پولسازی

4
درس
42
فایل
400
دقیقه
1350000 تومان

پیش گفتار

play_arrow
آنچه در این دوره خواهیددید.
-
play_circle_outlinepause_circle_outline

هفته اول

play_arrow
روشی جدید برای ارتباط با پول (بخش اول)
play_arrow
روشی جدید برای ارتباط با پول (بخش دوم)
play_arrow
رابطه فعلی شما با پول
play_arrow
شما واقعا چه می خواهید
play_arrow
آشنایی با انواع پول (بخش اول)
play_arrow
آشنایی با انواع پول (بخش دوم)
play_arrow
آشنایی با انواع پول (بخش سوم)
play_arrow
آشنایی با انواع پول (بخش چهارم)
play_arrow
ماروآپ (سخاوت و بخشندگی)
play_arrow
ایجاد امکانات جدید
play_arrow
روز جمع بندی - آریگاتو - قدردانی کردن از پول (بخش اول)
play_arrow
روز جمع بندی - آریگاتو - قدردانی کردن از پول (بخش دوم)
play_arrow
روز جمع بندی - آریگاتو - قدردانی کردن از پول (بخش سوم)
play_arrow
روز جمع بندی - آریگاتو - قدردانی کردن از پول(بخش چهارم)

هفته دوم

play_arrow
مروری بر موانع پول
play_arrow
احساسات منفی (بخش اول)
play_arrow
احساسات منفی (بخش دوم)
play_arrow
احساسات منفی (بخش سوم)
play_arrow
موانع خانوادگی
play_arrow
روز جمع بندی- بخشش
play_arrow
داستان هایی که ما را درگیر کرده اند
play_arrow
درک محدود ما از دریافت کردن (بخش اول)
play_arrow
درک محدود ما از دریافت کردن (بخش دوم)
play_arrow
روز جمع بندی - تمرین قدردانی (بخش اول)
play_arrow
روز جمع بندی- تمرین قدردانی (بخش دوم)
play_arrow
روز جمع بندی- تمرین قدردانی (بخش سوم)
play_arrow
روز جمع بندی- تمرین قدردانی (بخش چهارم)

هفته سوم

play_arrow
شما تعیین کننده ظرفیت دریافت ثروت خود هستید
play_arrow
تمرین خودخواهی عاقلانه
play_arrow
روز جمع بندی- تمرین قدردانی پیشرفته
play_arrow
استعدادهای شما
play_arrow
افزایش آگاهی از ثروت شما
play_arrow
ایجاد جامعه پولی شاد
play_arrow
روز جمع بندی- به دست آوردن پول شاد اجتناب ناپذیر است
picture_as_pdf
جزوه دوره

مقدمه

play_arrow
به دوره پولسازی خوش آمدید
play_arrow
همه چیز در رابطه با دوره پولسازی
play_arrow
چگونه موفقیت خود را به اوج برسانیم
play_arrow
با این تکنیک مخفی ژاپنی درآمد بیشتری داشته باشید
play_arrow
آشنایی با مدرس دوره «کن هوندا»
play_arrow
IQ پول یا EQ پول، کدام مهم است؟
play_arrow
مهمترین سوالات شما درباره دوره پولسازی
picture_as_pdf
نقشه راه دوره پولسازی

کن هوندا به شما یاد می دهد به جای اینکه هر زمان که به پول فکر میکنید احساس ترس، استرس و نگرانی داشته باشید و یا منفی بافی کنید، ذهنیت خود را به گونه‌ای تغییر دهید که پول را به عنوان دوست عزیز خود ببینید. تا زمانی که پول را دوست عزیز خودتان ندانید به صورت کاملا ناخوداگاه از آن دوری خواهید کرد. باید پول را یک دوست و متحد وفادار بدانید که رفاه و شادی بیشتری را در زندگی‌تان به ارمغان می آورد.  این پایه و اساس داشتن چیزی است که کن هوندا آن را «پول شاد» می‌نامد.

