال هایی از شرکت ها و سازمان هایی که توانسته اند در این شرایط بحرانی با استفاده از تفکر خلاق نه تنها به حیات خود ادامه دهند، بلکه توانسته اند به رشد ده برابری و و حتی بیشتر از زمانی که در شرایط بحرانی قرار نداشتیم، دست پیدا کنند.

دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب در جدیدترین دوره آموزشی خود، 10 سوالی که هر رهبری باید در شرایط بحرانی از خودش بپرسد تا بتواند خودش را برای بازگشت آماده کند،مطرح می کند.

1
درس
4
فایل
121
دقیقه
290000 تومان

اساتید دوره

دارن هاردی

متولد 1 فوریه سال ۱۹۷۱ ‏دارای ملیت آمریکایی و از خانواده های اصیل بریتانیایی می باشد،؛همچنین محل سکونت او شهر سن دیگو ایالت کالیفرنیا می باشد، او در سال 2001 با جورجیا ازدواج کرد. دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است. هاردی اولین کار خود را در سن 18 سالگی آغاز کرد. بیش از 20 سال سن داشت که در سال 2007 او ناشر مجله SUCCESS و Success Media شد، هاردی در دسامبر 2015 اعلام کرد که مجله SUCCESS را به عنوان ناشر به دنبال فرصت های جدید می برد. قبل از این موقعیت، هاردی موقعیت های اجرایی را در دو شبکه تلویزیونی تمرکز شخصی توسعه داد. او تهیه کننده اجرایی و توزیع کننده اصلی شبکه شبکه خلق (TPN) و رئیس شبکه آموزشی موفقیت (TSTN) بود. دارن هاردی کتاب های پر فروشی چون: "اثر مرکب"، "بهترین سال زندگی نو"،"چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم"، "دیوانگان ثروت ساز" را خلق کرده است. در سال ۲۰۱۰ هاردی کتاب پرفروش "اثر مرکب" را نوشت.کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ وی کتاب "چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم" را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

نظرات درباره 10 سوال حیات بخش از رهبران (1 نظر)

بسیار عالی و کا بردی
2 - 28 ارديبهشت 1399
person
mail