شما در ذهن تان یک سقف شیشه ای برای کسب درآمد دارید و محدودیت هایی برای خود قائل هستید. یکی از مهم ترین نکاتی که کن هوندا به شما آموزش می دهد این است که این محدودیت‌های ذهنی را کنار بگذارید و این سقف شیشه ای را بشکنید. او به شما یاد می دهد از ترس های مالی خود بگذرید و اجازه دهید جریان ثروت و فراوانی آزادانه در زندگی تان جاری شود. از طریق آموزه های کن هوندا به سطحی از شجاعت، وضوح و اعتماد به نفس دست خواهید یافت که می توانید درآمد سالانه خود را به درآمد ماهانه‌تان تبدیل کنید.

یکی از اصلی ترین عوامل مواجه شدن با مشکلات مالی عادت های بد مالی است. عادت هایی مانند ولخرجی باعث می شود همواره مقروض و بی پول باشید. این عادت های مخرب در اعماق ذهن شما نهفته هستند و خیلی از آنها ریشه در مشکلات مالیِ دوران کودکی شما دارند. در دوره پولسازی خواهید آموخت که چگونه از عادات مخربی مانند ولخرجی و یا خرید کردن ناگهانی دست بکشید و عادت‌های جدیدی را جایگزین آن‌ها کنید تا بتوانید پول خود را بهتر در جیبتان نگهداری نمایید.  

شما برای رسیدن به استقلال مالی باید در مرحله‌ی اول عادت پس انداز کردن را در خود ایجاد کنید و سپس پس اندازهای خود را سرمایه گذاری کنید. این اصل به ظاهر ساده است اما تا زمانی که ذهن تان را برای پس انداز کردن و سرمایه گذاری کردن برنامه ریزی نکرده باشید قادر به این کار نخواهید بود و تا ریال آخر درآمدتان را خرج خواهید کرد. کن هوندا به شما یاد می دهد چگونه این ذهنیت را در خود ایجاد کنید و به استقلال مالی دست یابید.

در ژاپن کن هوندا را با عنوان «میلیونر ذِن» می شناسند. او تلفیقی از یک آموزگار معنوی و یک تاجر موفق است. آموزه های او بر این اصل استوار هستند که کسب ثروت تنها زمانی ارزش دارد که همراه با شادی و آرامش باشد. او به شما یاد می دهد که ذهن‌تان را به گونه ای تربیت کنید که دیگر برده‌ی پول نباشید و پول را دوستی بدانید که رفاه و شادی بیشتر را برای زندگی‌تان به ارمغان می آورد.

اساتید دوره

کِن هوندا

کِن هوندا، متخصص «پول» و «شادی»، و پرفروش‌ترین نویسنده در حوزه‌ی کسب ثروت در ژاپن است. کِن که در کشور خود به عنوان «میلیونر ذِن»  شناخته می‌شود تا به امروز 58 کتاب به رشته تحریر درآورده است که میلیون‌ها نسخه از آن‌ها فروخته شده. آخرین کتاب او «پول شاد: هنر ژاپنی برای رسیدن به آزادی مالی» نام دارد. کن هوندا زندگی خود را صرف درک رابطه بشر با پول و چگونگی استفاده کردن از آن برای ایجاد یک زندگی پر از رفاه، صلح و شادی کرده است. کِن در دانشگاه «واسدا»  در توکیو حقوق خواند و به عنوان مشاور تجاری و سرمایه‌گذار وارد بازار کار ژاپن شد.​ او در سن 29 سالگی، چندین کسب و کار موفق ایجاد کرد و به آزادی مالی دست یافت. سپس،  در حالی که استاد مرحومش «واهی تاکدا»  (که به وارن بافت ژاپن معروف بود) را به عنوان مربی خود داشت، شروع به مطالعه‌ی زندگیِ بیش از 12000 میلیونر خودساخته در کشور ژاپن کرد. کن در طی تحقیقاتش متوجه شد که خلق ثروت کمتر به هوش مالی(استراتژی‌های سرمایه گذاری) و بیشتر به هوش هیجانی مالی (Money EQ) در ارتباط است. کِن نتیجه‌ی تحقیقاتش را از طریق کتاب ها و سمینارهای بزرگی که در سرتاسر جهان برگزار می کند، به اشتراک می گذارد.

person
mail